Přejít na obsah

Rádio - výběr


Doporučené příspěvky

Máte někdo přehled, co umí a jak hraje "Blaupunkt Memphis MP66" ,nebo raději "Panasonic CQ-C8403N"? Přiznávám, že se mi líbí měnitelné podsvícení a u "punktu" snad i možnost komunikace s tomtom 910 navigací (TIM), ale nevím jak jsou na tom se zvukem. Nebo něco úplně jiného...? Nechci zesík, ani woofer... a poslouchám skoro všechno, takže si kolikrát vystačím i s rádiem...

Je to těžkej výběr, jedno umí to, tohle zase něco jinýho... už se v tom začínám ztrácet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo přehled, co umí a jak hraje "Blaupunkt Memphis MP66" ,nebo raději "Panasonic CQ-C8403N"? Přiznávám, že se mi líbí měnitelné podsvícení a u "punktu" snad i možnost komunikace s tomtom 910 navigací (TIM), ale nevím jak jsou na tom se zvukem. Nebo něco úplně jiného...? Nechci zesík, ani woofer... a poslouchám skoro všechno, takže si kolikrát vystačím i s rádiem...

Je to těžkej výběr, jedno umí to, tohle zase něco jinýho... už se v tom začínám ztrácet!

Jdi do Pioneera, lepší rádio není!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, Blaupunkt fachčit s Tomtomem nebude, takže asi padá, Pio 75 vypadá moc pěkně a uvidí jak půjde k mojemu novýmu podsvitu, (trošku mi u něj a Panasu vadí, že je trošku zdlouhavější ovládání na předvolby u tuneru - asi by to vyřešila dálka) pak ještě Alp ..55, ale ten má jenom vícešedivej displej, no dalo by se to řešit somozřejmě lepším modelem, ale po nákupu Toma už mám tak dost nataženej vánoční rozpočet..... No, takže jsem tam kde jsem byl a rady od vás, aby čověk lucernou pohledal!!! :t

Na toho Clára 768 jsem neslyšel moc dobrý reference, co se mechaniky týče...

No tak jak???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clarion je fajn, ale pioneer je best, tedy pokud jde o zvuk jako takový.

Zapomen ! Alpine a Clarion je lepci !!! :t

Každý máme svůj názor, moje zkušenosti s Pio je s modely mp70 a mp80, slyšel jsem zatím jen jedno rádio, co hrálo na mé sestavě v autě líp a to bylo Sony ( :blbec: ) MX HD 1, jenže to bylo tenkrát rádio za 50t :-/

Tak nevím no, ale asi to máš podložené nějakýma poslechovýma testama, na stejném reprodukčním retězci, ne jen načtené z časopisů, když to tak vehementně tvrdíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

All a nema nekdo tip na autoradio s BT HF sadou?Ale ne Parrot a Roadstar.To jsou ksunty.

...Pioneer DEH-P55BT mohu nabídnout za 8990,- Podotýkám, že je od Basys!Tzn. včetně českého návodu :palec2:

55 je rozumný průměr, 77 je kapku zajímavější, ale dražší :-/ Zvukově sice na 80 nemá, ale není to špatné.

Oba jsou dobrá volba, která nezklame, šel bych do toho ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

77-ka je podstatně lepší než 80-ka. Zkoušel jsem obojí na své sestavě a nebyl jsem u toho sám. Ta 80-ka si nemůže ani přisednout ke Clarionu 748 RMP, kteý jsem dost dlouho v autě měl. Podle mého soudu je nejlepší rádio do 30000,- na trhu Clarion 958. Jo, je to o sestavě. Tu 958-ku znám s reproduktory Focal Berylium a zesíky Brax. Obecně řečeno neuděláš chybu ani s Clarionem ani s Pioneerem. Já osobně bych se Alpince vyhnul. Nelíbí se mi její sterilní až impotentní zvuk. Chce to vyšší řadu. Nejméně 9855 a pak z toho jde udělat muzika. Alpine dělá bezesporu velmi dobrá rádia. Nižším modelům bych se ale vyhnul obloukem.

Pokud jde o telefonování pomocí BT rádia jsou mimo uvedené 55-ky na trhu jen dvě lepší rádia. Těmi jsou Pioneery 75BT a 9800BT. Opravdu se nemíním bavit o napodobeninách rádií Roadstar a Parot. Pokud chceš rádiem telefonovat a chceš aby i přijatelně hrálo při rozpočtu do 10000,- Kč kup tu 55-ku. Stejně nemáš jinou možnost. Na trhu je ještě jeden Blaupunkt, který tohle umí. Slyšel jsem ho jen velmi krátce takže nebudu dělat striktní závěry. Moc mně ale neuchvátil. Spolehl bych na toho pincka. Ten mně sice také neuchvátil ale toho co mně dokáže opravdu uchvátit je jako pracujících v minoritní menšině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davone, ty hade!!!! :p  :D

:D Dnes kdybych si mel vybrat radio okolo 10tis. hodne bych premyslel o tom, ktere, ale nejvice by me to tahlo timto smerem... Myslim to tak, ze je hodne pohodlne, kdyz se ti spoji telefon pres modryho zuba s radiem v aute a nepotrebujes jeste nejaky tahani dratu na pevnou HF sadu nebo tu hruzu do ucha a vyrobce to take neni spatny, spise jeden z dost dobrych. Mluvim zde o Pioneer DEH-P55BT. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[Mluvim zde o Pioneer DEH-P55BT. ;)

No vidíš, že to jde... :D

Ještě musím zvážit to BTéčko, protože jsem koupil TOMa a mám vlastně teď handsko přes něj... To by mi mohl stačit i Pioneer DEH-P6800MP, je skoro za poloviční cenu než 75BT. Nemluvím o té 55tce, protože se mi nelíbí její čárkovej displej...

Díky za názor, já se k něčemu dokopu.... :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vem si nejakou novejsi alpinku mel jsem toho hodne alpinu, pio a ted mam kenwood ten je pro me momentalne nej volba.

alpine zvuk na jednicku ale ovladani hruza (glide)

pio na ten zvuk jsem si proste nezvykl

kenwood supr kompromis peknej zvuk vzhled i ovladani

vse ceny kolem 10 tisic vyjma alpine

Co je na PIO tak zásadního ve zvuku? Je syrovej, nebo co? Glide se dá obejít dálkou na volant a stejně jsem uvažoval o 9857, která je bez glidu.

Hele, jestli se nepletu, tak KEN je jedna rodina s Panasem a to by se tedy taky dalo srovnávat, néé???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo přehled, co umí a jak hraje "Blaupunkt Memphis MP66" ,nebo raději "Panasonic CQ-C8403N"? Přiznávám, že se mi líbí měnitelné podsvícení a u "punktu" snad i možnost komunikace s tomtom 910 navigací (TIM), ale nevím jak jsou na tom se zvukem. Nebo něco úplně jiného...? Nechci zesík, ani woofer... a poslouchám skoro všechno, takže si kolikrát vystačím i s rádiem...

Je to těžkej výběr, jedno umí to, tohle zase něco jinýho... už se v tom začínám ztrácet!

Jdi do Pioneera, lepší rádio není!!! ;)

ale je alpine ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...