Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

V pátek jsme se s bráchou, octaviaman a Miha 77 shodli na tom, že pokud chceme tu chatu, pokud teda majitel nezměnil názor, je třeba hodit konkrétní termín, max. dva a začít plánovat :)

ÓKÁ. Nechávám na tobě aby jsi domluvil termín. Pozjišťuj kdo jak může a já se podle toho zařídím. U mě s termínem problém neni, můžu prakticky kdykoli. Jenom doufám že mi po Vaší návštěvě nelehne chalupa popelem :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ÓKÁ. Nechávám na tobě aby jsi domluvil termín. Pozjišťuj kdo jak může a já se podle toho zařídím. U mě s termínem problém neni, můžu prakticky kdykoli. Jenom doufám že mi po Vaší návštěvě nelehne chalupa popelem :smich:

Na mě ne é, já nic, já muzikant :p Hele, nahoď dva tři termíny, uděláme anketku a bude, hm?

PS: Jsme s bráchou vždycky měli blízko k hasičům, snad i někdo další :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napřed se domluvíme na měsíci. Květen už asi ne, ale kdyby jste měli všichni čas i teď v květnu tak neni problém. Možná bych to ale viděl na červen. V noci už bude teplo a až se budete válet spitý po dvoře, tak aby jste neměli omrzliny lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko, to je slovo do pranice :)

Jsem pro cerven, prakticky kdykoli, protoze se dalsi veci budou odvijet od toho ze uz neco mam :p Jinak mam taky blizko k hasicum : 1.) bydlim velmi blizko krajske zakladny hasicu 2.) zachranka patri do IZS lol Takze s popelem neni problem ... a pohrebaci taky neco s popelem delaji a taky s nima zechranka spolupracuje :ph34r:

Dneska jedu, zoufalej, uz do skoda servisu s autem, protoze nikdo nic nevi a ve skodovce by aspon vedet meli ... a porad se mi netociiiiii :help:

PS:chata je bez nebo s :kol-20: ?

:kol-99::kol-132:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zachranka patri do IZS lol

Dneska jedu, zoufalej, uz do skoda servisu s autem, protoze nikdo nic nevi a ve skodovce by aspon vedet meli ... a porad se mi netociiiiii :help:

Hele, teď mě napadlo, vy máte ty nové sanitky v EU designu? V pátek jsem jednu viděl na rallye, tak mě to napadlo..

A co vlastně řešíš s autem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si chcete vzít sebou Vaše :kol-121: tak samozřejmně můžete, je to jen na vás. Já manželku určitě neberu, to by nědělalo dobrotu. Večer sem nahodim nějaký ty termíny.

Rozumím ;) Já to doma taky ještě neřekl, takže z toho jde vycouvat oběma směry :p aneb přizpůsobím se většině!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zachranka patri do IZS lol

Dneska jedu, zoufalej, uz do skoda servisu s autem, protoze nikdo nic nevi a ve skodovce by aspon vedet meli ... a porad se mi netociiiiii :help:

Hele, teď mě napadlo, vy máte ty nové sanitky v EU designu? V pátek jsem jednu viděl na rallye, tak mě to napadlo..

A co vlastně řešíš s autem?

Jojo jednu mame v CB, jednu v Tabore, jednu Prachatice, jedna Pisek ... teda aspon si myslim. Jsou to neskutecny krabice ... FAMILI FROST :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak s autem mam asi toto :

diagnostika akcnich clenu klimatizace probehla, ale ventilatory na chladici se neroztoci ... ani jeden. Chyba jen klapky cerstveho vzduchu a jeste SPORADICKA = nevsimam si ji smile.gif (G65 uz zavadu neukaze)

Jinak mi to na VAGu signalizuje sepnuti ventilatoru, ale ty se neroztoci --- problem mozna rele, nebo samotny ventilatory ...

Dneska jedu do tejna k Novotnymu a bojim se kolik si za to rekne :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na tom časově taky dost špatně, když už mám volno, tak se najde zase práce třeba na chalupě. Navíc teď budu asi od pátku bez auta a nevim na jak dlouho, takže moje účast kdekoli je ohrožená... :feve:B)

Tě naložíme...normálně si koupíš lístek jako na MHD, dojdeš na zastávku, nasedneš a jedeš :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak s autem mam asi toto :

diagnostika akcnich clenu klimatizace probehla, ale ventilatory na chladici se neroztoci ... ani jeden. Chyba jen klapky cerstveho vzduchu a jeste SPORADICKA = nevsimam si ji smile.gif (G65 uz zavadu neukaze)

Jinak mi to na VAGu signalizuje sepnuti ventilatoru, ale ty se neroztoci --- problem mozna rele, nebo samotny ventilatory ...

Dneska jedu do tejna k Novotnymu a bojim se kolik si za to rekne :wacko:

Jo vlastně, to říkal Míra, už jsem si vzpomněl...Novotný moc kvalitní servis :p

Když už budeš v Týně, stav se u řeky v některé z restaurací, ve čtvrtek jsme tam seděli a kdybych nemusel v pátek do práce, nevím jak by to skončilo :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak s autem mam asi toto :

diagnostika akcnich clenu klimatizace probehla, ale ventilatory na chladici se neroztoci ... ani jeden. Chyba jen klapky cerstveho vzduchu a jeste SPORADICKA = nevsimam si ji smile.gif (G65 uz zavadu neukaze)

Jinak mi to na VAGu signalizuje sepnuti ventilatoru, ale ty se neroztoci --- problem mozna rele, nebo samotny ventilatory ...

Dneska jedu do tejna k Novotnymu a bojim se kolik si za to rekne :wacko:

Jo vlastně, to říkal Míra, už jsem si vzpomněl...Novotný moc kvalitní servis :p

Když už budeš v Týně, stav se u řeky v některé z restaurací, ve čtvrtek jsme tam seděli a kdybych nemusel v pátek do práce, nevím jak by to skončilo :help:

Ja jsem v Tejne jako doma ... pritekyne tam puvodne bydlela a jeji strejcek tam ma Jatky = maso = mnam!!! Bych mohl privezt nejaky vypeceny klobacky na chaticku :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...