Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Bechyne ... ja to rikam porad ... ale chtelo by to uz ted, nez prezuju. Zimaky tam nicit nebudu :-D

Jinak pristi patek ... 9. 11. mozna pujdem s klukama z VOSky na motokary .......

A co tuhle sobotu teda? Byl by cas? :)

Nicméně zase mám stejnou odpověď - o víkendu teď ani řpíští nehrozíme...já vím, zabít je nás málo, ale prostě jsou už rozjeté jiné akce..bych stanovil nějaké prosincové datum, napevno, ať se stihne zařídit i Olo, Miha, aspol.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,vejtaha,vloni na prvním srazu na letišti mu to statečně natřel marcel s fabulí a to v DIESELU!nevím kdo byl druhý ale mischicka tuším 3,zapřít to nemůže máme to všichni na dvd :smich:

sorry mischo :D

On je na to zvyklej!!! :p Nekdy si to dvd budu muset pucit... ;)

No ono to bude asi nejlepší, pak budeš vědět jak to bylo doopravdy...už na dvojku jsem jim všem ujel, jen nejsem blázen abych jel ve 180 přes silnici kde jezdí auta :p

No, mezi nami devcaty ... ja jsem si hodne dlouho rozmejslel jestli tam necham jednicku nebo uz dam dvojku a kdyz jsem kontrolne prepocital vsechny zuby u dvojky a nasledne udelal jeste kontrolni soucet tak jsem ji tam dal :aggressive: Jinak na tom krizeni jsem mel uz 190 :palec2::p

...jenže to já už jsem 100 m jel bez plynu a pak brzdil, přiznám se, byl jsem měkkej tam vlítnout - blesklo mi hlavou co když v té rychlosti přehleédnu auto nebo motorku na hlavní a vzdal to, a kdykoliv se k tomu přiznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,vejtaha,vloni na prvním srazu na letišti mu to statečně natřel marcel s fabulí a to v DIESELU!nevím kdo byl druhý ale mischicka tuším 3,zapřít to nemůže máme to všichni na dvd :smich:

sorry mischo :D

On je na to zvyklej!!! :p Nekdy si to dvd budu muset pucit... ;)

No ono to bude asi nejlepší, pak budeš vědět jak to bylo doopravdy...už na dvojku jsem jim všem ujel, jen nejsem blázen abych jel ve 180 přes silnici kde jezdí auta :p

No, mezi nami devcaty ... ja jsem si hodne dlouho rozmejslel jestli tam necham jednicku nebo uz dam dvojku a kdyz jsem kontrolne prepocital vsechny zuby u dvojky a nasledne udelal jeste kontrolni soucet tak jsem ji tam dal :aggressive: Jinak na tom krizeni jsem mel uz 190 :palec2::p

...jenže to já už jsem 100 m jel bez plynu a pak brzdil, přiznám se, byl jsem měkkej tam vlítnout - blesklo mi hlavou co když v té rychlosti přehleédnu auto nebo motorku na hlavní a vzdal to, a kdykoliv se k tomu přiznám.

to nic, ja se taky bal, ale zase jsem si rikal ze mam protekci na zachrance :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,vejtaha,vloni na prvním srazu na letišti mu to statečně natřel marcel s fabulí a to v DIESELU!nevím kdo byl druhý ale mischicka tuším 3,zapřít to nemůže máme to všichni na dvd :smich:

sorry mischo :D

On je na to zvyklej!!! :p Nekdy si to dvd budu muset pucit... ;)

No ono to bude asi nejlepší, pak budeš vědět jak to bylo doopravdy...už na dvojku jsem jim všem ujel, jen nejsem blázen abych jel ve 180 přes silnici kde jezdí auta :p

No, mezi nami devcaty ... ja jsem si hodne dlouho rozmejslel jestli tam necham jednicku nebo uz dam dvojku a kdyz jsem kontrolne prepocital vsechny zuby u dvojky a nasledne udelal jeste kontrolni soucet tak jsem ji tam dal :aggressive: Jinak na tom krizeni jsem mel uz 190 :palec2::p

...jenže to já už jsem 100 m jel bez plynu a pak brzdil, přiznám se, byl jsem měkkej tam vlítnout - blesklo mi hlavou co když v té rychlosti přehleédnu auto nebo motorku na hlavní a vzdal to, a kdykoliv se k tomu přiznám.

to nic, ja se taky bal, ale zase jsem si rikal ze mam protekci na zachrance :)

...ale ne u pohřebáků :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak "zkusime" domluvit sraz Jihocechu...vetsinou mam volno kazdej vikend, takze mne je to jedno. Spis napiste teda Vy kdo kdy muzete...hmm? :) oggy, octaviaman, marcel, olo... :clap: Kde jste? kol107 Mischo, kdy mas cas, ze bys taky prijel? :scooter:

Pro mischu a Luďu lepší v týdnu, ale když by byla domluvená (po)řádná akce, vydrželi by i do soboty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak "zkusime" domluvit sraz Jihocechu...vetsinou mam volno kazdej vikend, takze mne je to jedno. Spis napiste teda Vy kdo kdy muzete...hmm? :) oggy, octaviaman, marcel, olo... :clap: Kde jste? kol107 Mischo, kdy mas cas, ze bys taky prijel? :scooter:

Pro mischu a Luďu lepší v týdnu, ale když by byla domluvená (po)řádná akce, vydrželi by i do soboty...

Co znamena poradna akce, myslis pici akci?! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak "zkusime" domluvit sraz Jihocechu...vetsinou mam volno kazdej vikend, takze mne je to jedno. Spis napiste teda Vy kdo kdy muzete...hmm? :) oggy, octaviaman, marcel, olo... :clap: Kde jste? kol107 Mischo, kdy mas cas, ze bys taky prijel? :scooter:

Pro mischu a Luďu lepší v týdnu, ale když by byla domluvená (po)řádná akce, vydrželi by i do soboty...

Co znamena poradna akce, myslis pici akci?! :p

Třeba, nebo aspoň půl denní akce, ale na hodinu v sobotu odpo 130 km tam a 130 km zpět nepojedeme, to jistě každý pochopí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je? :D

sem tu včera cosi písal,vzhledem k blbému signálu mi to jaksi nešlo odeslat,tak jsem to zavřel po té otevřel nic tam nebylo a ted čučám a ono taká .... měla to být odpověd pro tebe Doli proto je tam to D ale co jsem chtěl už ani nevím,pokud si vzpomenu tak to sem fláááááááááááknu!

mj.dnes u družby někdo odcizil mému synkovi octávku - kárku,modrou kombinace světlá tmavá a světle modré poklice kolečekmj vpředu a vzadu tuplované - lidi jsou zmrdi co?i dětem ukradnou povoz!ted musí malej chodit pešom,aspon že ještě ve 2 letech nepocituje vztah k vozidlu aby ho obrečel -zatím!

mějte se nazdárek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je? :D

sem tu včera cosi písal,vzhledem k blbému signálu mi to jaksi nešlo odeslat,tak jsem to zavřel po té otevřel nic tam nebylo a ted čučám a ono taká .... měla to být odpověd pro tebe Doli proto je tam to D ale co jsem chtěl už ani nevím,pokud si vzpomenu tak to sem fláááááááááááknu!

mj.dnes u družby někdo odcizil mému synkovi octávku - kárku,modrou kombinace světlá tmavá a světle modré poklice kolečekmj vpředu a vzadu tuplované - lidi jsou zmrdi co?i dětem ukradnou povoz!ted musí malej chodit pešom,aspon že ještě ve 2 letech nepocituje vztah k vozidlu aby ho obrečel -zatím!

mějte se nazdárek!

No kazdopadne by to chtelo domluvit tu PORADNOU AKCI...aby meli i mouchy duvod prijet!! :p

Nektery lidi jsou pekny...a zaslouzili by :aggressive::kol-51:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se taky přidal, jestli můžu.

No jo...jestli ale nekdo nekdy domluvi sraz...

tentokrát se v tomto neštourám,ale souhlasím se srazem.

mám ale pocit že nás všichni opustili a zbyly jsme jen my 3,resp.4.,to je smutný!

No uz i oggy na to nejak kasle... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...