Přejít na obsah

Levé zrcátko


martkawa

Doporučené příspěvky

Já jsem to kdysi vyřešil tak, že jsem koupil sklo do zrcátka nějakého náklaďáku, z papíru jsem vystřihl šablonu jak má to moje zrcátko vypadat a sklenář mi to uřízl podle toho. Pak jsem to už jen nalepil na původní rozbité a hotovo.

No teď bys to už snad tak neudělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus lidi,

nějakej kretén mi ustřelil levé zrcátko a docela by mě zajímalo jestli se dá sehnat jenom to vyhřívané sklíčko(na vrakovišti,nebo v krámě) a pokud ano jak se pohybuje cena.

Předem dík

Tady jsem narazil na nejlevnější komplet

http://www.autodilykrc.cz/eshop/skoda/octa...rana=74&pocet=9

Jinak podle etky vlevé, vyhřívané sklo zrcátka asi 1060,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to kdysi vyřešil tak, že jsem koupil sklo do zrcátka nějakého náklaďáku, z papíru jsem vystřihl šablonu jak má to moje zrcátko vypadat a sklenář mi to uřízl podle toho. Pak jsem to už jen nalepil na původní rozbité a hotovo.

Jednodušeji to už opravdu udělat nejde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

taky se mi stalo něco podobného - nějakej blb urazil levé zrcátko - ale vyřešilo se to docela snadno v mototechně mi objednali ze škodovky pouze sklo s vyhříváním ( asi bylo na fábii ) ale bylo stejné a stálo 220Kč měl jsem možnost z vrakáče za 1500 komplet celé zrcátko. Jen bych ještě dodal pozor na nasazování toho skla, protože jak tam je ta elektronika ( servomotůrky ) tak jsou tam umělohmotné jezdce, po kterých ty motůrky jezdí a bohužel jsem mi ulámali zoubky a už nejde ovládat to sklo, ale stačí nastavit růčo - stejně kdo by to furt natáčel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...