Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

V 1. 2. 2023 na 10:48, Pedro32 napsal:

Dle veřejných informací by tento týden měla výroba probíhat každý den (kromě pondělí). Omezení spočívá v tom, že mají jen 1 směnu za den (ranní). Jak to bude příští týden, to se dozvíme v zítřejším odboráři.

 

@skoda_octavia_4 gratuluju k dokončenému autu. Dej pak schválně vědět, jak dlouho jim trvá převoz k dealerovi. ;)

 

@Pedro32 Tak podľa informacii od predajcu, by malo auto zajtra dôjsť.
Nechcem sa predčasne tešiť, počkam si na moment, kedy mi predajca zavolá a povie, že auto je skutočne tu :) 

Inak to vychádza presne na 2 týždne od výroby, tak ako predpokladali... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, skoda_octavia_4 napsal:

 

@Pedro32 Tak podľa informacii od predajcu, by malo auto zajtra dôjsť.
Nechcem sa predčasne tešiť, počkam si na moment, kedy mi predajca zavolá a povie, že auto je skutočne tu :) 

Inak to vychádza presne na 2 týždne od výroby, tak ako predpokladali... 

 

Ono to asi bude o něco dýl trvat na Slovensko. Nebo jsi objednával v ČR? Mě dneska dealer říkal, že jim to teď chodí do týdne. Tak z Bolky do Prahy to je kousek (ale těžko říct, kde to reálně stálo odstavené) a myslím, že tímhle směrem budou závozy i častější (pak směrem na D5 a hurá do Německa atp.).

 

Každopádně přeju doručení v co nejkratší době. Snad se s tím dealer nebude mazlit dlouho a předají to v nejkratší době. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pedro32 napsal:

 

Ono to asi bude o něco dýl trvat na Slovensko. Nebo jsi objednával v ČR? Mě dneska dealer říkal, že jim to teď chodí do týdne. Tak z Bolky do Prahy to je kousek (ale těžko říct, kde to reálně stálo odstavené) a myslím, že tímhle směrem budou závozy i častější (pak směrem na D5 a hurá do Německa atp.).

 

Každopádně přeju doručení v co nejkratší době. Snad se s tím dealer nebude mazlit dlouho a předají to v nejkratší době. :)


Ano, objednávané na Slovensku... Ak by auto prišlo zajtra, tak prevzatie by malo byť cca utorok/streda, teda ak všetko pôjde hladko

Každopádne ešte paru mesiacov dozadu čakal známy 5 týždňov na dopravu, čiže sitúcia sa o trochu zlepšila :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Pedro32 napsal:

Tak mám potvrzeno od dealera. Dnes auto dokončili a čekáme na převoz. Prý to teď běžně vozí do týdne. Až to naskladní, tak se ozve a domluvíme detaily - platba, předání atp.

 

Jak to bylo s mou objednávkou:

- Objednáno 28. 8. 2021 se slibovanou dobou dodání 10 měsíců. Následovala ale série odkladů.

- 4. 11. 2022 šlo do výroby s tím, že to následně odstavili jako nekomplet.

- dnes, tj. 9. 2. 2023 dokončena výroba a čekáme na převoz.

 

Co se týče auta, tak staženou konfiguraci nahrávám v PDF - ještě uleželá z doby objednání, takže dnes neaktuální ceny (+ na to mám slevu přes zaměstnavatele) a dneska možná jinak označené pakety atp.

Konfigurace auta.pdf 756.96 kB · 38 stažení

 

Tak ti gratuluji. Mám skoro stejnou konfiguraci, nemám panoramu. Tak mi dáváš naději, že už mi to taky dodělají :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lionmar Díky. Držím palce, aby Ti to taky co nejdřív dokončili. Těžko říct, jestli v mém případě bylo čekání s něčím v souvislosti s panoramatickou střechou. Spíš bych řekl, že to čekalo na nějakou ptákovinu, která je pro všechna auta nehledě na tenhle prvek výbavy. Ale fakt těžko říct - několikrát jsem se ptal, na co čekáme a nikdy mi nikdo nic neřekl. Ta komunikace je otřesná. Včera v odboráři psali, že mají cca 6 tis. nedodělaných aut, tak to snad už brzo dodělaj. :)

 

@crossTo mi hlava nebere. :D To mi i delší dobu stálo jako nekomplet někde na letišti.

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, skoda_octavia_4 napsal:

Tak po skoro 15. mesiacoch je auto konečne u predajcu. Doprava presne 2 týždne od výrobenia auta. 

 

Chcem sa ale opýtať, či tie "preliačiny" dole na spodnej časti (viď. priložená fotka) sú bežné?!

 

Snímka obrazovky 2023-02-10 o 13.33.00.png

Miesta,kam sa dava pri vymene kolies zdvihak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Tragedie_v_JZD napsal:

Snad jsem nepřehlédl, pokud už to sem někdo dával v poslední době, ale ... jaká je teď "oficiální" (pokud ted skodovka vubec toto má) lhůta dodání novýho auta, pokud by se ted objednavalo? 

 

Neobjednaval ted nekdo ... a nemá nějaký číslo? 

 

Díky


Od predajcov som počul že cca 24 mesiacov, neviem ale či to je 100% pravda...


Ale teda poznám ľudi, ktorí vo firme menia auta každé 3 roky a teraz, po roku používania nových OIV, už objednávali ďalšie (namiesto tých aktuálných, aby im stihli prísť)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední oficiální termín od Škody je myslím 14 měsíců ("oficiálním" myslím to, co tvrdí do médií). Spíš bych tedy věřil prodejcům.

V době, kdy jsem objednával já, byl oficiální termín myslím 12 měsíců, do smlouvy jsem dostal 18 měsíců (takové info měl prodejce) a nakonec to bylo 20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Tragedie_v_JZD napsal:

No .. ja se ptam proto, ze me operák končí sice až 9/24 ...  takže nechci panikařit, ale současně to nechci prošvihnout :-D

Operák je prej bez starostí. Tak to škodovka sama prezentovala. Panika, obavy, strach a podobně nejsou právě díky operáku na místě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...