Přejít na obsah

Jak osadit nový rámeček kolem řadící páky


ferda25

Doporučené příspěvky

Jo a trochu něco bližšího by se nenašlo....třeba fotografie s popiskou....

No, asi to nebude jen tak někdo rozebírat, aby to nafotil..Zkus zapátrat na fóru, jestli něco nenajdeš, jinak když otevřeš popelník, chytneš ten rámeček vpředu, měl by jít opatrně vycvaknout směrem nahoru..nejdřív vpředu a pak vzadu. Jsou tam po stranách zobářky vytočené směrem ven..jsou zaklesnuté do obdélníkových děr v plastu středového tunelu.. Nejsou moc velké, navíc když s tím opatrně "zakvrdláš" směrem do stran a přitom budeš tahat nahoru, tak to půjde

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš někdy mám pocit, že ten kdo něco zná tak to nechce říct, a pak jsem za každou radu vděčný.

No jasný..jinak ale já se snažím :o Jsou to všechno vlastní zkušenosti..taky už do palubky lezu častěji jak domů ;)

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spodok manžety je opatrený plastovým rámikom a ten je nacvaknutý do plastu, ktorý je viditeľný. Fakt len stačí ten vodorovný plast od popolníka podvihnúť a keď to uvidíš odspodu, bude ti všetko jasné. Je to práca, ktoú urobíš aj v noci na parkovisku (môj prípad). :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spodok manžety je opatrený plastovým rámikom a ten je nacvaknutý do plastu, ktorý je viditeľný. Fakt len stačí ten vodorovný plast od popolníka podvihnúť a keď to uvidíš odspodu, bude ti všetko jasné. Je to práca, ktoú urobíš aj v noci na parkovisku (môj prípad). :D

:t presne tak -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...