Přejít na obsah

Jak jste spokojeni s origo rádiem


Doporučené příspěvky

jj, to já vím, že jde zase zapnout, ale třeba Symphony mělo přímo v menu položku, kdy se t dalo zakázat a rádio se dalo vypnout jedině ručně stiskem tlačítka:(( Tohle mi trochu vadí třeba kvůli CD, když poslouchám, zastavím, vytáhnu klíč, ale chci poslouchat dál, tak to musím znovazapnout, on znova loaduje CD a pokračuje...celkem zbytečné...jestli to nejde, tak je to škoda, že to zrušili, přitom je to otázka pouze SW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ale vytáhneš klíček a rádio Ti bude hrát dál-jak by jsi chtěl, tak tady hrozí nebezpečí toho, že ho zapomeneš vypnout a ráno Ti baterka udělá pápá :-)....proto ta automatika vypínání po vytažení klíčku ze zapalování...bylo to i u FI....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne to se nestane radio se automaticky vypne, kdyz na nej hodinu nebudes sahat. Stejne tak jako vetsina lepsich ;) Uz se to tady nedky daavno resilo. Dance to dela na 100%, uz se mi to stalo nekolikrat, naposled predevsirem, kdyz sme sedel v aute a cekal na mladou. Sedel sem vzadu a cetl si klicek vypnutej, ale nechanej v zapalovani presne po hodine suo a ticho, nejdriv se myslel, ze se zaseklo cedo, ale koukma a displej zhasnutej , radio se vyplo. Dela to i za jizdy. jen na nej proste nesmis hodinu sahnout. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ale vytáhneš klíček a rádio Ti bude hrát dál-jak by jsi chtěl, tak tady hrozí nebezpečí toho, že ho zapomeneš vypnout a ráno Ti baterka udělá pápá :-)....proto ta automatika vypínání po vytažení klíčku ze zapalování...bylo to i u FI....

No právě...u FI to bylo taky, ale v menu rádia to šlo vypnout:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano je to presne tak. nesmis se ho dotknout. Zadny prepinani ani zvuk (to sem neoveroval). Kdyz jedu UL-Brno, tak se mi to stalo jen jednou, protoze na nej poraqd smatam. ale pri ceste na slovensko v noci, kdy proste hralo CD s mp3 cely auto spalo a ja jen jel porad rovne ;) se mi to stalo hned 2x. pri stani predevcirem. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem ted po tahu a je mi malinko blbe, tak nema silu to hledat, nekde sme to uz resili. Netusim, jestli se to da nejak nastavovat v RJ, nebo kde. zkuste to a uvidime. Pri tom stani(vypnuty motor) je to 100%. Myslim, ze je to nejak celkove reseny, aby se prave baterka nevymlatila. Tak jako osvetleni interieru, ktery zhasne asi po 30 min. (myslim, kdyz jsou rucne zapnuty cteci lampicky, ne to hlavni svetlo pri prepnuti na spinani s dvernm kontaktem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro změnu...

dneska odpoledne zase vypadl MaxiDot (teda zobrazování info z Dance), je to 9 dní po tom, co jsem si auto odvezl ze servisu, kde tohleto opravovali.

No jo no. Rádio nevyměnili a podle nových pokynů asi ani nevymění. Takže teď když to do servisu přivezu, tak mí max odpojí baterku...

Hmm... Jestli mi to bude vypadávat každých 10 dní, tak to je celkem vopruz. Teda ne že bych info z rádia na MaxiDotu nějak extra potřeboval, ale když to nejede, tak mě to štve... Ach jo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem tam dneska kvůli nakódování klíčů, tak mi to rovnou "opravili" odpojením baterky na 15 minut.

Nechtěli mi věřit, že to zase nejede. Když mi kvůli tomu před týdnem měnili přístrojovku...

Tak mám už dva papíry, že se mi nezobrazuje na maxidotu rádio... Schválně, kolik jich stihnu nasbírat, než najdou nějaké řešení? Můžete tipovat... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...