Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Ještě jedna fotka z minulého týdne -_-

bych řekl že to černé je OII RS,ale co je to červené?náký vrak ne?smrdí mu z toho benzín i na fotce :smich:

Jj, a nafta se schovává a dělá, že nevidí :p

Vidi, jen nebudi takovou pozornost jako ta cervena sekacka!! :p

TRaktory vždy přitahovaly jen jezeďáky :p

Ale jinak jsou fajnový všecky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtelo by to sem hodit nejakej termin srazu, at se taky olo, miha a ostatni dozvi vcas o srazu. Co 25.11.2007?!-SRAZ JIHOCECHU Mouchy jsou vytany... -_-:D

No, špatnej termín to není, ale aby to nekolidovalo se srazem Octavia klubu ten máme 24.11., sice na něj nejedu, ale jestli ostatní jo tak nevím.

A taky kde??? lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtelo by to sem hodit nejakej termin srazu, at se taky olo, miha a ostatni dozvi vcas o srazu. Co 25.11.2007?!-SRAZ JIHOCECHU Mouchy jsou vytany... -_-:D

včas byl vyhlášen i ten předchozí ,jen s jejich účastí zde,aby byl nahlášen rok kupředu,i tak by nedorazily,bo týden před by na to zapoměli jak na smrt,ale pošlu jim SZ a když nic tak sms a když ani to ne tak nevím jak Míru ale Ondru navštívím v místě odpočinkovém tj.u něj v práci a hezky mu promluvím do duše!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtelo by to sem hodit nejakej termin srazu, at se taky olo, miha a ostatni dozvi vcas o srazu. Co 25.11.2007?!-SRAZ JIHOCECHU Mouchy jsou vytany... -_-:D

No, špatnej termín to není, ale aby to nekolidovalo se srazem Octavia klubu ten máme 24.11., sice na něj nejedu, ale jestli ostatní jo tak nevím.

A taky kde??? lollol

To mas pravdu, na to jsem zapomnel. To mouchy asi neprileti. A ja jsem uvazoval o tom ze bych se na besidce zastavil! :) Jedine to o tyden posunout...?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtelo by to sem hodit nejakej termin srazu, at se taky olo, miha a ostatni dozvi vcas o srazu. Co 25.11.2007?!-SRAZ JIHOCECHU Mouchy jsou vytany... -_-:D

No, špatnej termín to není, ale aby to nekolidovalo se srazem Octavia klubu ten máme 24.11., sice na něj nejedu, ale jestli ostatní jo tak nevím.

A taky kde??? lollol

To mas pravdu, na to jsem zapomnel. To mouchy asi neprileti. A ja jsem uvazoval o tom ze bych se na besidce zastavil! :) Jedine to o tyden posunout...?!

No vidíš to. Tak co toho 1. nebo 2.12.?? Uděláme si takovou předMíkulášskou merendu a bude. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš to. Tak co toho 1. nebo 2.12.?? Uděláme si takovou předMíkulášskou merendu a bude. :)

OK, tak teda toho 1.12..2007

1.12.07 beru!

2.12.07 nee,to má synek narozky již 2,to by mi doma neprošlo!

jaké bude setkání???

bral bych picí,ale pokud bude sníh tak bych rád klouzací manévry!

Hmm, mi to doslo zase az ted, 1.12. jedu na freestyle motocross do Prahy... :( Ach jo, tak ja nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš to. Tak co toho 1. nebo 2.12.?? Uděláme si takovou předMíkulášskou merendu a bude. :)

OK, tak teda toho 1.12..2007

1.12.07 beru!

2.12.07 nee,to má synek narozky již 2,to by mi doma neprošlo!

jaké bude setkání???

bral bych picí,ale pokud bude sníh tak bych rád klouzací manévry!

Hmm, mi to doslo zase az ted, 1.12. jedu na freestyle motocross do Prahy... :( Ach jo, tak ja nevim...

Tak už se rozhodni :p Pak říkejte že mouchy nemůžou bo něco takového :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...