Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

no ja porad vyhlizim nahradni dily na moje kolecko ktere ted podstupuje kompletni GO ... vcera jsem dal konecne dohromady komplet rozebranou odpruzenou vidlici ... to jsem se nastekal! :prc:

Dneka konecna odeslali zakazku a tak jsem jako na trni ... uz mam cyklo abstak :kuk:

Jj, já byl v neděli asi po měsíci, s přítulkou a pak i její sestrou, tak jsem je nechal loudat spolu a závodil s traktory :smich:

Ale včera bylo krásně, že jsem litoval, že jsem měl zařizování a nemohl, a dnes deštíček, i když teď už by to šlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tu taky trochu vyskytuju, ale ještě jsem nemobilní, tak jsem skrytej.. :p

Marcel, co včera to sklo,povedlo se??

Olo, už to nekuř, Marcel řeší kolo, kvůli sklu jsem volal já :smich:

Ale jinak nepovedlo, pán poprvé v životě viděl lepené sklo na OII, nejdřív mi tvrdil, že to se dává max. do baworů a méďů, ale když ho viděl takl uvěřil, ale nepomohl mi a já pochopil, co je SunSafe glass-velký problém, prý jen v origo škoda servisech, že mimo se neuvolňuje...

Můžeš mi kouknout od Etky, kolik stojí? Pravé přední...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olo, už to nekuř, Marcel řeší kolo, kvůli sklu jsem volal já :smich:

Ale jinak nepovedlo, pán poprvé v životě viděl lepené sklo na OII, nejdřív mi tvrdil, že to se dává max. do baworů a méďů, ale když ho viděl takl uvěřil, ale nepomohl mi a já pochopil, co je SunSafe glass-velký problém, prý jen v origo škoda servisech, že mimo se neuvolňuje...

Můžeš mi kouknout od Etky, kolik stojí? Pravé přední...

Aha, no nějak blbě jsem slyšel v telefonu, zítra se ti mrknu a snad písnu...B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

achoooooj,

ja su tu též!vřera semtu kouksl na ty hašiše ee hasiče na který tu dal mischicka odkaz!

a jak je?

scháním bráchovi na F 2002 zadní stěrač a dekl pod motor na 1,4 nevíte o něčem starším?nechce se mi prolézat bazar,sem línej!

tak jsme se včera zapařili a dnes nás to spláchlo co?ale moc nic,hlavně aby na tu akci bylo hezky,objednal jste někdo počasí??jo a jaká bude music?

nevíte náhodou kde jsou ti noáčci co by se rádi přidali k nám?nějak se tu neukazují že?

tak zdar jdu chrnět,signál mi nejde a zítra mámo5 12 h v rachotě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím, že moje a na 99% i bratrova účast ohrožena-ségra maturuje a Luďova holka dělá bakalářky a vypadá to, že 8.6. bude menší rodinná oslava..ještě uvidíme jak se to vyvrbí, ale hlásit se to musí:(

A sakra. Teď čekám že se to tady začne pomalu rozpadat :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale ohledně toho okna to je teda vopruz jako bejk, mel sis pojistit okna na autě :)

Jo, jenže při koupi auta když mi řekli 4 tisíce navíc za připojištění všech skel, tak jsem šel do vývrtky a říkal si, že na to zatím peču, to jsem ještě netušil, že teď budu dělat vývrtku ještě větší :p

Nic, poučení pro příště :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale ohledně toho okna to je teda vopruz jako bejk, mel sis pojistit okna na autě :)

Jo, jenže při koupi auta když mi řekli 4 tisíce navíc za připojištění všech skel, tak jsem šel do vývrtky a říkal si, že na to zatím peču, to jsem ještě netušil, že teď budu dělat vývrtku ještě větší :p

Nic, poučení pro příště :prc:

svinský poučení :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím, že moje a na 99% i bratrova účast ohrožena-ségra maturuje a Luďova holka dělá bakalářky a vypadá to, že 8.6. bude menší rodinná oslava..ještě uvidíme jak se to vyvrbí, ale hlásit se to musí:(

jo,ale 8.6. je v pátek a plán na útok na oggyho chatu je na 9.6. pokud si dobře vzpomínám tak to budete mít na rodinné oslavě menší trénink a pak se nám předvedete v plné picí kráse :D

jinak hoši,stanovilo se pevné datum tak se toho prosím držte,jo jde někdo hned 12.6. na ty Kabáty??????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím, že moje a na 99% i bratrova účast ohrožena-ségra maturuje a Luďova holka dělá bakalářky a vypadá to, že 8.6. bude menší rodinná oslava..ještě uvidíme jak se to vyvrbí, ale hlásit se to musí:(

jo,ale 8.6. je v pátek a plán na útok na oggyho chatu je na 9.6. pokud si dobře vzpomínám tak to budete mít na rodinné oslavě menší trénink a pak se nám předvedete v plné picí kráse :D

jinak hoši,stanovilo se pevné datum tak se toho prosím držte,jo jde někdo hned 12.6. na ty Kabáty??????????????

No já bych na ně šel. Ale ...... 350 za lístek, no nevim nevim. Sice mám Kabáty rád, ale asi na to prdim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,ale 8.6. je v pátek a plán na útok na oggyho chatu je na 9.6. pokud si dobře vzpomínám tak to budete mít na rodinné oslavě menší trénink a pak se nám předvedete v plné picí kráse :D

jinak hoši,stanovilo se pevné datum tak se toho prosím držte,jo jde někdo hned 12.6. na ty Kabáty??????????????

To já vím, jenže to nemáme za kopcem :p Ještě uvidíme jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych na ně šel. Ale ...... 350 za lístek, no nevim nevim. Sice mám Kabáty rád, ale asi na to prdim.

350 ?týýýý jo,to jsem netušil,no já chtěl hlavně kvůli tlusté bertě i když kabáty taky mohem,ale ........ uuuuuffffffffff,když vezmu v potaz že je v Třinci noc plná hvězd a hraje se den,noc,den a jenom za 450,-jestli mi na to máma dá,když ne tak snad dá :prc: a když ne tak si stoupnu za plot a bude to gratis,nějakýho toho lahvača - přidá se někdo????

nevíte někdo něco o zadním stěrači na fabuli?starší?Olo!????

strašnej hic co?doufám že bude na grilovačce taky tak at můžem hodně pít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...