Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpravy/skoda-auto-kvasiny-vrchlabi-nedostatek-cipu-vyroba-smeny.A230206_707092_hradec-zpravy_tuu

Citovat

Důvodem jsou přetrvávající výpadky dodávek polovodičů z Číny, která opět těžce bojuje s covidem.

 

Nejsem covidborník, ale co jsem tak zachytil, tak v Číně s ním bojují neustále a asi to jen tak nepřestane. Asi bych si měl zase upravit podpis :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to bys měl... :D Koukám, že dle článku těch rozpracovaných aut moc nemaj. To mám zase kliku, že to dodělaj jako poslední. :D

 

edit - jo počkat, to jsou jen Kvasiny. Tak nic, z MB toho bude víc.

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 2/2/2023 at 6:48 PM, petr.podzimek said:

Ahoj,

06/2021 jsem objednával Octavia Combi Style 2.0 TSI 4x4 + pár maličkostí. A dnes (02/2023) jsem si auto převzal.

Ahoj, vybava sedi s tym, co si objednal? Alebo nieco nedodali / resp dodali nejake prvky navyse? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tam i bylo prázdno, ale teď se to tam zas hromadí. Z vyjádření v tisku by ale už ke kumulaci nehotových aut nemělo docházet - údajně se budou vyrábět jen hotové vozy, které bude možno dodat zákazníkům. Ale věř tomu co se píše, když skutečnost je docela odlišná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 2. 2023 na 18:40, stanmar napsal:

Už tam i bylo prázdno, ale teď se to tam zas hromadí. Z vyjádření v tisku by ale už ke kumulaci nehotových aut nemělo docházet - údajně se budou vyrábět jen hotové vozy, které bude možno dodat zákazníkům. Ale věř tomu co se píše, když skutečnost je docela odlišná. 

Mně to přijde tak, že cokoliv oficiálního si přečteš, to musíš otočit tak o 90 - 180 ° a dostaneš pravdivou informaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám potvrzeno od dealera. Dnes auto dokončili a čekáme na převoz. Prý to teď běžně vozí do týdne. Až to naskladní, tak se ozve a domluvíme detaily - platba, předání atp.

 

Jak to bylo s mou objednávkou:

- Objednáno 28. 8. 2021 se slibovanou dobou dodání 10 měsíců. Následovala ale série odkladů.

- 4. 11. 2022 šlo do výroby s tím, že to následně odstavili jako nekomplet.

- dnes, tj. 9. 2. 2023 dokončena výroba a čekáme na převoz.

 

Co se týče auta, tak staženou konfiguraci nahrávám v PDF - ještě uleželá z doby objednání, takže dnes neaktuální ceny (+ na to mám slevu přes zaměstnavatele) a dneska možná jinak označené pakety atp.

Konfigurace auta.pdf

Editováno: , autor: Pedro32
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...