Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Vysočina souhlasí, viděl bych to na červen, květen nestíháme, začátek července jsou ty svátky a to má nejspíš každý svoje, takže červen.

A už to začíná, určitě nemůžu víkendy 16.-17. a 23.-24., jedeme na kola na Pálavu...

Tak nám to pěkně začíná. 2.-3. a 30.6.-1.7. to zase nemůžu já. Takže z toho mi logicky vychází jeden jedinej víkend v červnu a to je 9.-10. Pište kdo může a kdo ne, musíme to nějak domluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem v Tejne jako doma ... pritekyne tam puvodne bydlela a jeji strejcek tam ma Jatky = maso = mnam!!! Bych mohl privezt nejaky vypeceny klobacky na chaticku :palec2:

No když se domluvíme na nějakým tom termínu, tak se určitě nějaký ty dobroty budou hodit :kol-35::kol-99:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec

tak toho 10 mohem aj ja :D

jinak se to začíná opět pěkně nabíjet!kolem 12.6. očekávám Kabáty na výstavišti + Tlustou Bertu,leda by sme to spojili co vy na to?kulturní vyžití a pak se kulturně unavit u pivka!?jinak koncem června tj.29.6. nemohu to mě čeká Doga v Třinci,takže to soustředte všichni nejlépe na již daný termín O.K?

jo a ještě k tomu rally-spíš k těm lanciím:

post-4463-1178654411_thumb.jpg

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec

tak toho 10 mohem aj ja :D

jinak se to začíná opět pěkně nabíjet!kolem 12.6. očekávám Kabáty na výstavišti + Tlustou Bertu,leda by sme to spojili co vy na to?kulturní vyžití a pak se kulturně unavit u pivka!?jinak koncem června tj.29.6. nemohu to mě čeká Doga v Třinci,takže to soustředte všichni nejlépe na již daný termín O.K?

jo a ještě k tomu rally-spíš k těm lanciím:

Hustýýý, jsem si taky chtěl sednout a nejlépe se ještě svézt...

Jinak 9.-10.6. zatím o ničem nevím, takže taky můžu, ale ještě to zkonzultuju s diářem :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,abych nezapomněl!

VY LENOŠI LENOŠNÍ KOUKEJTE SE TAKY OZVAT ZASE JSME TU JEN 4! TAKŽE:LUDA,OLO,MIHA NÁSTUP A ŽÁDNÉ VÝMLUVY NEBO :aggressive::D

Luďa byl 3 dny s novou přítulkou v Chebu, ještě ani není doma, prt. zapomněl odbočit a místo na Prahu jel na Louny :smich: :smich: Ne, vážně, není doma, ale ráno mu o tom řeknu, myslím, že nebude proti.

A co ty přítulky, berem nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo Luda ten se nezdá :prc::D

já teda bez maminy páč nebude hlídání a počítám že se tam bude pít, tak zřejmě i spát

dnes jsem byl opět v merkury centru(na autobusáku) a konečně jsemsi lépe prohlédl tu octavii scout,no nevypadá to špatně a ani ta výbava,všiml jsem si ale že má drobet potrhaný vzorek na pneu tak asi tuším kdo jí testoval u porsche :)

jinak jak jsi Olo daleko s tou opravou tý fábky?ho nějaký fotos!když jsi byl na dovče tak jsem byl u mehanika na kontrole s tím rozvodákem a prý je O.K. tak mám přijet po dalších 15 tis.km,ted je třeba už konečně vyřešit to turbo,výměnou podtlakových hadiček se to zlepšilo ale ne moc,no a po výměně těch silnějších mi to začalo opět čoudit tak je asi někde falešnej luft,vždy tak kolem těch 2,3 až 2,5 tis.otáček,mechanik říkal že je to v normě,mám prý být rád že nemám jeho PD.

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, tak jedete teda někdo na škodahome? Já právě vyrážím, tak kdyžtak navi...

Já určitě nejedu, Praha z ruky a práce na chalupě jak na kostele. Musim to ještě drobátko poladit na tu grilovačku. Se s tim teď budu dřít a vy mi to tam potom stejně rozmlátíte lol Tak nevim jestli se na ty úpravy radši nevyprdnu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...