Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

kura oggy má recht,je to tu mrtví vy bando :smich:

hééééle

Sefe hezky to mas, na co si to tedy nakonec napojil?

Ja se taky musim pochlubit, dneska sem dovezl nové kolesa, takze bude upgrade z 9J16ET15 205/55/16 na 8J17ET35 225/40/17 ... Kdyz by ste ted potklaly mou oktu s podrazenyma nohama, tak se nic nedeje, jen je proste ted na plechackach 6J15ET43 195/65/15 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klucí nevyzvedl by mi někdo v praze jednu věcičku od jednoho místního člena? Je to zesilovač na anténu.

Já tam nebudu mít moc času jedu jen na otočku a musím se hned vracet, ale Standis by ti to mohl vzít, jestli teda pojede na So a Ne domů. Ale nevím jak ti to doveze do ČK. Musel by sis pro to zajet asi do Bechyně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klucí nevyzvedl by mi někdo v praze jednu věcičku od jednoho místního člena? Je to zesilovač na anténu.

Já bych ti to klidně vyzvedl, ale jak píše Zdemar musel by jsi si pro to přijet, ale budu v Bechyni až v sobotu večer a to by ti už vyšlo levněji, nechat si to poslat

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...