Přejít na obsah

Meluzína v autě


HonzaV

Doporučené příspěvky

Nazdar borci, mám takovej problémek... Když jedu víc jak 120, tak se mi v autě oběvuje dost silná meluzína a jsou slyšet dost silné poryvy větru. Setkal jste se s tím někdo? Je to dost nepříjemný a zvlášť při delších cestách po dálnici... Auto jsem neměl bouraný, takže by nemělo bejt nic hnutý a ani nemám na exteriéru řilepenýho nic jako křídlo, nebo ofuky a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar borci, mám takovej problémek... Když jedu víc jak 120, tak se mi v autě oběvuje dost silná meluzína a jsou slyšet dost silné poryvy větru. Setkal jste se s tím někdo? Je to dost nepříjemný a zvlášť při delších cestách po dálnici... Auto jsem neměl bouraný, takže by nemělo bejt nic hnutý a ani nemám na exteriéru řilepenýho nic jako křídlo, nebo ofuky a tak...

Nemas nahodou sibr? Ja mam pocit, ze mi to tam jde pres nej....pritom zadny pruvan citit neni. Jinak jednou jsem rozdelal zadni prave dvere a nasel jsem takto pekne dotrhanou folii...opravovali tam zrejme za predchoziho majitele stah. okna. Bohuzel to tim ale nebylo. :angry:

dverefm3.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar borci, mám takovej problémek... Když jedu víc jak 120, tak se mi v autě oběvuje dost silná meluzína a jsou slyšet dost silné poryvy větru. Setkal jste se s tím někdo? Je to dost nepříjemný a zvlášť při delších cestách po dálnici... Auto jsem neměl bouraný, takže by nemělo bejt nic hnutý a ani nemám na exteriéru řilepenýho nic jako křídlo, nebo ofuky a tak...

ja měl to samé, měl jsem povolený zámek zadních dveří-po přitažení dveří už dobrý. Je pravda, že byly ale v minulosti opravované, tak se to časem asi povolilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar borci, mám takovej problémek... Když jedu víc jak 120, tak se mi v autě oběvuje dost silná meluzína a jsou slyšet dost silné poryvy větru. Setkal jste se s tím někdo? Je to dost nepříjemný a zvlášť při delších cestách po dálnici... Auto jsem neměl bouraný, takže by nemělo bejt nic hnutý a ani nemám na exteriéru řilepenýho nic jako křídlo, nebo ofuky a tak...

ja měl to samé, měl jsem povolený zámek zadních dveří-po přitažení dveří už dobrý. Je pravda, že byly ale v minulosti opravované, tak se to časem asi povolilo.

Zamek myslis ten dverich chyceny dvema imbusy nebo to "ucko", do ktereho zamek zapadava? U sebe jsem toto kontroloval a oboje drzi (uz mi to nekdo radil kdysi, kdyz jsem se ptal na stejny problem)...dokonce jsem to zkusil trochu zestelovat a zadna zmena. Jeste jsem si rikal, jestli neni potreba vymenit tesneni dveri...ale to by prece profukovalo dovnitr nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych to shrnul... Fólie budu asi mít taky potrhaný, protože stahovačky jsem měl dělaný už všechny... Taky jsem to sváděl na zimáky, ale to se mi úplně nezdá - možná se zvedne hlučnost, ale tohle je typická meluzína od větru. Šíbr mám, ale nezdá se mi, že by to dělal on - zkusím ho zalepit zvenku a uvidím. Zkusím dotáhnout ty zámky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar borci, mám takovej problémek... Když jedu víc jak 120, tak se mi v autě oběvuje dost silná meluzína a jsou slyšet dost silné poryvy větru. Setkal jste se s tím někdo? Je to dost nepříjemný a zvlášť při delších cestách po dálnici... Auto jsem neměl bouraný, takže by nemělo bejt nic hnutý a ani nemám na exteriéru řilepenýho nic jako křídlo, nebo ofuky a tak...

ja měl to samé, měl jsem povolený zámek zadních dveří-po přitažení dveří už dobrý. Je pravda, že byly ale v minulosti opravované, tak se to časem asi povolilo.

Prosím tě jak jsi to myslel s těma zámkama? Co mám kde dotáhnout???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar borci, mám takovej problémek... Když jedu víc jak 120, tak se mi v autě oběvuje dost silná meluzína a jsou slyšet dost silné poryvy větru. Setkal jste se s tím někdo? Je to dost nepříjemný a zvlášť při delších cestách po dálnici... Auto jsem neměl bouraný, takže by nemělo bejt nic hnutý a ani nemám na exteriéru řilepenýho nic jako křídlo, nebo ofuky a tak...

ja měl to samé, měl jsem povolený zámek zadních dveří-po přitažení dveří už dobrý. Je pravda, že byly ale v minulosti opravované, tak se to časem asi povolilo.

Prosím tě jak jsi to myslel s těma zámkama? Co mám kde dotáhnout???

jj.myslel jsem to oko na skeletu co do něj zámek zapadává-uchycený na ty dvě hvězdičky. Ono to vlastně utažené bude, ale přesto zkus ty dveře přitáhnout. Mě to začlo dělat až po létě-shrnuto, je zima a guma může být unavená, v létě se ti to všechno teplem o nějaký mikrónek roztáhnehne a už to neuslyšíš. Rychlá práce a za zkoušku nic nedáš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obleb z venku dveře lepící páskou a projeď to. Jestli to nebude dělat tak máš vymačkaný těsnění kolem dveří. Jen takový nápad. Většinou to dělají dveře u řidiče.

To jsem vymenil delalo mě to taky ted to dela uz jen mirne ale pricinou je ta penova paska podel cele strechy ta co je nalepena tu by chtelo vymenit ale je to 700kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obleb z venku dveře lepící páskou a projeď to. Jestli to nebude dělat tak máš vymačkaný těsnění kolem dveří. Jen takový nápad. Většinou to dělají dveře u řidiče.

To jsem vymenil delalo mě to taky ted to dela uz jen mirne ale pricinou je ta penova paska podel cele strechy ta co je nalepena tu by chtelo vymenit ale je to 700kč

Ja jen zarucene vim, ze to slysim z prave strany ve smeru jizdy. Lepici paskou jsem si uz hral - sibr, dvere od spolujezdce, zadni dvere, cast 5. dveri....a meluzinka je furt slyset. Budu to muset zkusit znovu, u sebe mam stale podezreni na sibr. Jen lidi se na me divne divaj, kdyz to lepim... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, něco podobného jsem před časem také řešil, slyšel jsem to u sebe nad hlavou. Až jsem si všimnul, že nějaká k....a mi vypáčila krytky na hagusy. Nevím k čemu mu to bylo.Přelepil jsem to zatím černou páskou, protože je to na výměnu celé lišty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dost jse se tim zabejval ,protože mi to dělalo taky .Jinak klasika ve škodovce mi řekli že nic nesliší .Takže vše zalepeno páskou a hurá na testovací jízdu .Dělá to na pravé straně dole v rohu čelního skla .ale co s tím to nevím .dělalo to už když auto mělo najeto cca 20 km .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Obleb z venku dveře lepící páskou a projeď to. Jestli to nebude dělat tak máš vymačkaný těsnění kolem dveří. Jen takový nápad. Většinou to dělají dveře u řidiče.

To jsem vymenil delalo mě to taky ted to dela uz jen mirne ale pricinou je ta penova paska podel cele strechy ta co je nalepena tu by chtelo vymenit ale je to 700kč

Ta lišta se jmenuje Těsnění dveří vnější Levá 1U6 810 957 B, pravá 1U6 810 958B

Stojí 342 Kč . Mě to při rychlosti nad 80 pískalo. Vyměnil jsem levou stranu a pomohlo to Nejhorší je po stržení staré lišty(je to samolepka ) odstranit staré lepidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

tak se mi opět ozvala meluzína v autě při vyšší rychlosti a v posledním návalu zoufalosti jsem zjistil, že dole na zadních dveřích chybí tato guma-tak doufám, že to bude ono a cenovka bude příznivá. Jinak snad ani nemusím připomínat, že nedávno na těch dveřích jako na pojistné události pracovali ve značkovém servise-hajzlíci :prc:

post-25-1173218501.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
Panove, kdzy jsme u tech tesneni...

Je mozne, ze si to tesneni dveri sedne ? Kdyz zaviram ridicovy dvere, je to silena rana, napriklad proti zadnim dverim ?

Da se to tesneni koupit samostatne ?

zdravim mam takovi asi stejny problem ,pokud jedu vic jak 90 tak slysim jak to vsude fuci ,prohlidnul sem gumu okolo dveri a ta je v poradku ,tak si myslim ze to bude delat to tesneni okolo oken , nemate stim nekdo skusenosti ?? jinak ta cena te gumy okolo dveri je 800,- vcera sem se ptal

je mozne ze nekde to bude levnejsi a okolo oken ta cena je 450 predek a 780 zadek tim myslim 1 okno dik vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...