Přejít na obsah

Hluk od podvozku s DCC... bubnovani...


p2p

Doporučené příspěvky

Predvčerom mi prišiel novy služobny SUP b9 liftback laurin.  Takisto som velmi sklamany z podvozku. Predtym som najazdil 300tis na superb 3 laurin sedan 2.0tdi 142kw a ten podvozok bol jedna basen. Na niekoho az moc makky. V rezime komfort to auto totalne plavalo na ceste niekedy az moc. Rezim normal bol kompromis. Narozdiel od tohto noveho superbu bol podvozok TICHY...To ake bomby vydava naprava pri prejazde nerovnostiami to je jedna velka tragedia a krok spat. Je to buchanie alebo klopanie do interieru po prejazde fakt jazdej jamky priznacne pre auta nizsej strednej triedy-  Takisto je odost tvrdsie ako predchodzia gen. Je to sklamanie. A co s vodicom nacvicuju ti asistenti to je kategoria sama o sebe to budem pisat do ineho vlakna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Peter_C4 napsal:

Predvčerom mi prišiel novy služobny SUP b9 liftback laurin.  Takisto som velmi sklamany z podvozku. Predtym som najazdil 300tis na superb 3 laurin sedan 2.0tdi 142kw a ten podvozok bol jedna basen. Na niekoho az moc makky. V rezime komfort to auto totalne plavalo na ceste niekedy az moc. Rezim normal bol kompromis. Narozdiel od tohto noveho superbu bol podvozok TICHY...To ake bomby vydava naprava pri prejazde nerovnostiami to je jedna velka tragedia a krok spat. Je to buchanie alebo klopanie do interieru po prejazde fakt jazdej jamky priznacne pre auta nizsej strednej triedy-  Takisto je odost tvrdsie ako predchodzia gen. Je to sklamanie. A co s vodicom nacvicuju ti asistenti to je kategoria sama o sebe to budem pisat do ineho vlakna...

Asi nejlépe ten podvozek vystihl (měl zatím nejvíc odvahy to říct narovinu) u Vás doma novinář z TOPSPEEDu v testu VW Passat B9 na YouTube, od 6:54 min (pokud někdo bude hledat video) něco v tom smyslu " Vážení tak to věru ne tohle auto za 50 tis. euro dělat nemůže !!!", no mluví mi z duše, pak do toho ránu sednu a zjistím, že může, napsal si to dobře "tragédie"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • p2p změnil název na Hluk od podvozku s DCC... bubnovani...
před 17 hodinami, Sup4KV napsal:

Kola ani motorizace na to vliv nemají, pokud ano tak minimální (jiné tlaky), problém je někde jinde.

dokázal bys prosím zjistit termín výroby toho tvého kusu? 

mám booknutý sedan s výrobou 2024w23 a ty mě děsíš :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MichalX9 napsal:

dokázal bys prosím zjistit termín výroby toho tvého kusu? 

mám booknutý sedan s výrobou 2024w23 a ty mě děsíš :(

 

Tak obecně : za prvé, děsit se nemusíš vše co jsem napsal je naprostá realita. Přeji Ti abys měl booknutý apdatovaný vůz a nemusel každý den řešit v jakém modu DCC bouchá nejmíň abys nakonec zjistitl , že je to úplně marný protože to tluče pořád, ani rádio už nezvyšuju, to Tě taky časem přestane bavit, prostě nakonec na to rezignuješ.  Za druhé, termín výroby netuším jak zjistit ale první registraci mám 18.4.2024 takže první várka, za třetí, všechny poznatky a zprávy tady z fóra které si neověřím na vlastní kůži beru s rezervou, tady se psalo, že svolávačka už běží, dokud nezadám VIN na ofiko webu ŠA a vyskočí mi tam hláška " na uvedené vozidlo se žádná servisní ani svolávací akce nekoná" nevěřím nikomu. Teď konkrétně, dnes jsem tedy pro to něco udělal a zavolal dealerovi, informace je taková, že svolávačka pravděpodobně bude, ale není to tak jednoduché jak bychom si přáli, tudíž termín neznámý. Reklamovat můžu, udělají to ale v rámci šalamounského řešení výměny uložení ze SUP3 atd., z toho vyplývá, že mi bylo doporučeno zatím reklamaci neřešit a vyčkat na korektní sofistikované řešení, ne pokus omyl. Mám pro tebe i dobrou zprávu, že ve výrobě už to nahradili. Od kterého týdne jsem se neptal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim, mam uplne prvy kus Skoda Superb Combi 2.0 TDI 4x4 L&K 2024, ktory prisiel na Slovensko teraz na jar.

Ako som vysiel od dilera Skoda v KE s cisto novym autom na cestu do mesta, tak si hovorim "a toto co je???", sedim v 30 rocnej Skoda Fabia s 350.000km???, alebo v novom Superbe...

Neskutocne sklamanie presne ako pisu ostatni, vozidlo hlucne az ma nebavi v nom soferovat. Mal som aj novy Superb 3, ked som ho kupil s najsilnejsim benzinovym motorom, tak som sa chodil na nom vozit kazdy den cca 2 mesiace, len tak pre zabavu. Toto bohuzial, ziadna zabava nie je.

Bol som uz v servise po reklamacii DCC + tlmicov a buchania, opravili, ale efekt nulovy!!! cize presne pristup pokus omyl,

zatial informacie od dilera, ze sa na tom pracuje, takze tak...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ho právě v servise jako jedna z 8 závad je právě to bouchání podvozku (ostatních 7 závad je v jiném vlákně - ostatní). Tak uvidím příští týden co se jim stím povede udělat. Před měsícem mi řekli, ať počkám, že to výrobce určitě vymyslí a udělá svolávačku. Prý to už tedy nahlásí výrobci. Třeba se tímto konečně ledy hnou. Dle servisu má stejné problémy i nový Kodiaq. Budu informovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, TTBB napsal:

Zdravim, mam uplne prvy kus Skoda Superb Combi 2.0 TDI 4x4 L&K 2024, ktory prisiel na Slovensko teraz na jar.

Ako som vysiel od dilera Skoda v KE s cisto novym autom na cestu do mesta, tak si hovorim "a toto co je???", sedim v 30 rocnej Skoda Fabia s 350.000km???, alebo v novom Superbe...

Neskutocne sklamanie presne ako pisu ostatni, vozidlo hlucne az ma nebavi v nom soferovat. Mal som aj novy Superb 3, ked som ho kupil s najsilnejsim benzinovym motorom, tak som sa chodil na nom vozit kazdy den cca 2 mesiace, len tak pre zabavu. Toto bohuzial, ziadna zabava nie je.

Bol som uz v servise po reklamacii DCC + tlmicov a buchania, opravili, ale efekt nulovy!!! cize presne pristup pokus omyl,

zatial informacie od dilera, ze sa na tom pracuje, takze tak...

 

Přesně jak píšeš mám to stejně to ježdění tě ani netěší. Když mám jezdit jen po městě celý den raději si vezmu doma Golfa. K těm opravám " pokus omyl " tak se obávám, že nyní to ještě nějakou dobu takto bude. Byl jsem u dealera minulý týden, který sám uznal , že jejich předváděčka taky tluče a řeší se ŠA v rámci garance opravu. Včera po týdnu jsem se dozvěděl, že auto  n e o p r a v í  protože na to ještě nemají řešení. To jen podtrhuje co zde píšu od samého počátku, proto jsem to ani sám ještě nereklamoval, znám se a asi bych to nevydýchal a byl na ně hnusný. Takže buď budeme muset společně všichni tlačit a reklamovat aby ve škodě usoudili konečně , že by se už tomu měli věnovat nebo čekat na údajnou svolávací akci. Asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Spider125 napsal:

Mám ho právě v servise jako jedna z 8 závad je právě to bouchání podvozku (ostatních 7 závad je v jiném vlákně - ostatní). Tak uvidím příští týden co se jim stím povede udělat. Před měsícem mi řekli, ať počkám, že to výrobce určitě vymyslí a udělá svolávačku. Prý to už tedy nahlásí výrobci. Třeba se tímto konečně ledy hnou. Dle servisu má stejné problémy i nový Kodiaq. Budu informovat.

Tak jsem zvědavý jak dopadneš, byt´si přeji abys byl první kdo tuto reklamaci protlačil, ke své spokojenosti tak bohužel v tomto týdnu mám už od dvou lidí potvrzeno, že zatím si s tím neporadí, jinými slovy oni neví co s tím. Budu čekat na reakci ... P.S. v té tvé  ukázněnosti kvůli adminovi mi uteklo těch zbývajících 7 závad , které si reklamoval ...dej sem odkaz dik, zajímalo by mě, taky ještě něco řeším tak jestli jen nejsem rozmazlený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Zdeňku, tu tvoji narážku na nás si nech laskavě pro sebe. 

Odkaz na jiné témata si můžete řešit třeba v SZ. 

Diskuzi mimo původní zadání tématu a případné další tvé psaní o tom, že si do města bereš Golfa, můžeš taky řešit jinde. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Sup4KV napsal:

Přesně jak píšeš mám to stejně to ježdění tě ani netěší. Když mám jezdit jen po městě celý den raději si vezmu doma Golfa. K těm opravám " pokus omyl " tak se obávám, že nyní to ještě nějakou dobu takto bude. Byl jsem u dealera minulý týden, který sám uznal , že jejich předváděčka taky tluče a řeší se ŠA v rámci garance opravu. Včera po týdnu jsem se dozvěděl, že auto  n e o p r a v í  protože na to ještě nemají řešení. To jen podtrhuje co zde píšu od samého počátku, proto jsem to ani sám ještě nereklamoval, znám se a asi bych to nevydýchal a byl na ně hnusný. Takže buď budeme muset společně všichni tlačit a reklamovat aby ve škodě usoudili konečně , že by se už tomu měli věnovat nebo čekat na údajnou svolávací akci. Asi tak...

Zajimave pokud uz od 22tydne maji problem updatovany a davaji tam jine ulozeni. Tak proc toto ulozeni nedavaji na reklamovane vozy. To by znamenalo budto - dali jine a nevi jak se bude chovat. Nebo cekaji na odezvu od lidi s novym ulozenim. 
ja mam objednany combik s dodanim 37-39 tyden. Je to me prvni nove auto nedesim se,ale takove veci jako vrzani bouchani nesnasim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 8. 2024 na 8:33, Patrik1971 napsal:

Predpokladam nedostatok novych,modifikovanych dielov.Dodavatel nieje schopny v jeden moment pokryt aj potrebu vyroby a aj potrebu na reklamovanych autach.Treba byt trpezlivy bohuzial.

Presne tak, maji modifikovane dily jen pro prvovyrobu, servisy je zatim objednat bohuzel nemohou.

Editováno: , autor: s4b
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám dobrou zprávu pro všechny čekatele!

Dnes jsem převzal sedan s výrobou 2024w23 a ani na maximální komfort tlumiče na nerovnostech neslyším!

Takže buďto mám jen štěstí a nebo to už vážně fixnuli.

Přikládám detaily výroby:

obrzek_2024-08-07_153946345.thumb.png.6ed0e1f54b0ec24afc58c36e5de4b667.png

Editováno: , autor: MichalX9
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...