Přejít na obsah

Problém s bagem...


boardmaster

Doporučené příspěvky

Zdravim,mam takový problém...sundaval jsem airbag z volantu a při opětovném namontování mi svítí kontrolka bagu :disgust: VAGem chybu smazat nešlo...Píše chybu "Příliš malý odpor".Kdyby to psalo příliš velký odpor tak pochopim že je to zřejmě někde rozpojený...Má s tim někdo zkušenost??Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě naopak,bu´d jsi zapoměl připojit,nebo  nedoléhají piny na svorkovnicích nebo pokud jsi si hrál s kroužkem,špatně nastavil a přetrhl jsi ho.

jinak to nebude, přesné, sázím na ten kroužek

když jsem sundaval ten kroužek,tak byl zaaretovanej a vůbec jsem s nim netočil(ani to normálně nejde protože to má pojistku)...no každopádně to znova rozeberu a mrknu se na ty svorkovnice. Díky za rady -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Pokoušel jsem se vyndat bag, sral jsem se s tím 3 hodiny a podařilo se mi ho odjistit jen na jedný straně. Vým zhruba jak je to uchycené - takový hřeb s hlavičkou, ve volantu je napříč drát a zřejmně se musí šroubovákem vzít za tu hlavičku a odsunout ji. Myslím si že musím šroubovák nasadit jen na její vršek aby pak šroubovák nešel proti tomu drátu. Podle příručky se má šroubovákem páčit směrom od volantového hřídele, ale já bych řekl že ten trn je zasunut z vnější strany a tak bych páčil směrem ke hřídeli. A ještě jeden dotaz - musím odpojovat baterku a nebo jen stačí při demontáži nezapnout zapalování. Prosím poraďte jsem už z toho .........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí nezapnúť zapalovanie...

nie som si istý ale asi je rozdiel medzi predfacelift volantom a facelift...ja mam dacelift a páčil som od osy volantu

Pokoušel jsem se vyndat bag, sral jsem se s tím 3 hodiny a podařilo se mi ho odjistit jen na jedný straně. Vým zhruba jak je to uchycené - takový hřeb s hlavičkou, ve volantu je napříč drát a zřejmně se musí šroubovákem vzít za tu hlavičku a odsunout ji. Myslím si že musím šroubovák nasadit jen na její vršek aby pak šroubovák nešel proti tomu drátu. Podle příručky se má šroubovákem páčit směrom od volantového hřídele, ale já bych řekl že ten trn je zasunut z vnější strany a tak bych páčil směrem ke hřídeli. A ještě jeden dotaz - musím odpojovat baterku a nebo jen stačí při demontáži nezapnout zapalování. Prosím poraďte jsem už z toho .........
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí nezapnúť zapalovanie...

nie som si istý ale asi je rozdiel medzi predfacelift volantom a facelift...ja mam dacelift a páčil som od osy volantu

Pokoušel jsem se vyndat bag, sral jsem se s tím 3 hodiny a podařilo se mi ho odjistit jen na jedný straně. Vým zhruba jak je to uchycené - takový hřeb s hlavičkou, ve volantu je napříč drát a zřejmně se musí šroubovákem vzít za tu hlavičku a odsunout ji. Myslím si že musím šroubovák nasadit jen na její vršek aby pak šroubovák nešel proti tomu drátu. Podle příručky se má šroubovákem páčit směrom od volantového hřídele, ale já bych řekl že ten trn je zasunut z vnější strany a tak bych páčil směrem ke hřídeli. A ještě jeden dotaz - musím odpojovat baterku a nebo jen stačí při demontáži nezapnout zapalování. Prosím poraďte jsem už z toho .........

Odehýbáš ne hřeb, ale pružinu, kterou je hřeb zajištěn. Pružina se musí odtlačit směrem ke středu volantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rady - bag se povedl vyndat. Hlavní zádrhel byl asi v tom že jsem měl tendenci páčit hřeb a né pružinu. Ten hřeb má díky mému snažení hlavičku značně porejpanou.

Šroub volantu - sakra měli jste mě varovat - málem jsem ho nepovolil. Nakonec jsem do něj narval ocelový trn. Jakým klíčem se má ta vroubkovaná díra prosím povolovat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro demontáž volantu dvanáctihranná hvězdice M12 dostupná jako ořech na gola-klíče od fy Tona. Já jsem ho při prvním povolování ještě neměl a v nouzi jsem ho nahradil imbusem 3/8´, ale ten má úhel zubu 120° oproti 90° u dvanáctihranu a o polovinu méně záběrných ploch, zkrátka je lepší těch cca 80 Kč investovat.

Na vyloupnutí airbagu z volantu jsem obětoval jeden starý šroubovák, který jsem příhodně ohnul.

Editováno: , autor: Carlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...