Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

octaviaman : Ahoj, koukam na to DVD z prvniho srazu a nejak tam nemam video ... je tam jedno a to je jen slozene z fotek a ma cca 10minut pak je tam jeste jedno, to ma asi 8MB a je to zacatek sprintu, ale tak 3s :( Kde se stala chyba???

dole vlevo se ti ukáže takovej obrázek to je jako přehrát,jen máčkni na ovladači OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octaviaman : Ahoj, koukam na to DVD z prvniho srazu a nejak tam nemam video ... je tam jedno a to je jen slozene z fotek a ma cca 10minut pak je tam jeste jedno, to ma asi 8MB a je to zacatek sprintu, ale tak 3s :( Kde se stala chyba???

dole vlevo se ti ukáže takovej obrázek to je jako přehrát,jen máčkni na ovladači OK

UUUUUUUUUUUUUUUUUUŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽ?????????????????????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octaviaman : Ahoj, koukam na to DVD z prvniho srazu a nejak tam nemam video ... je tam jedno a to je jen slozene z fotek a ma cca 10minut pak je tam jeste jedno, to ma asi 8MB a je to zacatek sprintu, ale tak 3s :( Kde se stala chyba???

dole vlevo se ti ukáže takovej obrázek to je jako přehrát,jen máčkni na ovladači OK

UUUUUUUUUUUUUUUUUUŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽ?????????????????????????????

Ja to teda vozkousim, na stolnim DVD jsem to jeste nemel, jen v PC a tam vic nez jsem popsal nebylo .... zkusim hned az dorazim domu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marcel :nevím mně to jde automaticky,prostě to tam prdnu,a jede to,na stolním to musím pustit tím OK.

oggy : a co vlastně děláš?mi to nějak uniklo,ale vím že si to říkal.jinak to autí je super,jistě nám to synek všem natře :D

miha : koukej si čas najít jo?

a co ty fotky na další dvd,to už jsou tu všechny?já jen že nikdo nic neposlal tak at nečekám nějak dlouho

octaviaman@seznam.cz

schránka je vyprázdněna!

zachvíli jdu do rachoty tak se mějte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marcel :nevím mně to jde automaticky,prostě to tam prdnu,a jede to,na stolním to musím pustit tím OK.

oggy : a co vlastně děláš?mi to nějak uniklo,ale vím že si to říkal.jinak to autí je super,jistě nám to synek všem natře :D

miha : koukej si čas najít jo?

a co ty fotky na další dvd,to už jsou tu všechny?já jen že nikdo nic neposlal tak at nečekám nějak dlouho

octaviaman@seznam.cz

schránka je vyprázdněna!

zachvíli jdu do rachoty tak se mějte.

Tak tam máš 4 emaily :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...