Přejít na obsah

Hliníkové těhlice


informator

Doporučené příspěvky

Čo je to klasické ? ak máš 280 brzdy tak to pasuje kus za kus ... mám ich na OII z Kodiaqa a jediné čo som musel je prepinovať polaritu ABS snímača čo na OIII nebude asi treba ... Je to všetko rovnaké od 2004-2023... a nastaviť zbiehavosť na hrubo a geo lebo tyčky sú úplne mimo ... inak rozdiel som žiadny nepoznal , škoda peňazí 

20230225_125112.jpg

20230225_091615.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2023 na 14:43, suri. napsal:

Čo je to klasické ? ak máš 280 brzdy tak to pasuje kus za kus ... mám ich na OII z Kodiaqa a jediné čo som musel je prepinovať polaritu ABS snímača čo na OIII nebude asi treba ... Je to všetko rovnaké od 2004-2023... a nastaviť zbiehavosť na hrubo a geo lebo tyčky sú úplne mimo ... inak rozdiel som žiadny nepoznal , škoda peňazí 

20230225_125112.jpg

20230225_091615.jpg

 

Díky za info.

Není to kvůli hluku, ale na jednom autě s FSIII řeším neustále zvlněné kotouče a mám možnost sehnat celou sadu s hliníkovou těhlicí s 288/310mm brzdami, vychází to levněji než litá verze, jdu tedy paradoxně levnější cestou než kupovat litinu.

Už mi s FSIII došla trpělivost. Jak to překročí 120K km a mění se brzdy tak to už nikdy nefunguje dobře u řešení s 288/310 obvykle nebývá problém ani po 250K km.

Když započtu strávený čas a neuznaných reklamací na kotouče za 4K po 10K km tak vyměnit komplet brzdy včetně těhlice apod. vyjde nakonec levněji.

Editováno: , autor: informator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...