Přejít na obsah

S8 - dražba


TomasB

Doporučené příspěvky

no, nehoda je kapitola sama pro sebe :D  A třeba opravovat vozítko, co má celohliníkovou kastli a nějakej rok na hrbu snad ani nemá cenu, protože vyjde líp koupit jiný. To o tý záruce nevím. Ale servisovat to v Audi má smysl tak u nový káry, protože to jsou zloději tady v ČR. Co říkali kluci z Audiclubu, tak kdo má kousek do DE, jezdí na servis tam, protože je levnější, a to podstatně a na jiné úrovni. Ceny origo dílů i za 1/3 ceny u nás. Cena práce +/- stejná nebo nižší, rychlost opravy a přístup nesrovnatelný.

vidíš a třeba takovej management Jihotransu tady u nas si taha auta z DE. vicemene VW a Audi. servisuje se to tady a věci, ktery se na tom vys*rou bejvaj zanedbanym servisem. i z DE autorizovanych servisu se sem dostavaj auta treba se sračkovým olejem. ono je to servis od servisu a ani DE servis neznamena 100% kvality

ad přístup- zase, říkala šéfova místního Porsche, ze se nejakymu vcelky vysoko postavenýmu zamestnanci VW Audi podelalo v DE auto. zaruka mobility? nahradni vuz? proste ho vyfuckovali, ze nema narok, ze prej nahradni vuz do CR mu nepuci, protoze se tady krade. nikdy bych neveril, ze se neco takovyho muze stat. nakonec mu tady z CR nejak schrastili peugeota 206ku.

vsechno je to jenom o lidech!

majitel zásadně kupuje všechny Audiny co má v Mnichově a také je tam servisuje, vyjde to levněji a neexistuje problém, max. dostaneš stejný náhradní vůz na tak dlouho jak potřebuješ

Závidět není co, neříká mi to pane, jen se sem tam svezu

no, vzhledem k ceně +/- 4mega to hodně lidem neříká pane :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že, já si sem tam zařídím v tom co je na obrázku.

Jinak by mně stačilo tohle: http://www.adusum.cz/list.php?ak=&showkart...total=&uid=2968

dle obrázku nová S8?

jo nová S8, celkem živá na to že váží cca 2300kg se mnou a plnou nádrží, tak umí 100km/h za 5,1s, jo a je tam uvolněn omezovač z 250km/h-ta sranda stála 5.000,-EUR

a už jsi zkoušel V max?

no to jinak ani nejde, než to testnout, ale bez asistence Policie, tak že to nevím přesně, ale ručička byla za 300kily

jen v týhle rychlosti je úplně jedno kolik to má begů a jak je to konstruovaný a z čeho. Ale nezkus to :D Naprat to někam v týhle rychlosti je jasnej dřevěnej spacák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

saab nebrat...aby to nekjrachlo...gm to vede od desiti k peti

SAAB zůstane SAABem a pro mne vždy představoval-výkon,bezpečnost,kvalitu,spolehlivost,nikdy jsem na něj neslyšel nářek a na víc, karoserie nerez

Jo a to co je na tom Ebayi, tak tu Audinu už bych nechtěl, za ty peníze umím lepší káru :palec2:

ted nevim co na ebayi myslis....

myslel tu dražbu na AC o které to tady je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

majitel zásadně kupuje všechny Audiny co má v Mnichově a také je tam servisuje, vyjde to levněji a neexistuje problém, max. dostaneš stejný náhradní vůz na tak dlouho jak potřebuješ

Závidět není co, neříká mi to pane, jen se sem tam svezu

věřim, jen pisu, ze vsechno je o lidech, stejne tak i v CR najdes spousta kvalitnich servisu. taky je to o tom, ze ma tvuj sef cas na to, vozit auto na servis az do horoucich prdeli(nebo ma nekoho, koho tam s tim posle)

ty auta pracují takovým způsobem, že není problém určit rozpis jízd tak, aby auto jelo kolem Mnichova, když je potřeba servis, mimochodem ten můj "šéf" má v tom servisu už takové jméno, že platí servisy dohromady jednou za 1/4 roku, jo ale nová S8 je tam jen jedna, ta je jeho a svezu se s ní jen já, jinak chlapi teď mají všichni nové A8L 4.2 TDi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu, že to moc lidem neříká pane:

Spolužačka, pocházející z rodiny, která by se dala označit za sociální případ měla vysoké cíle. Už na prumce říkala, že se jí líbí týpci alá Klaus s tučným kontem :D

Po prumce nás několik skončilo v Pardubicích na vejšce, a protože měla ráda koně, zjistila, že poblíž Pardubic je někdo má. Nejen, že na těch drahých závodních kobylách brzo rajtovala, ale pan majitel ji taky zaměstnal coby svou asistentku a osobní řidičku(A8). Zanedlouho jí pan majitel dal podíly na firmách, které vlastnil :D Koupila si brzo své první nové auto za cca 800tis. a prohlásila, že další auto už kupovat nebude, protože je bude dostávat od "mužů" :smich: Netrvalo ani moc dlouho a fakt dostala jako present A8 od svého nápadníka - skoro šedesátiletého čechokanaďana(jí bylo mořná tak 20-22). Tlačil na svatbu, a jist si, že si ho veme, začal vystrkovat růžky. Utekla od něj, postěžovala si svým obdivovatelům z řad bohatých podnikatelů, a ti jako mstu jí pomohli ho pěkně oškubat :smich: Co jsem ji viděl naposled, tak dělá teď někde v praze jednatelku nějaké větší firmy, která se motá kolem vydávání filmů a muziky, je svobodná nezávislá.

Tož tak se to dělá. Jsme holt žabaři a chybí nám jedna hentotok dírka :smich: Nutno teda uznat, že k té dírce je potřeba i slušnej intelekt, aby se dalo takhle starší pány oblbovat. Prostě holka umí. Mimochodem, nikdy se mi nelíbila a nepřišla mi jakkoliv zvláštní. Ale uměla se dobře prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu, že to moc lidem neříká pane:

Spolužačka, pocházející z rodiny, která by se dala označit za sociální případ měla vysoké cíle. Už na prumce říkala, že se jí líbí týpci alá Klaus s tučným kontem :D

Po prumce nás několik skončilo v Pardubicích na vejšce, a protože měla ráda koně, zjistila, že poblíž Pardubic je někdo má. Nejen, že na těch drahých závodních kobylách brzo rajtovala, ale pan majitel ji taky zaměstnal coby svou asistentku a osobní řidičku(A8). Zanedlouho jí pan majitel dal podíly na firmách, které vlastnil :D Koupila si brzo své první nové auto za cca 800tis. a prohlásila, že další auto už kupovat nebude, protože je bude dostávat od "mužů" :smich: Netrvalo ani moc dlouho a fakt dostala jako present A8 od svého nápadníka - skoro šedesátiletého čechokanaďana(jí bylo mořná tak 20-22). Tlačil na svatbu, a jist si, že si ho veme, začal vystrkovat růžky. Utekla od něj, postěžovala si svým obdivovatelům z řad bohatých podnikatelů, a ti jako mstu jí pomohli ho pěkně oškubat :smich: Co jsem ji viděl naposled, tak dělá teď někde v praze jednatelku nějaké větší firmy, která se motá kolem vydávání filmů a muziky, je svobodná nezávislá.

Tož tak se to dělá. Jsme holt žabaři a chybí nám jedna hentotok dírka :smich: Nutno teda uznat, že k té dírce je potřeba i slušnej intelekt, aby se dalo takhle starší pány oblbovat. Prostě holka umí. Mimochodem, nikdy se mi nelíbila a nepřišla mi jakkoliv zvláštní. Ale uměla se dobře prodat.

mimochodem, vidím to jak dneska, když mi tehdá ukazovala prospekty, co tam chce za motor, výbavu navíc a jakou z toho měla radost. :D Ale má u mně mínus, protože mi slíbila, že mi ji pak půjčí, a pak se cukala a jen mně povozila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, i tak to jde delat, kdyz je trosku hezka, nema v hlave uplne nasráno a nevadí jí, bejt takováhle mrcha(slušně řečeno), tak proc ne.

ale na každýho ptáčka je háček

právě že mi vždycky vzhledově přišla spíše ošklivá. Ale stejně to nějakakým zázrakem dokáže takhle oblbovat. Je pravda, že je dost inteligentní a společenská a je ráda středem pozornosti společnosti kde se nalézá. No a hlavně vrstevníci byli bez šance se s ní vrznout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdyz nebyla moc hezka, tak asi nebylo o co stat. a hlavne, 60ti lety dědci uz si nemuzou moc vybirat :D

no, ale jak tak vzpomínám, tak si teď vybavuju, že jak jsme si leta byli blízcí, taky mně jednu dobu dokázala zblbnout. Vlastně to celý vzniklo tak, že celou prumku seděla 0,5m předemnou, bydleli jsme od sebe kousek,... Ale to jsem už vypozoroval víckrát, že i ten protějšek, kterej by tě jinak moc nepřitahoval, tak pokud jste spolu často, tak se to může zvrhnout :D

Pro mně a kluky, co jsme byli z jedné třídy z prumky tady na VŠ ten její "postup" měl taky své výhody. :D Ale jak jsme se po VŠ rozprchli, tak zafungovalo to známé "sejde z očí, sejde z mysli".

Mimochodem, když nám bylo tak 15, tak se mi ukrutně líbila Tereza Bebarová( je teď furt v telce, dabuje a hraje třeba v Ulici tu rusku). Poznali jsme se na lyžáku v prváku. No a právě Karin(to je ta spolužačka), která se s ní zkámošila mi s ní trošku pomáhala. :D Bylo to pěkné období, byl jsem z ní úplně mimo, ale nemělo to dlouhé trvání. To byla ještě éra těch nevinných vztahů lol Ono jí taky bylo taky tak nějak 14 nebo 15. Když jsem ji po letech viděl v nějakým filmu v telce, tak jsem si říkal, že jsem docela rád, že u toho nezůstalo, protože si nemůžu pomoct, ale jako žába byla mnohem hezčí.

Kua drát, jsem se nějak zavzpomínal lol

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

saab nebrat...aby to nekjrachlo...gm to vede od desiti k peti

SAAB zůstane SAABem a pro mne vždy představoval-výkon,bezpečnost,kvalitu,spolehlivost,nikdy jsem na něj neslyšel nářek a na víc, karoserie nerez

Jo a to co je na tom Ebayi, tak tu Audinu už bych nechtěl, za ty peníze umím lepší káru :palec2:

ted nevim co na ebayi myslis....

myslel tu dražbu na AC o které to tady je

to je asi nejaky divny to by snad napsal AC a ne ebay....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

saab nebrat...aby to nekjrachlo...gm to vede od desiti k peti

SAAB zůstane SAABem a pro mne vždy představoval-výkon,bezpečnost,kvalitu,spolehlivost,nikdy jsem na něj neslyšel nářek a na víc, karoserie nerez

Jo a to co je na tom Ebayi, tak tu Audinu už bych nechtěl, za ty peníze umím lepší káru :palec2:

ted nevim co na ebayi myslis....

myslel tu dražbu na AC o které to tady je

to je asi nejaky divny to by snad napsal AC a ne ebay....

Já se opravdu přepsal, myslel jsem si že to byl ebay, tímto se ti omlouvám za uvedení v omyl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem někde studoval jak se má správně zacházet s automatem, a tam bylo napsáno, že se tomu ani trochu nelíbí razantní jízda. Teda myšleno velká akcelerace.

Na pohodovou jízdu nebo dlouhý vzdálenosti jedině automat je to fakt pohoda, ale Audi nějak neumí přenést krouťák na silnici. Jezdím s A8L 4,0TDI quatro 600Nm krouťák najeto 93000km a budou v Audině podruhý vyndávat převodovku, poprvé někde v 25000km začala povrzávat při řazení, nejdřív přehrávali 2x soft, pak olej+soft až nakonec v nějakejch 40000km výměna kompletního vnitřku převodovky. Teď od nějakejch 70-75000km opět povrzává (lehkej krátkej prokluz), ale zatím to dělalo jen z 3 na 4 a to ještě po najetí cca. 500km, byl se na to podívat i technik z Německa a ten odsouhlasil výměnu převodovky jakmile se to zhorší. Teď už klouže skoro při každým přeřazení v plným tahu (ne plnej knedlík a kalba ale využití plnýho krouťáku klidně i při pomalý jízdě). Když si vezmu že to auto je 8/2005 má najeto 93000km a stálo 4 000 000,- tak hnus velebnosti. Vcelku si říkám jestli vydrží do konce leasingu t.j. 3 roky. Jinak, když funguje, tak je to hezký svezení, max. tachometrově 270km/h a běžně jezdím po německu průměrnou rychlostí 130-140km/h (700-800km) za nějakejch 10,2 -10,5 l. nafty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi slušnej podnik, kdyz ma takovy služebáky :-)

něco mezi Taxi a osobní přepravou ;)

Jsou bílé a jezdíte po Praze? Všiml jsem si že se tam teď vyrojili a ta bílá vypadá dobře. Já jezdím v A8L 4,0TDI černá (a jsem otrokem mytí :( )

vše černé a po Praze často, ale jen krátce, doprava je po celé Evropě, většinou lidé, kteří se bojí či neradi létají a mají rádi pohodlí a hlavně jim nejde o nějakou tu tisíci korunu navíc, tak že vždy jen řídím, na to abych seděl v zadu nemám :(

nemám na to žaludek, když vím, že řídím já :smich:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi slušnej podnik, kdyz ma takovy služebáky :-)

něco mezi Taxi a osobní přepravou ;)

Jsou bílé a jezdíte po Praze? Všiml jsem si že se tam teď vyrojili a ta bílá vypadá dobře. Já jezdím v A8L 4,0TDI černá (a jsem otrokem mytí :( )

vše černé a po Praze často, ale jen krátce, doprava je po celé Evropě, většinou lidé, kteří se bojí či neradi létají a mají rádi pohodlí a hlavně jim nejde o nějakou tu tisíci korunu navíc, tak že vždy jen řídím, na to abych seděl v zadu nemám :(

nemám na to žaludek, když vím, že řídím já :smich:

Jak seš na tom s pokutama, počítám, že ty co vozíš občas spěchaj? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi slušnej podnik, kdyz ma takovy služebáky :-)

něco mezi Taxi a osobní přepravou ;)

Jsou bílé a jezdíte po Praze? Všiml jsem si že se tam teď vyrojili a ta bílá vypadá dobře. Já jezdím v A8L 4,0TDI černá (a jsem otrokem mytí :( )

vše černé a po Praze často, ale jen krátce, doprava je po celé Evropě, většinou lidé, kteří se bojí či neradi létají a mají rádi pohodlí a hlavně jim nejde o nějakou tu tisíci korunu navíc, tak že vždy jen řídím, na to abych seděl v zadu nemám :(

nemám na to žaludek, když vím, že řídím já :smich:

Jak seš na tom s pokutama, počítám, že ty co vozíš občas spěchaj? :D

prozatím mám stále všech 12 bodů - i když se divím :palec2:

Spěchání se nahání většinou v Němeku a pak někdy mezi Rozvadovem a Rokycanama (popř.Berounem), tam se to dá jet přes 200, no ale od Vídně to stojí za pipinku, tam to jedeš max. do 180, více je to o držku, někdy se spustím na D1, ale to jsou jen chvilky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...