Přejít na obsah

Pieskovanie okien


rjozo

Doporučené příspěvky

Nazdar.Neviete náhodou kde v okolí Piešťan by mi vypieskovali alebo vyleptali VIN na okná.

bud si to spravis sam, tak ze si objednas sadu, alebo zajdes do Araveru ci do toho druheho servisu, ale aj v malom servise Ti to spravia

V Aravere mi povedali že oni to robia len na Octaviu II.Neviem prečo veď okno ako okno. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar.Neviete náhodou kde v okolí Piešťan by mi vypieskovali alebo vyleptali VIN na okná.

bud si to spravis sam, tak ze si objednas sadu, alebo zajdes do Araveru ci do toho druheho servisu, ale aj v malom servise Ti to spravia

V Aravere mi povedali že oni to robia len na Octaviu II.Neviem prečo veď okno ako okno. :(

to je hruza, skus zajst , alebo zatelefonuj do Vrboveho, alebo nejaky maly servis, ved v PN ich je dost ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar.Neviete náhodou kde v okolí Piešťan by mi vypieskovali alebo vyleptali VIN na okná.

bud si to spravis sam, tak ze si objednas sadu, alebo zajdes do Araveru ci do toho druheho servisu, ale aj v malom servise Ti to spravia

V Aravere mi povedali že oni to robia len na Octaviu II.Neviem prečo veď okno ako okno. :(

to je hruza, skus zajst , alebo zatelefonuj do Vrboveho, alebo nejaky maly servis, ved v PN ich je dost ....

Vo Vrbovom mi povedali to isté čo v Araveri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...