Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

A uz mas nejaky plany co budes delat? Je mi jasny ze budes hlavne doma s Janinkou... :)

Je to ještě daleko, takže žádné větší plány nedělám. Mamka by měla být po operaci kotníku, takže chci být doma a pomoct, chci ten škodahome, musím na pohovor do nové práce a samozřejmně tu Janinku, takže možná ta dovolená bude krátká :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ještě daleko, takže žádné větší plány nedělám. Mamka by měla být po operaci kotníku, takže chci být doma a pomoct, chci ten škodahome, musím na pohovor do nové práce a samozřejmně tu Janinku, takže možná ta dovolená bude krátká :p

Skoda, mohl si se podovat do nejkrasnejsiho kraje! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podovat nebo podívat? A myslíš jižní Čechy? Možná se tam objevím, neřekl jsem, že ne...ale hlavně počítám, že jedeš na škodahome, Ty, Lúca a banda dalších jihočechů!!!! Už od pátku až do neděle, uděláme si mejdlo:-)

Podivat. No, ja doufam ze Luca bude chtit vubec jet. Jeste jsem ji radeji nic nerikal. :D Kdo pojede z letky?

Cau Ludo, jak se mas? Provetral si parpicku? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...