Přejít na obsah

Vibrace v rychlostech nad 100km/h


MarkuRS

Doporučené příspěvky

Vyřešil to někdo??Tuhá,víceprvková náprava?To je jedno!Já mám tuhou nápravu O3 2013 a kamarád golfa 2014 víceprvek,oba máme stejný problem.Vyvážování,geometrie,prohazování sad kol,nové pneu,tlumiče s uložením,náboje kol a výsledek?Žádná změna!Jsou toho plná fóra bez odpovědí.Nejspíš je to vlastnost:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím , mám 2.0 TSI 140kw combi s najezdem 53000km a rv. 2019 , na autě pozoruju vibrace od rychlosti cca 100kmh a pokračují dal s narůstající rychlosti , kola jsem zkoušel dvoje , sadu origo 18” i zimní 16” a na obouch stejný výsledek …

 

tak mám dotaz jestli se s tím taky někdo setkal a jaké bylo řešení. 
 

predem děkuji za každé info 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak ti to vibruje v ťahu tak sú to kĺby prípadne polos určite ak aj pri ustálenej rýchlosti tak to ide od podvozku. Ja som menil silentbloky, tlmiče, pneu, disky a stále som to tam mal. Potom som dal vymeniť tento dvojitý silentblok nápravnice a vibrácie konečne zmizli a môžem mať hocijaké pneu. 

 

Ale to pomohlo  možno len mne, ty máš o 200tkm menej najazdené tak možno to bude niečo iné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, marfan napsal:

Ak ti to vibruje v ťahu tak sú to kĺby prípadne polos určite ak aj pri ustálenej rýchlosti tak to ide od podvozku. Ja som menil silentbloky, tlmiče, pneu, disky a stále som to tam mal. Potom som dal vymeniť tento dvojitý silentblok nápravnice a vibrácie konečne zmizli a môžem mať hocijaké pneu. 

 

Ale to pomohlo  možno len mne, ty máš o 200tkm menej najazdené tak možno to bude niečo iné.


update 

 

na zimních 16” to he cítit o poznání méně , ovšem slyšet je to porad stejně ..

Od 110 to zní jak bubnování (char. Zvuk pro nevyvážené kola) …

Z bádání nad tím co by to mohlo být už mě bolí hlava , jen se modlím aby to nebylo něco s převodovkou ikdyz ta za mě pracuje jak má , brzdy vylučují protože při brzdění pedál nekope, 

jen mě zarazi ze to děla furt , v tahu , plachtění ale i brzdění 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, marfan napsal:

Ak ti to vibruje v ťahu tak sú to kĺby prípadne polos určite ak aj pri ustálenej rýchlosti tak to ide od podvozku. Ja som menil silentbloky, tlmiče, pneu, disky a stále som to tam mal. Potom som dal vymeniť tento dvojitý silentblok nápravnice a vibrácie konečne zmizli a môžem mať hocijaké pneu. 

 

Ale to pomohlo  možno len mne, ty máš o 200tkm menej najazdené tak možno to bude niečo iné.

Tady jsem to dnes zkusil nahrát pro ukázku , jde to na konci slyšet 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...

dobrý den,

mám Š OCT combi, 1.5 TSI, 2019, najeto 31.000 km. Při akceleraci v cca 120 km/h se po chvíli, v cca 130 a výše, začne objevovat jakoby třesení auta, a auto změní zvuk (pokud bych to měl k něčemu přirovnat, tak jakoby tlustou dekou přikrytá pračka při ždímání) Vibrace primárně nejdou do volantu, ale do celýho auta. Kola jsou 2x převážená. Setkali jste se něčím podobným? Podařilo se to odstranit?

Díky D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...