Přejít na obsah

Jízdní komfort


ahny1973

Doporučené příspěvky

Před nedávnem jsem pořídil F3 combi 2020 81kW,oproti původní F2 htp velký skok,ale i ústupek co se týče naladění podvozku,to-je fakt tragédie.No budu řešit nákupem:https://www.autowerks.cz/cs/skoda/fabia-3-nj-2014-2021/podvozek/st-suspensions-st-xa-vyskove-a-tuhostne-stavitelny-sportovni-podvozek-pn-do-860kg-skoda-fabia-nj-1-0-1-2-1-4-tsi-tdi-12350.html

S tím přichází i nákup větších ALU a zde mám dilema jestli 16&17...osobně bych bral 17,výběr je daleko větší,ale straší mě ta 40 guma,ty silnice co jezdím nejsou zrovna v super stavu.Jinak forum jsem pročetl poctivě celý,ale co člověk to názor.Je tady někdo kdo má tohle na autě a podělil by se o svoje postřehy a zkušenosti?Nebo to možná beru za špatný konec a ten podvozek který má i nastavení tuhosti který když dám na max komfort to pobere...jo ptám asi jako lama,proto píšu sem,tak předem dík za názory 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...