Přejít na obsah

Jak jste spokojeni s origo rádiem


Doporučené příspěvky

tak jsem chtěl zapojit ve fabii místo radia sony origo dance a narazil jsem na problém, konektory jsou jiný, mám tam na kabeláži klasický na rádio a na dance je ten velký , nevíte co ted, kolik stojí nebo jestli se dělá přechodka, nebo se to musí přepinovat ? díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vŕtal som sa v múdrych papieroch a pdfkách, no nikde sa nepíše, že by nejak špeciálne trebalo rádio prispôsobovať alebo niečo kódovať. Kóduje sa jedine počet repro a CD-menič, nič iné. Podľa návodu k autu stačí kód zadať raz:

Při prvním uvedení do provozu je uložen bezpečnostní kód nejen do rádia, nýbrž i do vozidla. V případě odpojení a opětovného připojení akumulátoru zapněte nejprve zapalování klíčem ve spínací skříňce a teprve potom rádio. Kód je uložen v paměti panelu přístrojů. Tím se automaticky dekóduje (komfortní kódování). Ruční zadání kódu není tedy v normálních případech nutné.

heckeer: Ak si mal z výroby prípravu na aftermarket rádio a ideš dávať Dance, potrebuješ redukciu označenú AZA700002. Majú ju ako príslušenstvo, stojí ale slušné peniaze :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heckeer : riesil som nieco podobne :) ..ale daval som columbusa .. :D v teme http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...47256&st=25

to co som kupil ja som musel prepinovat (nic zlozite ) ..to v skodovke neviem

to igor .. tyzden som zhanal tu koncovku a nevedel si napisat ze ju maju aj v skodovke :D ..ale nie, ja som to tam tiez objavil ale neskoro.. az ked som to objednal v cz..

Editováno: , autor: Arts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokial tam mal prípravu na neorigo rádio so štandardnými ISO konektormi a nie MOST konektorom tak mui chýba čo???? CAN predpokladám.

A podla toho že sa mu rádio vypína tak to má aj zle napojené a pri vytiahnutí klúčiku sa komplet odpojí od elektriky. Nehovoriac o tom že to má napájané celé vodičom o priereze 0,5...nič moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pro nás bohužel ještě NE...nevím co nad tím tak dlouho ty debilové ze škodovky bádaj....mě už to nejde 3 měsíce......jinak pokud chceš, tak na cca 15min odpoj baterku a zase to naskočí, ale na jak dlouho to nikdo neví......Já jednám se Škodou Ml. Bolesav o náhradě škody za neodstranění závady ve lhůtě stanované zákonem tj. do 30 dnů...a proč se Škoda Ml. Boleslav? Protože jsem sice reklamaci uplatnil v prodejně, kde jsem vůz zakoupil, ale tam nemohou závadu odstranit, protože jim škodovka neřekla jak, myslím tím TRVALE ZÁVADU ODSTRANIT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem navštívil autorizovaný servis kvůli nezobrazování infa z rádia na maxidotu.

Dosud ( 9. ledna 2009 ) nemá Škodovka řešení na odstranění závady :076

Takže technik jen na chvíli odpojil baterku s tím, že až to zase vypadne, mám přijet...

Opravdu "profesionální" přístup nejúspěšnější české firmy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No to je ten problém, že to ide po CANe. Cez VAG ste sa už niekto hrabali v rádiu? Či tam nieje niekde možnosť nastavenia podsvietenia. A mál by som ešte jednu otázku. Má Dance výstup na druhú anténu? Príjem sa mi zdá byť dosť slabý v porovnaní s FI a neorigo rádiom. Alebo je lepšie pichnúť niekde na koaxiál ešte jednú aktívnu anténu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEZOBRAZOVÁNÍ STANIC RÁDIA DANCE NA MAXIDOT:

Tak už se konečně něco ve Škodovce pohnulo. Dneska mi volal mechanik z domovskýho servisu, že již nějaké řešení je / po telefonu ZATÍM neprozradil jaký :) /. V průběhu příštího týdne budu dávat auto do servisu. Mělo by to být KONEČNÉ :palec2: řešení...ne ty provizoráky s odpojováním baterky :kuk: .......Pak dám zprávu co a jak s tím dělali-počítám, že přehrajou soft.

Jinak jsem od ŠKODA AUTO dostal kompenzaci za neodstranění závady v zákoné lhůtě - závada nahlášena v 9/2008 :kuk: .....mám to od nich písemně.......takže jsem dostal "poukaz" na I. servisní prohlídku ZDARMA......dostal to i můj servis....takže cca 3 000,-Kč jsou doma :palec2: .

Jinak pokud by auto muselo být v servisu přes noc, což pochybuju, tak už teď mám přislíbený náhradní auto ZDARMA.

A pak že to nepůjde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...