Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Tak už jsem tady nebyl docela dlouho. I já opožděne přeji veselé svátky a šťastný Nový rok. Teprve fčéra jsem se dal tak nějak do pořádku. Ležet tři dny s teplotou 39 mě stálo 5 kilo váhy a bůhví co ještě lol . Takže do toho dalšího roku přeji hlavně to zdravíčko.

Vydej to jako knihu: Jak zhubnout 5kg během 3 dnů. :p Jinak Ti přeju pevný zdravý a ny novej rok dobrý játra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tu!

AJ JA!!!!!!!!

spíše odpoledne jestli budu mít v práci vše hotovo,tak sem zajdu,jinak mezi 18:15 až 18:45 mám pauzu tak to tu budu na 100% číhat kdo se tu objeví :D

tak zatím nazdárek flákači,halooo tak nespěte už blíží se jaro a s ním určitě nějaký ten srázek - doufám že ve větší účasti,vy lenoši lenošní!!!!!!!!! :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,tak u mne je novýho na autě:plexi krytka na mřížce chladiče od hekko,měli ji asi 2 roky v autodílech u družby za 5 kilo,tak jsem to letos dostal,jinak nic moc to nepasuje,možná by to na face šlo líp,to ale zjistím až to budu na jaře předělávat na RS předek,tedy pokud si do tý doby nekoupím u miloušteku tuningovou masku,mají ji za 16 kil,někdo ji v bazáči nabízí za 12 kil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...