Přejít na obsah

Nový banner - AKTUALIZACE


vittorio

Doporučené příspěvky

Dyť o to právě šlo, aby to bylo podobný. Když tu máte tady na foru všichni podobný bannery v podpisu. Přijde mi to fakt hloupý. To je jako by mě prudil Krysar nebo Peterer, že ta moje kunda v avataru má na hlavě stejný parohy. Jestli to urazilo vaše ego tak to stačilo říct a nemusíte hned urážet se a mě.

OT : třeba těch parohů na te holčině jsem si za celou dobu nevšiml, čim to lol lol lol

Pac cumis na kozy woe, to je to tak tezky? ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyť o to právě šlo, aby to bylo podobný. Když tu máte tady na foru všichni podobný bannery v podpisu. Přijde mi to fakt hloupý. To je jako by mě prudil Krysar nebo Peterer, že ta moje kunda v avataru má na hlavě stejný parohy. Jestli to urazilo vaše ego tak to stačilo říct a nemusíte hned urážet se a mě.

meles paty pres devaty ty jardo...

my to mame proto, ze jsme v OC capito uz konecne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co máš to  ;)  ;)  Vojto

no tak nam nejak nekomunikujou mejly pac ani pred mesicem ani ted tam od tebe nic

tak co s tím kam ti to mám poslat

tak co s tím,kam ti to mám poslat

zkusi je dat sem do tohohle tema jako prilohu prispevku nebo me do soukromy zpravy... -_-

to Badys: ty uz mas v mejlu hotovku

přeposlal jsem to na bráchu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

meles paty pres devaty ty jardo...

my to mame proto, ze jsme v OC capito uz konecne?

Když si přečteš celou diskuzi od začátku a hlavně POMALU tak zjistíš kdo tady mele páte přes deváté. A zjistíš, že na tvojí otázku ti odpovídá už můj první příspěvek. A nejsem jarda, ale Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Badys: ty uz mas v mejlu hotovku

dík moc, libi, zase změna :palec2:

tohle se mi paci

baui to tvoje je nejaky rozpatlany ne?

taky musis vsechno vykecat :smich::smich: no tak to jinak nejde to musim ulozit na malou kvalitu kvuli kb ale jen u Bauraka se to takhle posralo :blink:

no tak to vidis vojto...tak to jeste prosim zkus ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

meles paty pres devaty ty jardo...

my to mame proto, ze jsme v OC capito uz konecne?

Když si přečteš celou diskuzi od začátku a hlavně POMALU tak zjistíš kdo tady mele páte přes deváté. A zjistíš, že na tvojí otázku ti odpovídá už můj první příspěvek. A nejsem jarda, ale Honza

promin ale prijdes mi jak vul

proste si udelal nepodarenou kopii neceho co sme meli my ostatni. sam si rekl ze to melo byt podobny a to uz je samo o sobe trapny. udelej si cokoliv jinyho a mas po problemech ne? to je jako bych si napsal do podpisu:

octaviaclub.cz je nejlepsi

a ty by sis hned napsal

skodaoctavia.cz je nejlepsi

no nezni to jako kopirovani?

koncim tuto absolutne neplodnou diskuzi, zkus se zamyslet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...