Přejít na obsah

Jak jste spokojeni s origo rádiem


Doporučené příspěvky

No ja neviem, ale predtým som mal astru F, ta mala zabudované rádio Blaupunkt a tomu sa pri zapnutí nezávisle od zapnutého vonk.osvetlenia rozvietil display a podsvietenie ovládacích prvkov. Považujem to za logické, predsa keď sedím v aute, mám vypnutý motor, vonku je tma, chcem ho počúvať, tak predsa nebudem zapínať parkovačky, aby som videl, čo mi vôbec hrá ... Ináč pri iných autorádiach to tak funguje, takže len škoda je extra ? Tým sa akože má šetriť batéria ?

Editováno: , autor: Blacky
pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predsa keď sedím v aute, mám vypnutý motor, vonku je tma, chcem ho počúvať, tak predsa nebudem zapínať parkovačky, aby som videl, čo mi vôbec hrá

Asi moc ve Škodě nepředpokládali, že budou lidi sedět potmě v autě a přitom místo poslechu dychtit po názvech skladeb. Já nevim jak vy, ale já v autě jezdím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maxidot to sdělí i potmě :palec2: na krátký trasy osvětlení nezapínám, ale když jsme u tych názvů, tak mně to někdy zajímá, to používám tlařítko info abych něco víc zjistil co tam vlastně hrají.

Já osobně bych byl pro osvětlení jen při couvání,abych viděl z které strany je překážka :palec2:

Editováno: , autor: petrumr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Kong: Ja som si dorábal DO k rádiu, niekde by tu mal byť presný zoznam potrebných dielov, ich ceny aj stručný popis (pozri Dodatečné montáže, tam by to mohlo byť). Volant musí ísť dole, lebo inak sa nedostaneš k spodnému krytu stĺpika volantu. Tento treba buď vyrezať, alebo kúpiť nový s pripravenou dierou na nacvaknutie ovládača.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...