Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

zdarec ADMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak jo,to jo,někdo už to tu chtěl tuším,ale jihočeši už tu myslím jsou,tak co třeba .............. jihočeské octavie-fabie ?to jsem dal i do nadpisu na naše 1 DVD!

S nazvem jsem vsema pro aby se zmenil PISEK na cokoli jineho ... mam k tomu slovu trosku odpor ;) Jo a octavie-fabie ... nemelo by to bejt spis Fabie-Octavie? :palec2:
Název tématu to chce určitě změnit, jak to je mi celkem fuk, ale písečáci určitě pryč.

OKá, tak já s tím večer něco udělám :) A zítra všichni budete hledat kde to je :p

čago

Marcel:pěkný fotky,ty jsi fotograf?aspon máme někoho na srazy kdo nás bude fotit :D ,jinak nee - nejdřív octavie a potom fabie:1-jsou služebně starší,2-jsou hezčí,3-jsou větší,4-tu nejhezčí má stejně mischicka takže ta musí být první i po tom vašem sprintu na letišti,5-už jsem to tak zavedl na tom našem 1 DVD,které jste si všichni vyzvedli!

tak a ted .... ...... .H?NO?CO? :smich:

hlavně napište SZ ostatním aby věděli kde to hledat - teda jestli to vůbec někdo najde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jéééééééééééééééééé užžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

děkujeme PANE ADMINE!!!!!!!!!! :skoda::worthy:worthy:specool:-_--_-:palec2::palec2:

parada, to je nazev :)

Snad to bude OK, nic lepšího mě nenapadlo, měnil jsem to ještě v práci.

Modely jsem seřadil podle abecedy, ať je klid a mír, všichni přece víme, že O je lepší než F, zvlášť OII :smich:

A to druhé jihočeské téma jsem zamkl a dal tam odkaz na tohle ať se scházíme na jednom, ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modely jsem seřadil podle abecedy, ať je klid a mír, všichni přece víme, že O je lepší než F, zvlášť OII :smich:

A to druhé jihočeské téma jsem zamkl a dal tam odkaz na tohle ať se scházíme na jednom, ok?

pán velkomožný ... Dekujeme

:skoda:

Editováno: , autor: MAr(c)el
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdárek

takže:DVD je možno domluvit po telefonu,jinak konkretně zítra mám padla ve 13:45 takže od 14:00 jsem doma,pokud někdo nestíhá tak to beru na rally,upozornuji že sraz je na rychlostní zkoušce v ŘÍMOVĚ 5.5.2007 čas upřesním ještě nevyšel harmonogram :angry:

jináč - kdo si nepamatuje naší konverzaci zde,může se vrátit na první stránku a může studovat znovu a to platí i pro ADMINA mischicku

taky jsme překročili počet příspěvků 600 :palec2:-_-

dále upozornuji že jsem si dnes udělal radost a to tímto:

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=185397094#photo

tak čus.

post-4463-1177619024_thumb.jpg

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdárek

takže:DVD je možno domluvit po telefonu,jinak konkretně zítra mám padla ve 13:45 takže od 14:00 jsem doma,pokud někdo nestíhá tak to beru na rally,upozornuji že sraz je na rychlostní zkoušce v ŘÍMOVĚ 5.5.2007 čas upřesním ještě nevyšel harmonogram :angry:

jináč - kdo si nepamatuje naší konverzaci zde,může se vrátit na první stránku a může studovat znovu a to platí i pro ADMINA mischicku

taky jsme překročili počet příspěvků 600 :palec2:-_-

dále upozornuji že jsem si dnes udělal radost a to tímto:

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=185397094#photo

tak čus.

OKá, já si objednávám DVD na rallye.

A co jsem nečetl prosím? Jestli myslíš ten čas, tak jsem Boxerovi odepisoval z práce a vážně jsem neměl čas pročítat to zpět, ale nechtěl jsem ho odbýt :p

Jinak, stihneš to namontit do rallye? Jsem zvědavej jak to bdue fakčit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdárek

takže:DVD je možno domluvit po telefonu,jinak konkretně zítra mám padla ve 13:45 takže od 14:00 jsem doma,pokud někdo nestíhá tak to beru na rally,upozornuji že sraz je na rychlostní zkoušce v ŘÍMOVĚ 5.5.2007 čas upřesním ještě nevyšel harmonogram :angry:

jináč - kdo si nepamatuje naší konverzaci zde,může se vrátit na první stránku a může studovat znovu a to platí i pro ADMINA mischicku

taky jsme překročili počet příspěvků 600 :palec2:-_-

dále upozornuji že jsem si dnes udělal radost a to tímto:

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=185397094#photo

tak čus.

OKá, já si objednávám DVD na rallye.

A co jsem nečetl prosím? Jestli myslíš ten čas, tak jsem Boxerovi odepisoval z práce a vážně jsem neměl čas pročítat to zpět, ale nechtěl jsem ho odbýt :p

Jinak, stihneš to namontit do rallye? Jsem zvědavej jak to bdue fakčit.

tak to asi nestihnu,nevím MŮJ elektroman je FLÁKAČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdáre Kucí, nějak jsem fakt v Hajz.. s časem, ale začínám řešit problém s tím že na Rallye nebudu pojízdnej a to je to čeho jsem se obával. Zatím to není na 100%, ale stahujou se mračna. Bude někdo svolnej k tomu abych se sním mohl povozit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdáre Kucí, nějak jsem fakt v Hajz.. s časem, ale začínám řešit problém s tím že na Rallye nebudu pojízdnej a to je to čeho jsem se obával. Zatím to není na 100%, ale stahujou se mračna. Bude někdo svolnej k tomu abych se sním mohl povozit.

Když pojedu tak tě klíďo vemu. Ale rozhodnu se až ve středu, takže eště ti dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to asi nestihnu,nevím MŮJ elektroman je FLÁKAČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Vystřídat :kol-68:

JO!To se mi ale moc nechce,jinak další problém bude s vyfrézováním klíče,musím najít vhodného klíčníka,páč většinou to nedělají a jeden mi dokonce řekl 1200 kč za 1 klíč :doh to je horší jak v servisu škoda!!!!!!!!!!!!!!

dále jsem objevil toto:

http://www.rallyekrumlov.cz/rallye/harmonogram/CH2007.htm

zdá se že Římov se nepojede ale jen Kohout a to je asi 4 km od Římova.

Takže na stánkách www.ewrc.cz úplně vlevo v tom černém sloupci dole najdete odkaz na rally Český Krumlov kde můžete studovat harmonogram a mapy.at víte kam se pojedete podívat,obzvlášt atraktivní bývá Záton,Malonty(náves),Přídolí!

takže zatím čau,všem přeji krásný prodloužený víkend(zítra ještě makám) a v úterý možná,nebo ve středu dopo spíše večer po rachotě AHOJ! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdáre Kucí, nějak jsem fakt v Hajz.. s časem, ale začínám řešit problém s tím že na Rallye nebudu pojízdnej a to je to čeho jsem se obával. Zatím to není na 100%, ale stahujou se mračna. Bude někdo svolnej k tomu abych se sním mohl povozit.

Když pojedu tak tě klíďo vemu. Ale rozhodnu se až ve středu, takže eště ti dám vědět.

koukej přijet nebo uvidíš :aggressive::smich:

ne vážně,přijedte všichni,ÚČAST POVINNÁ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdáre Kucí, nějak jsem fakt v Hajz.. s časem, ale začínám řešit problém s tím že na Rallye nebudu pojízdnej a to je to čeho jsem se obával. Zatím to není na 100%, ale stahujou se mračna. Bude někdo svolnej k tomu abych se sním mohl povozit.

Když pojedu tak tě klíďo vemu. Ale rozhodnu se až ve středu, takže eště ti dám vědět.

koukej přijet nebo uvidíš :aggressive::smich:

ne vážně,přijedte všichni,ÚČAST POVINNÁ!

My jedem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.rallyekrumlov.cz/rallye/harmonogram/CH2007.htm

zdá se že Římov se nepojede ale jen Kohout a to je asi 4 km od Římova.

Takže na stánkách www.ewrc.cz úplně vlevo v tom černém sloupci dole najdete odkaz na rally Český Krumlov kde můžete studovat harmonogram a mapy.at víte kam se pojedete podívat,obzvlášt atraktivní bývá Záton,Malonty(náves),Přídolí!

takže zatím čau,všem přeji krásný prodloužený víkend(zítra ještě makám) a v úterý možná,nebo ve středu dopo spíše večer po rachotě AHOJ! :palec2:

Program jsem studoval a Římov se opravdu nejede...vypadá to na Malonty a v sobotu Jelenka....

Hele holky, jsem panic co se týká Rallye Krumlov, co teda napsat pro nás přespolní buďte v tolik tam a tam, tam se pokoukáte na autíčka a pak se přesuneme tam a tam a tam posedíme, pokecáme (popř. popijeme, přespíme), abychom se totiž vůbec potkali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauda,

takže už se vrátili hošíci z výletu?a jak bylo?a jak ubíhala cesta?

jinakby bylo vhodné milý panicové,aby ste udali kdy se chcete ukázat na rally!Sám jsem z toho nějak mimo,letos je zopár změn zřejmě kvůli rekonstrukci silnice v krumlově směr Větřní a Rožumberkem.takže pro páteční výletníky:budu na chalupě v Kájově už v pátek dopoledne,jsem ochten se s vámi sejít před Krumlovem,dovést vás do Jelení zahrady kde bude start cca v 16:00,dále je třeba si zařídit nocleh ale typ nemám vše bude narvané hlavně závodníky a u nás to vážně nejde!po té se já odebírám směr Bohdalovice kde budu na obě RZ,možná záton nevím,na požádání vás doprovodím i jinam ale nejlépe opravdu tyto dvě RZ nanejvýš sv.Ján ale tam bývá šíleně narváno je to tam populární.Sobotu vyřeším ještě zítra a dám vědět,typuji to na Malonty ale je to poměrně z ruky ale taky atraktivní,no a pak asi ten Kohout za Římovem kde bychom se mohli zdrcnout,pokecáme a tak,Olo dohodí nějakou hospodu,no večer bych to viděl na vyhlášení vítězů opět v Jelení zahradě v Č.K. mezi 21:00 až 22:00 je to asi na 2 hodky + ohnostroj,pak záleží na vás pokud pojedete domů,nebo někde přespíte a pojedete ráno v klídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...