Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

Ahoj

Chtěl bych vás poprosit o pomoc.Jelikož mi už nefunguje ani jedno DO,koupil jsem novy ovladač s označenim 6Y0959753E,ktery pracuje na frekvenci 433 MHz.Stejnou frekvenci mam napsanou i na starých ovladačích.Jelikož se mi to doma nepodařilo spárovat,zajel jsem do servisu škoda.Nešlo to ani přez vag.Mam prej komfortku s označenim 1J0 959 799AH 5C.Můžete mi prosími poradit,jaký ovladač mam na tuto komfortku koupit.Ta 433 by tam přece měla jít..Jo,je to octavia 1999,SLX.Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde to.. upravou eeprom v komfortce.. není problém udělat... nebo motordiag komfort manager..

JAK to udělám obič v epromu pač motor diag mi nenajde žadnou komfor jednotku a vag jo asi divnej kabl nebo netuším proč vý si někdo rady nebo udělá mi to za pár kaček v okolí lbc ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Chtěl bych vás poprosit o pomoc.Jelikož mi už nefunguje ani jedno DO,koupil jsem novy ovladač s označenim 6Y0959753E,ktery pracuje na frekvenci 433 MHz.Stejnou frekvenci mam napsanou i na starých ovladačích.Jelikož se mi to doma nepodařilo spárovat,zajel jsem do servisu škoda.Nešlo to ani přez vag.Mam prej komfortku s označenim 1J0 959 799AH 5C.Můžete mi prosími poradit,jaký ovladač mam na tuto komfortku koupit.Ta 433 by tam přece měla jít..Jo,je to octavia 1999,SLX.Díky moc za rady.

Bohužel to je ovladač 434 Mhz pro 3g komfort...

na tvou komfortku potřebuješ 1U0837231D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel to je ovladač 434 Mhz pro 3g komfort...

na tvou komfortku potřebuješ 1U0837231D

Děkuju za radu,jen ještě jeden dotaz,ovladač 1U0837231D jsem našel cc-autodily,jen u něj neni napsana frekvence.Je to teda 433MHz.Sorry,jen bych chtěl mít jistotu,už jsem koupil 2,a ani jeden mi nejde.Díky.

Editováno: , autor: pedro281
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, prosím o radu, mám origo komfort 3 generace 799B na octavii 1 a chtěl bych, aby mi fungovalo stahování oken a otevírání kufru dálkou. Koupil jsem 3 tlačítkové DO 1J0959753 DA (434MHz), jak to teď prosím nakódovat? Moc děkuji za radu. N.Nio@seznam.cz

Editováno: , autor: Ferarit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, prosím o radu, mám origo komfort 3 generace 799B na octavii 1 a chtěl bych, aby mi fungovalo stahování oken a otevírání kufru dálkou. Koupil jsem 3 tlačítkové DO 1J0959753 DA (434MHz), jak to teď prosím nakódovat? Moc děkuji za radu. N.Nio@seznam.cz

zacni prectenim tohoto tematu, porid si vag, vis, mkm :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí diagnostickej kabel a stáhnout si na netu program co to umí upravit mam to tak taky

a jaký program máš na mysli? s MKM mi můj kabel bohužel nespolupracuje.:-) vag,vis mám, akorát nevím co a jak překodovat. děkuji

Editováno: , autor: Ferarit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cerny-zeleny a cerny-bily drat, bud u páčky blinkru, prerusovace, u komfortky...

asi špatně hledám :-( jde to nejak přímo napojit na pojistkovou skřín na spinač výstražných světel??

http://dalkove-ovladani-centralniho-zamykani.alarm-anno.cz/keetec-cz-max-dalkove-ovladani-k-centralnimu-zamykani.htm

na stránce je i návod, který jsem dostal i já v balení. Ale na nové řídící jednotce DO je tam drátu a nevím kam to všechno zapojit. Od staré DO řídící jednotky byli dva, nebo tří dráty byli napojené na řidici jednotku centrálu plus kostra, na ty jsem zapojil a odemikaní funguje. Ale chtěl bych aspoň ještě směrovky a kdyby šlo odemikaní jen kufru, když to pujde. Nemáte někdo seznam zapojení dratu které vedou v těch dvou svazcích(zasuvkach) do rídící jednotky centralu. Ať vím jestli a kam zapojit ty dráty. Fakt moc děkuji za každou radu. Rád bych to zítra dodělal.

Editováno: , autor: STANA81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, chtěl bych se prosím vás zeptat... mám Škoda Octavia kombi r.v. 2001. Ve dveřích mám ještě švihadla, takže předpokládám,že mám 2,5gen. Dočetl jsem se, že je možnost dodělat klíče na tento ročník Octavie aniž bych musel předělávat na 3. gen. Někdo psal, že stačí koupit komfortku 799AH s DO a samozřejmě vystřelovací klíče nechat to přeprogramovat a půjde mi dálka... Pochopil jsem to správně??? popř mě opravte... A ještě jedna věc nenašel by se někdo, kdo by to zvládl??? Díky... Martin

Editováno: , autor: Deepness
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idem kupit kluc 1J0959753DA. Mam komfortku 799A. Od predchadzajúceho majitela mam kluc 1J0959753AH, ten vsak nedokazem prispôsobit.

Ako zistim ci moja komfortka ma DO ? Mam VAG a v prispôsobenie je kanal 1 aj 2 pristupny.

Bude mi fungovat ten kluc 1J0959753DA ?

Dik za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...