Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

Čau kluci,

potřeboval bych poradit.

Pořídil jsem manželce Octavku 1 r.v. 2000 1,6i (74kw).

Blbne tam centrál, klíčkem na Do se zamknou všechny dveře ( některé zámky cvakají ale dvakrát ).

Tlačítkem ve dveřích se zamknou všechny dveře pak to znovu cvakne a vyskočí řidičův zámek a zadní pravý.

Dále potom dioda v řidičových dveřích svítí kdy se jí zachce prostě to nefunguje jak má.

Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Už jsem začal hledat měl jsem rozdělané přední dveře, ale nic jsem nezjistil vypadá to všechno OK.

Ještě VAG mi píše nesmyslný signál u dveřních jednotek, řidič, spolujezdec, PZ.

Díky za rady moc by mi to pomohlo aspoň nejakej návod co zkusit a kde začít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idem kupit kluc 1J0959753DA. Mam komfortku 799A. Od predchadzajúceho majitela mam kluc 1J0959753AH, ten vsak nedokazem prispôsobit.

Ako zistim ci moja komfortka ma DO ? Mam VAG a v prispôsobenie je kanal 1 aj 2 pristupny.

Bude mi fungovat ten kluc 1J0959753DA ?

Dik za odpoved

Tak som sa sekol jednotka 46 prispôsobenie 10 kanal 1 pristupny ale kanal 2 nie. Je tam teda DO v tej komfortke?

A vie mi niekto vysvetlit preco mi nefunguje ten 1J0959753AH. Ci som ja blby a neviem to prispôsobit?

Editováno: , autor: jurdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ludia , potrebujem helfnut. Menil som z 2,5g na 3g a vsetko islo v pohode, az kym som neprepinoval komfort piny pre konfortku 1C0 959 799 B. Pinovanie je v poriadku, asi 4x som to prekontroloval. Problem je v tom ze mi vela veci nefunguje. Konkretne neukazuje a ani nesignalizuje otvorenie dveri a ani zapnutie svetiel, dalej nezamyka kufor, nedoviera a ani neotvara predne okna dvojitym stlacenim tlacidiel na panely a nefunguje ani zapalovac cigariet. Motorceky vo dverach su vymenene a maxidot je ok. Ked to zhrniem, tak vsetko bolo o.k. az kym som nevymenil komfortku. VAG pekne rozpozna jak komfortku, tak aj motorky dveri, ale hlasi chybu 01299. Nemoze byt vadna komfortka? Nejde mi to do hlavy kde je problem. Prikladam obrazky z Vagu.

post-47344-1275061781,8757_thumb.jpg

post-47344-1275063525,7559_thumb.jpg

post-47344-1275061793,1186_thumb.jpg

post-47344-1275061797,7649_thumb.jpg

Editováno: , autor: SPAKO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz su obrazky tak ako maju bit. Vsetko islo ako po masle, budiky komunikuju z motorom a aj ukazuju kontrolky svetiel (tiez po prepinovani). Ale ze nova komfortka nema spojenie to ma dostalo. Vnutorne osvetlenie a aj smerove svetla ale funguju. Ja tu uz pol dna cumim do schem a porovnavam, ale uz som v koncoch. Inak pinoval som podla tohto KS_3.generace_1_KONEKTOR.rtf . A nech na to cumim ako chcem, nejde mi do hlavy T23a/13, co je vlastne drat pre rele zapalovaca a ten nemam nikde zapojeny, podla popisu sa nezapaja. Co potom ma zapinat rele zapalovaca? Mam toho uz fakt dost, jak to dobre islo tak sa to teraz sere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu zkusím to....

Ještě dodám,že je to komfortka na Ocktávku "Bussines" rok výroby 2002, 1C0 959 799 B 045,umí...DO,alarm,stahování oken a je vypálenej VF modul...koupil jsem jednu z Annonce a s tou jde pouze DO a to ještě když zamknu tak jenom dveře a kufr musím ručně zamknout..odemykat jde celý auto..no a alarm a stahování oken je nefunkční....díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...