Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Zato dolik nema :p bo cerna se nedela :p Natoz v dieslu :p

černá,nevím,dalo by se zjistit u výrobce,viděl jsem žlutou,modrou a červenou.jinak myslím by Olo sehnal origo černou metlu na RS a já bych se ujal lakování :D

mj.kde jsi Olo? a miha se taky někde toulá!!!!!

dnes mi nějakej zmrd nabořil zadní blatník na levej straně,mám dnes vražedné choutky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

černá,nevím,dalo by se zjistit u výrobce,viděl jsem žlutou,modrou a červenou.jinak myslím by Olo sehnal origo černou metlu na RS a já bych se ujal lakování :D

mj.kde jsi Olo? a miha se taky někde toulá!!!!!

dnes mi nějakej zmrd nabořil zadní blatník na levej straně,mám dnes vražedné choutky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :aggressive:

Ani se nedivim...Nemam Octu zase nejak moc dlouho (cca 2 roky), ale za tu dobu jsem zjistil jednu vec....Duchodci jsou sileni na silnici, ale na parkovisti jsou nejhorsi zmrdi s firemnima autama...stav auta jim je u pr****, takze se s tim nes****

Ha....a jsem zase nasranej :) A to jsem o tom jen psal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

černá,nevím,dalo by se zjistit u výrobce,viděl jsem žlutou,modrou a červenou.jinak myslím by Olo sehnal origo černou metlu na RS a já bych se ujal lakování :D

mj.kde jsi Olo? a miha se taky někde toulá!!!!!

dnes mi nějakej zmrd nabořil zadní blatník na levej straně,mám dnes vražedné choutky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :aggressive:

Tak to jde...my tu taky dnes měli nehodu, asi půl kiláku od základny, naštěstí žádné zranění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

černá,nevím,dalo by se zjistit u výrobce,viděl jsem žlutou,modrou a červenou.jinak myslím by Olo sehnal origo černou metlu na RS a já bych se ujal lakování :D

mj.kde jsi Olo? a miha se taky někde toulá!!!!!

dnes mi nějakej zmrd nabořil zadní blatník na levej straně,mám dnes vražedné choutky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :aggressive:

No fuj, ve meste? Tak to pujde z jeho pojistky, ne?

Mozna ji koupim, trosku bych ji pak upravil (treba na bilo) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani se nedivim...Nemam Octu zase nejak moc dlouho (cca 2 roky), ale za tu dobu jsem zjistil jednu vec....Duchodci jsou sileni na silnici, ale na parkovisti jsou nejhorsi zmrdi s firemnima autama...stav auta jim je u pr****, takze se s tim nes****

Ha....a jsem zase nasranej :) A to jsem o tom jen psal :)

no večer tam stál něco jako offroad ale byl jsem od něj dobrý 4 až 5 metrů,tak nevím co blbnul,navíc kdyby tam nechal aspon tel číslo,je to na tuty od něj,když vezmu že octa má zadní nárazník dost vysoko a ještě je promáčklý blatník,tak to asi od fabie a formana co stál vedle nebude,jestli tam bude večer stát tak mu tam dám lístek a uvidíme reakci,přinejlepším mu rozflákám okno,sice se to nedělá a příčí se mi to protože hlavně ten jeho kepl za to nemůže,ale po zkušenosti s poškrábanými dveřmi a blatníkem se ze mně stává svina.

člověk investuje,běhá kolem toho jak kolem mimina a ted tohle,vůbec nemám chut předělávat na facelift!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olo pracuje ve Skodovce? Kde?

Ty mas nejakej cajk na lakovani (modelu)?

Olo v porsche tady v Budějkách ted nově přestěhováni na okružní u VW a Porsche

jo,pistolku a kompresor mám,ale na auta by top chtělo profi pistol což není problém si vypůjčit,mám i pistol na dutiny.

jiank lecos jsem už lakoval,navíc jsem dělal téměř 2 roky v lakovně tak to ve mne snad ještě je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no večer tam stál něco jako offroad ale byl jsem od něj dobrý 4 až 5 metrů,tak nevím co blbnul,navíc kdyby tam nechal aspon tel číslo,je to na tuty od něj,když vezmu že octa má zadní nárazník dost vysoko a ještě je promáčklý blatník,tak to asi od fabie a formana co stál vedle nebude...

Tak k tomu nemam slov, za takovy veci bych daval body dolu a poradnou pokutu a jeste to zaplatit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olo v porsche tady v Budějkách ted nově přestěhováni na okružní u VW a Porsche

jo,pistolku a kompresor mám,ale na auta by top chtělo profi pistol což není problém si vypůjčit,mám i pistol na dutiny.

jiank lecos jsem už lakoval,navíc jsem dělal téměř 2 roky v lakovně tak to ve mne snad ještě je :D

Tak to je dobry vedet! :p Ale tak stacila by nejaka bila "modelarska" barva, ne? Nebo to se neda pouzit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak k tomu nemam slov, za takovy veci bych daval body dolu a poradnou pokutu a jeste to zaplatit!

jako,soudně,stane se,ale neutíkám ne?když uteče tak tvrdej postih,a ne body,sebrat papíry a hned klidně na rok,přece jen je to poškození majetku a . jaký pak copak on by si to hned rozmyslel jestli uteče nebo zůstane,chápu že měl třeba naspěch ale to číslo na mobil tam mohl nechat,hned by byl člověk méně nasra ..j

já kdybych něco takového provedl tak tam 100% nechám číslo,bud se ozve nebo ne,tohle je barbarství,těžká svinárna,to samý jako ten blb co mi podřel ty dveře a blatník,já ho chytit tak mu ty pazoury rozdupu,tohle se nedělá,sám by se xichtil,ted se směje pičus,jen si představuju jak má protaženej xicht až mu to někdo taky udělá,ale lepší představa je jak dřepí na hajzlu s nafouklým pupkem a nemůže se vys..t :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vypada to dobre? Aby to nebylo jak spreje na auto...

jinak kdybys chtěl tak vedle nás na Palačáku je míchárna autolaků,jsem tam s nimi spokojen,velký sprej akrylu vyjde na 350 kč,možná metla by vyšla o něco dráž,ale pokud nechceš svojí barvu tak bych volil tu modrou metklu co mají v nabídce přímo od výrobce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak kdybys chtěl tak vedle nás na Palačáku je míchárna autolaků,jsem tam s nimi spokojen,velký sprej akrylu vyjde na 350 kč,možná metla by vyšla o něco dráž,ale pokud nechceš svojí barvu tak bych volil tu modrou metklu co mají v nabídce přímo od výrobce.

Jenže na plast není ideální stejná barva jako na auto, tahle je přímo na plasty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj ahoj.

Zatím dobře, krom malých zmatků a toho že zatím bydlím na trasnitu s několika Lotyšši kteří dělaj celou nco bugr, fajne. Ale přijde mi, že tu jsem nejmíň rok a ne necelý týden...

A co nového v Bech? Zdenička nezlobí :smich: ?

Nezlobí, byli jsme v sobotu na plese :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže na plast není ideální stejná barva jako na auto, tahle je přímo na plasty...

nerad to dělám ale mýlíš se!

několikrát jsem viděl a sám jsem několikero kusů stříkal akrylátem.základem všeho je použít změkčovač na plasty a pak na to můžeš dát rovnou akrylát bez podkladu,protože samotný změkčovač nejen že naleptá plast ale působí už i jako podklad,něco jiného je když se dělá hrubý plast tj.plast tažený za studena udělá takový povrch ... nevím přesně jak to popsat ale je to třeba na palubní desce auta,tak ten když se dělá do hladka se musí vybrousit,pak změkčovač,plnič a pak lak.toto mi potvrdí kdekdo na foru kdo stžíkal plasty v autě do barvy auta.neměla by se používat barva sintetická,protože to je barva nepružná tudíš hrozí její popraskání vlivem neustálého smrštování a natahování plastu!

mj.jak myslíš že to dělají automobilky když mají plasty v barvě karoserie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...