Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

DVDčko určo chci, jenom se nějak domluvit. Sem teď nějakej rozlítanej večer ti pošlu SMS. čus.

O.K.

jen teda s tou chatou je to good nápad ale nutit tě nebudem,to víš jsme přeci jen mladasové a nevím nevím jak by to dopadlo,pár sklenek,nápad je tu hned a průser hned potom tak abychom pak nemuseli stavět novou chatu :smich:

jinak tedy počítám s tím srazem alespon v tom Římově,řekněme na tom statku nad tou krosovou tratí.jinak tam se platí kilo parking!

jinak nějaké info zde:

http://www.rallyfan.cz/zavod_d.php?id=216

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen teda s tou chatou je to good nápad ale nutit tě nebudem,to víš jsme přeci jen mladasové a nevím nevím jak by to dopadlo,pár sklenek,nápad je tu hned a průser hned potom tak abychom pak nemuseli stavět novou chatu :smich:

Já počítám s tím že jsme všichni mladí kultivovaní, slušně vychovaní lidé a že mi chalupa po Vaší návštěvě ještě chvilku bude stát :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen teda s tou chatou je to good nápad ale nutit tě nebudem,to víš jsme přeci jen mladasové a nevím nevím jak by to dopadlo,pár sklenek,nápad je tu hned a průser hned potom tak abychom pak nemuseli stavět novou chatu :smich:

Já počítám s tím že jsme všichni mladí kultivovaní, slušně vychovaní lidé a že mi chalupa po Vaší návštěvě ještě chvilku bude stát :smich:

jojo,s takovým přesvědčením jsme taky chodili s klukama na pivo,leč jak říkám po pár kusech je vše jinak,to mozek přepne na "nepřemýšlím" a pak to lítá jak s pubertákama :D

příklad:znáte někdo vodácký kemp Pískárna směrem z Větřní na Záton?taky jsme tamměli pár nájezdů,vždy přesvědčeni že budem hodní a potichu no prostě lidi,po pár pivech a pár panácích už jsme lezli na ty přístřešky a závodili kdo tam bude první,pak jsme budili lidi ve stanech atd.no však víte,pan majitel nás znal tak nás jen lehce krotil ale i tak jsme na další pijatiku šli opatrně a vždy to skončilo stejně. :D

no tak jen tak naokraj :D

ale rádi určitě zajdeme aspon bude další sraz,jinak nám to tady upadá,nikdo nemá čas se tu zastavit!?je potřeba svolat nějaké to kokokonzilium :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj chalani :p

Jsem zpět a těším se na rallye a chatu taky beru, jen je třeba nahodit termín a čas, jsem totiž pro každou špatnost :p

zdar ztracený synu :D

tak jak bylo?

jo,na tu chatu je potřeba se domluvit až tu budeme fšici :),Olo je prý na dovče za louží,Miha prý nestíhá říkal při předání dvd,jinak kde je zbytek netuším,se tu občas projdu sám,je mi smutno,no,upozornění na odpovědi stále hapruje tak to zkouším jen tak,mi nedošlo ani to že si tu cosi psal.to je svět tohleto.

mischicko:stává se mi a to poměrně často že mi hodně špatně nebo vůbec nejdou tyhle stránky,ale jinde na netu jdou všechny O.K.!nevíš co se to tu děje?a to tu nebývá ani tolik uživatelů přihlášených!??????????????tak měj se,no já tu budu nejdříve v neděli večer,tak hezký víkend,pozdravuj Ludu a čus!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj chalani :p

Jsem zpět a těším se na rallye a chatu taky beru, jen je třeba nahodit termín a čas, jsem totiž pro každou špatnost :p

zdar ztracený synu :D

tak jak bylo?

jo,na tu chatu je potřeba se domluvit až tu budeme fšici :),Olo je prý na dovče za louží,Miha prý nestíhá říkal při předání dvd,jinak kde je zbytek netuším,se tu občas projdu sám,je mi smutno,no,upozornění na odpovědi stále hapruje tak to zkouším jen tak,mi nedošlo ani to že si tu cosi psal.to je svět tohleto.

mischicko:stává se mi a to poměrně často že mi hodně špatně nebo vůbec nejdou tyhle stránky,ale jinde na netu jdou všechny O.K.!nevíš co se to tu děje?a to tu nebývá ani tolik uživatelů přihlášených!??????????????tak měj se,no já tu budu nejdříve v neděli večer,tak hezký víkend,pozdravuj Ludu a čus!

Ahoj loupežníku :)

Dalo se to přežít, ani si to člověk tak nějak neuvědomuje, až do doby, než jsme se včera vraceli přes Krumlov, Budějky, Týn a já viděl normální lidi, normální ženský...no tenhle víkend máme pouť=večer zábava, takže budu asi zvířátko, prt. to se mnou šije, je potřeba ze sebe dostat stresové zážitky :p

Upozornění na odpovědi mi taky chodí jen příležitostě, taky rychlost fóra problematická, ale snad se to poddá...

K srazům a vidění se: asi bude nejlepší hrát to teď na rallye Krumlov, nahodit čas a místo (musíš Ty, já tam nikdy na rallye nebyl) a tam se myslím domluvíme co dál. I Olo už by mě l být zpět, takže by to mohlo klapnout...

A co to DVD? Viděl jsem číslo na mobil, musím si ho nějak objednat? Určitě ho beru a asi to necháme až na Krumlov ať nemusíš posílat, ale beru 100% a chválím paní domácí, že je tak šikovná :smich:

PS: Pozdrav vyřídím.

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda, fakt jsem za louží :)...ale předběžně s tim počítám, vracím se 2.5. tak pak už tu budu víc a nějak to domluvíme... :prc:

posílám fotku toho,co zrovna dost dělám lol

Nevidím Kačenku :kuk:

zdar,

dvd se objednávat nemusí,mám to vše připravené dopředu :)

mrknu na harmonogram až bude aktuální na 100% a ozvu se kdy,kde a jak!

jo,mamina je šikovná taky jsem jí poděkoval za všechny :prc::)

tel.číslo si ulož hej?bude se ti na rally hodit!

Olo měj se a neutop se,pozdravuj Kačenku! :palec2:

mischicka-P.S: :D !nedej cemokal,ítofyven ětsorp sán orp kípup net olO

nazdárek,užívejte slunného počasí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted přez Skype sOlem, je tam dobře a po návratu bude povídat - chajzlík jeden :kol-16:

Snad nám ukáže i fotky :smich:

zdar Miha:uý sis našel vteřinku se tu otočit?:)

to doufejme že bude mít nějaké foto,a takyaby sme je poznali aby nebyli z toho sluníčka moc čmoudlý :smich:

jinak harmonogram ještě néni,si dávají načas soudruzi z čkmotorsport:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, tak fčéra sem z grilu vykouřil pavouky. Zahájil sem sezónu, klobásky, pivíčko. Mám to na Vás připravený. Termín na kterým se domluvíme je úplně jedno. Můžu prakticky kdykoliv, když mi to teda paňmáma nezatrhne :smich:

Vykouřil pavouky říkáš? Úplně jsem dostal chuť na klobásku a na pivo :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele "Písečáci", jsem teď něco jako admin a umím změnit název tématu, nezměníme ten Písek na něco jiného? Nemyslím třeba štěrk, ale když z Písku nikdo nejsme :)

zdarec ADMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak jo,to jo,někdo už to tu chtěl tuším,ale jihočeši už tu myslím jsou,tak co třeba .............. jihočeské octavie-fabie ?to jsem dal i do nadpisu na naše 1 DVD!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč mi to nende tak hezky jako tobě?????????????????????????

Já tomu říkám, že to je vybuzněný, ale pssst, musel jsem taky konce těch hranatých závorek ručně překopírovávat, prt. jinak by to vypadalo takhle.

tomu nerozumím tak na to dlabu!:) příště už to zkoušet nebudu já se tu tím trápil a upravoval asi 20 minut a nic,no,něco nabízí a není to ready!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko, dlouho jsem se tu neukazal, nejak nestiham :(

S nazvem jsem vsema pro aby se zmenil PISEK na cokoli jineho ... mam k tomu slovu trosku odpor ;) Jo a octavie-fabie ... nemelo by to bejt spis Fabie-Octavie? :palec2:

Na relý bych chtel dorazit, uvidim jestli auticko dovoli, posledni dobou se hrouti snad vsechno :wacko:

Uzival jsem si svou jednodenni dovolenou a tady jsou nejake fotky : http://marcelfotky.wz.cz/lysa (jo a kdyby nekdo nevedel, tak ten prvni obrazek je klikaci :blbec: )

Pic, MAr©el

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec ADMINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak jo,to jo,někdo už to tu chtěl tuším,ale jihočeši už tu myslím jsou,tak co třeba .............. jihočeské octavie-fabie ?to jsem dal i do nadpisu na naše 1 DVD!

S nazvem jsem vsema pro aby se zmenil PISEK na cokoli jineho ... mam k tomu slovu trosku odpor ;) Jo a octavie-fabie ... nemelo by to bejt spis Fabie-Octavie? :palec2:
Název tématu to chce určitě změnit, jak to je mi celkem fuk, ale písečáci určitě pryč.

OKá, tak já s tím večer něco udělám :) A zítra všichni budete hledat kde to je :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...