Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

já bych se taky možná ukázal. Jsem z Bechyně

No vida, další kousek do sbírky jihočechů :palec2:

Taky bych se pridal do sbirky jihocechu!! ;) Jinak v Kamenaku uz jsem taky parkrat byl... :palec2:

No jsem si říkal, že bysme se mohli někdy zčuchnout a pořešit navi :p Býváš někdy v ČB? Já tam teď budu poměrně dost kvůli té fofrškole...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych se taky možná ukázal. Jsem z Bechyně

No vida, další kousek do sbírky jihočechů :palec2:

Taky bych se pridal do sbirky jihocechu!! ;) Jinak v Kamenaku uz jsem taky parkrat byl... :palec2:

Btw: Nezměnil sis nick ze Zdeňka Doležela?

:D Zmenil!!! ;) V CB jsem skoro kazdy den...takze sraz bych klidne uvital!! A navi bych taky rad poresil!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyk sem už psal že je to tady mrtví. Jináč grilovačka super a myslel jsem že už mě nic bláznivějšího nečeká. Ale minulej pátek to všechno změnil. Taková ostuda, teď nesmim aspoň půl roku do dvou hospod a do krajinský. Mám i fotky z mobilu, ale to je opravdu nepublikovatelný :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych se taky možná ukázal. Jsem z Bechyně

No vida, další kousek do sbírky jihočechů :palec2:

Taky bych se pridal do sbirky jihocechu!! ;) Jinak v Kamenaku uz jsem taky parkrat byl... :palec2:

Btw: Nezměnil sis nick ze Zdeňka Doležela?

:D Zmenil!!! ;) V CB jsem skoro kazdy den...takze sraz bych klidne uvital!! A navi bych taky rad poresil!! :p

OK, teď jsem týden ve Vyškově, ale pak bysme se mohli dohodnout :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si se ožral jako to prase co.

Kdybych se jenom vožral tak je to v poho lol

Ty ses i choval jako zvíře, co :ble ?

zvíře se možná chová líp lol ale naštěstí sem se nepo :ble tady je jedna fotečka co se mi stalo. A takových míst mám po těle víc :huh:

Že Ty ses :aggressive:

nééé, já se nervu, sem mírumilovnej člověk. ale určitý tělesný kontakt tam byl :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych se taky možná ukázal. Jsem z Bechyně

No vida, další kousek do sbírky jihočechů :palec2:

Taky bych se pridal do sbirky jihocechu!! ;) Jinak v Kamenaku uz jsem taky parkrat byl... :palec2:

Btw: Nezměnil sis nick ze Zdeňka Doležela?

:D Zmenil!!! ;) V CB jsem skoro kazdy den...takze sraz bych klidne uvital!! A navi bych taky rad poresil!! :p

OK, teď jsem týden ve Vyškově, ale pak bysme se mohli dohodnout :p

No, ja jsem zase v Plzni!! :feve: Jo treba pristi tyden by to asi slo!! ;) Zajdem nekam na zahradku at mame peknej vyhled po okoli... :kol-59:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...