Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

zdarec chlapi!

tak předně:dvd bude asi během příštího týdne a bude i s cd na kterých budou fotky,prostě nám to nejde ani s tím programem na který jsem tu dostal odkaz a na warforu stahnul.chce to nějaké koko... a navíc na každé fotcé je nápis všechny soubory,takže takhle ne!takhle by to nešlo!

Další věc je že bychom se mohli sejít třeba 13.04.2007 tady v Budějkách jen tak na pivo třeba v rock baru v Martys clubu nebo tak někde,mají tam Budíka za 20,následně pak v českém krumlově na rally v tu sobotu ,kde by byl sraz s autama třeba na Římovském krosu a pak by se jelo do jelenky na pokec a atd.parking by tam měl být kousek odtud volný.

Tak co na to ostatní?????????????????????????????????????? :palec2:

pátek 13. to je datum přesně pro mě :palec2: já bych se toho nebál a klidně bych na to pifko zašel -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď moc nestíhám, příští týden mám moře práce v práci a tak okolo a pak asi hned letím za teplem,,, :kuk: Takže netuším jakej termín, na rallye bych zajel jen do Římova, máme tam chalupu, tak by se mi to šiklo,,,ale vůbec nevim, kdy to je a jak jsem psal, cca 17.4. frnknu pryč a vrátim se tak 30.4. :mellow:

ps: Chci to DVD B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď moc nestíhám, příští týden mám moře práce v práci a tak okolo a pak asi hned letím za teplem,,, :kuk: Takže netuším jakej termín, na rallye bych zajel jen do Římova, máme tam chalupu, tak by se mi to šiklo,,,ale vůbec nevim, kdy to je a jak jsem psal, cca 17.4. frnknu pryč a vrátim se tak 30.4. :mellow:

ps: Chci to DVD B)

Rallye je víkend 4.-6.5.....já s tím tak nějak počítám a myslím, že do té doby už se nesejdeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď moc nestíhám, příští týden mám moře práce v práci a tak okolo a pak asi hned letím za teplem,,, :kuk: Takže netuším jakej termín, na rallye bych zajel jen do Římova, máme tam chalupu, tak by se mi to šiklo,,,ale vůbec nevim, kdy to je a jak jsem psal, cca 17.4. frnknu pryč a vrátim se tak 30.4. :mellow:

ps: Chci to DVD B)

no,tak to je dost že se taky ozveš!

jinak nám se to taky šikne - pářka bude u vás na chatě :smich:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď moc nestíhám, příští týden mám moře práce v práci a tak okolo a pak asi hned letím za teplem,,, :kuk: Takže netuším jakej termín, na rallye bych zajel jen do Římova, máme tam chalupu, tak by se mi to šiklo,,,ale vůbec nevim, kdy to je a jak jsem psal, cca 17.4. frnknu pryč a vrátim se tak 30.4. :mellow:

ps: Chci to DVD B)

no,tak to je dost že se taky ozveš!

jinak nám se to taky šikne - pářka bude u vás na chatě :smich:-_-

Heeeej, to je dost goood nápad! Jsem pro, bráchy jsem se neptal, ale bude taky určo pro, plus Ty, to už nás Olo nepřehlasuje :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2: oktaviaman - Gratulace,sice pozdě, ale přeci

Klucí já vubec nic nestíhám, ted v pátek jedu na narozky a v sobotu jedu na kolo.

Ještě že jste napsaly ten datum Rallye - já bych na to zapoměl ( hmmm ) to už nebudu mít Oktuli, jde do světa holka. kol119

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko, mam ted malej problem s autickem. Nepomohl by mi nekdo? :help: Zjistil jsem, ze se mi netoci jeden z ventilatoru na chladici a zrovna to je ten co je spojenej s klimackou, takze klimacka je ted radeji mimo provoz - aby mi nebouchla :( Takze shanim ten vetracek, nebo radeji oba ... :help:

Jinak pifko bych chtel, ale ted a pristi vikend jsem zadanej :prc:

Peknej den :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko, mam ted malej problem s autickem. Nepomohl by mi nekdo? :help: Zjistil jsem, ze se mi netoci jeden z ventilatoru na chladici a zrovna to je ten co je spojenej s klimackou, takze klimacka je ted radeji mimo provoz - aby mi nebouchla :( Takze shanim ten vetracek, nebo radeji oba ... :help:

Jinak pifko bych chtel, ale ted a pristi vikend jsem zadanej :prc:

Peknej den :palec2:

se tchyně smrskne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže:

Miha77 - děkuju :)

OloZX6R - co naplat?tak to byl jen vtip,samosebou se nemůžeme někam jen tak naložit,bůh ví jak by to dopadlo,já někdy když to přeženu tak : :ble

oggy - trénuj,těžko na cvičišti lehko na bojišti -_-

Miha77 - nee,neprodávej octu!!!!!!!!!!!!!!!!

a málem bych zapoměl DVD je na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :palec2::palec2::palec2::palec2::palec2::palec2:

mamina si hrála až vyhrála mít to na jednom nosiči,takže zítra udělá 7x kopii a odpoledne až dorazím z rachoty tak by to mohlo být komplet. :palec2:

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...