Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Publikováno

V návodu na obsluhu píšou ( všiml jsem si toho až včera, když jsem jen tak pro zajímavost četl asi po 150té) že ukazatel dojezdu má ukazovat v krocích 5km, mě ale ukazuje po 10km. Lišilo se to podle roku výroby nebo typu nebo motorizace? Jak to máte vy?

Po 10km.

Mě ukazuje taky po 10km, a co jsem měl tu čest jezdit se skoro první fábií 1,4 MPi (50kW), tak tam to taky ukazovalo po 10km.

Ukazuje po desíti. Ale ke konci ...........10.......5.......0. ;)

Upraveno od Jarekk

Ukazuje po desíti. Ale ke konci ...........10.......5.......0. ;)

tak ja nevim, jak je to u fabii, ale u octavii je to po 10ti, ale ke konci zadny 10, 5, 0....ale 10 a pak az ta 0... ;)

mne na Fabke rv 03 ukazuje po 10km

  • Autor

Já jsem nervově vydržel nejmíň 10km dojezd, takže těch 5 na konci nemůžu potvrdit, ale proč to tam teda píšou??

mam 2000 rok a většinou si toho všímam když mi pískne rezerva, ale jde mi to po 5 km

Starsi MR maji kroky po 5km, novejsi po 10km. Kdy se to presne menilo nevim.

Dovedu si predstavit, ze vzhledem k metode vypoctu dojezdu byl krok po 5km zbytecne maly a presprilis casto se pak korigoval.

Těch svých 10...5...0 vím na tuti. Při plnější nádrži to tak nesleduju ale příště si dám záležet. -_-

Co jsem měl možnost sledovat dojezd tak po 5. r.v. 2003

Upraveno od Harmm

Co jsem měl možnost sledovat dojezd tak po 5. r.v. 2003

napis modelovy rok, lebo ja mam rv03 a mr04 a mam po 10 (Fabia)

ukazuje po deseti a když je míň než 10, tak asi i 5 a 0... já jel cca 35 km na dojezd 0 a asi by to i chvíli ještě jelo.

ukazuje po deseti a když je míň než 10, tak asi i 5 a 0... já jel cca 35 km na dojezd 0 a asi by to i chvíli ještě jelo.

Je to tak. Dnes jsem se díval. Je to po 10, ale ke konci 10,5,0. MR06

MR 2003 a ukazuje mi to po 5 km v celém rozsahu ;)

mne v celom rozsahu po 10km a mam tam maxidot MR 07.Predvcerom nastupim a dojazd 0km tak som skocil natankovat radsej :D

taktéž mi to ukazuje po 5km, ale nikdy sem neměl čest 10 ....5...0-..............vždy tam bylo minimalně na 45km

  • Autor

Takže je jasné, že se to láme v roce výroby 03, otázka je jen, jestli s náběhem MR04 nebo dřív. Já osobně mám výroba 11/03 MR04 a interval 10km.

  • 7 let později...

Zdravím všechny nenašel jsem žádné téma co by se tykalo mého problému.Mám Fabii 1.9 sdi rok 2001 nebyl v ni palubní počítač.Jelikož jsem eletrikář a mam relativně dobré znalosti z vagem a vag tacho. Tak jsem si palubní počítač dodělal (nové budíky pačka s pp kabeláž a čidlo teploty).Po sparování s imo.vše funkční.Před vyměnou budiku jsem měl v nadrži cca 20L.nafty dal jsem starší budiky s pp vše ukazovalo stejně jen dojezd mi ukazoval 150 km.Teďka jsem těsně před rezervou a dojezd pořád ukazuje 150km až 160km podle stylu jizdy.Od dodělaneho pc jsem ještě netankoval.tak že nevim jestli se to nahodou nezvedne.Nemate s tím nějaké zkušenosti?? Nebo nevíte jak počítá dojezd??

dojazd počíta zo spotreby a množstva nafty v nádrži... spotreba sa dá cez VAG korigovať +/- 15% a množstvo paliva v nádrži sa tiež dá korigovať.

najlepšie bude ak si natankuješ plnú, vyjazdíš, znova dotankuješ plnú a spočítaš si spotrebu a potom vagom nakalibruješ presnú spotrebu. Dojazd sa samotný ovplyvniť zrejme nedá...

Tak zkusil jsem vyměnit ještě jedny budíky s pp a stále stejný problém dojezd je pořád na 150 km.Vím že se to vagem dá korigovat ale to je relativně zanedbatelné.Za chvíli mi pískne rezerva tak sice nerad budu jezdit na ni a jak budu mít skoro nulu tak natankuju plnou a uvidím co to udělá.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.