Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

nerad to dělám ale mýlíš se!

několikrát jsem viděl a sám jsem několikero kusů stříkal akrylátem.základem všeho je použít změkčovač na plasty a pak na to můžeš dát rovnou akrylát bez podkladu,protože samotný změkčovač nejen že naleptá plast ale působí už i jako podklad,něco jiného je když se dělá hrubý plast tj.plast tažený za studena udělá takový povrch ... nevím přesně jak to popsat ale je to třeba na palubní desce auta,tak ten když se dělá do hladka se musí vybrousit,pak změkčovač,plnič a pak lak.toto mi potvrdí kdekdo na foru kdo stžíkal plasty v autě do barvy auta.neměla by se používat barva sintetická,protože to je barva nepružná tudíš hrozí její popraskání vlivem neustálého smrštování a natahování plastu!

mj.jak myslíš že to dělají automobilky když mají plasty v barvě karoserie?

Přesně, dělal jsem to taky tak. Odmašťovač, změkčovač a pak barva. Na tu míchárnu barev koukám z okna a udělali mi sqělou stříbrnou s velkým zrnem na palubku :palec2: Můžu je doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerad to dělám ale mýlíš se!

několikrát jsem viděl a sám jsem několikero kusů stříkal akrylátem.základem všeho je použít změkčovač na plasty a pak na to můžeš dát rovnou akrylát bez podkladu,protože samotný změkčovač nejen že naleptá plast ale působí už i jako podklad,něco jiného je když se dělá hrubý plast tj.plast tažený za studena udělá takový povrch ... nevím přesně jak to popsat ale je to třeba na palubní desce auta,tak ten když se dělá do hladka se musí vybrousit,pak změkčovač,plnič a pak lak.toto mi potvrdí kdekdo na foru kdo stžíkal plasty v autě do barvy auta.neměla by se používat barva sintetická,protože to je barva nepružná tudíš hrozí její popraskání vlivem neustálého smrštování a natahování plastu!

mj.jak myslíš že to dělají automobilky když mají plasty v barvě karoserie?

Jenže takhle ho stříkání modelu oktávky za 999,- Kč vyjde na 2999,- Kč :-)

Kdyby stříkal plast an skutečné oktávce, tak jasně, ale na těch 40 cm čtverečních modelu nakupovat a řešit několik přípravků mi přijde zbytečné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar klucká. Tfuj tajbl, to mi to dalo práce to tady přelouskat. Přes svátky jsem se doma pěkně válel a myslel že v práci nebude po novým roce do čeho píchnout. A vono prdlajz slavný soude. Sem zavalenej jak horník. Teď zaučuju novýho kolegu, tak se to snad zlepší. O víkendu jsem dovalil na chalupu novou lednici, aby bylo kde chladit pivo na další letní grilovačce. Tak doufám že se nějak dohodneme na termínu akce a snad to nedopadne jako domluvy na srazy <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar klucká. Tfuj tajbl, to mi to dalo práce to tady přelouskat. Přes svátky jsem se doma pěkně válel a myslel že v práci nebude po novým roce do čeho píchnout. A vono prdlajz slavný soude. Sem zavalenej jak horník. Teď zaučuju novýho kolegu, tak se to snad zlepší. O víkendu jsem dovalil na chalupu novou lednici, aby bylo kde chladit pivo na další letní grilovačce. Tak doufám že se nějak dohodneme na termínu akce a snad to nedopadne jako domluvy na srazy <_<

Já se hlásím, ale nejdřív v červenci ke konci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže takhle ho stříkání modelu oktávky za 999,- Kč vyjde na 2999,- Kč :-)

Kdyby stříkal plast an skutečné oktávce, tak jasně, ale na těch 40 cm čtverečních modelu nakupovat a řešit několik přípravků mi přijde zbytečné...

chjo,sem psal že tohle mám v rukách,k tomu se nabízí snad každému jasná odpověd že něco z toho mám doma ne?

nu tak,

aceton - mám

změkčovač plastů - mám

barvu(pokud bílou 1026) - mám

chut do práce - mám

cenu pořešíme na místě ale rozhodně to neudělá 2000 kč abych se vešel do tvých počtů,nebo spíš si to jen střelil ale hooooodně přestřelil,za tu cenu bych mu to dal do bezbarvého laku,nastříkal spodek,dutiny i podběhy a gumy natřel gumoasfaltem a ještě by mu zbylo na baterky :D:p

mischo,už to raději nerozebírej :D a napiš nám co vlastně děláš krom toho že sedíš u netu :D

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...