Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Ve čtvrtek jsem byl v Budějkách, ale nikoho z Vás sem tam neviděl, jen spoustu super vyletněných děvčátek :p :p :p

zdar,

a v kolik?já byl do 18:30 v rachotě,ale kdybys měl dlouhou chvíli stačí brnknout a když to půjde zajdem někam na kafe,nejlépe někam na zahrádku a čučet u toho na ty vyletněný buchty,se divím že jsem se ještě nikde nevyboural :D

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve čtvrtek jsem byl v Budějkách, ale nikoho z Vás sem tam neviděl, jen spoustu super vyletněných děvčátek :p :p :p

zdar,

a v kolik?já byl do 18:30 v rachotě,ale kdybys měl dlouhou chvíli stačí brnknout a když to půjde zajdem někam na kafe,nejlépe někam na zahrádku a čučet u toho na ty vyletněný buchty,se divím že jsem se ještě nikde nevyboural :D

Taky se divím :p Jo, byl jsem tam takhle na večer, a znova budu 7.5., kolem 19.30 počítám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni čás. Makam jak mourovatej <_< sem teď tejden na chalupě a jezdim každej den do práce na kole. 20 kiláčků tam a 20 zpátky.
moc prace :( GO mojeho kolecka uz je skoro hotova, jen poladit hlavove slozeni brzdy a preharovacku a poradne zatizit ...

Jedině cyklistika Vás omlouvá :p

taky bych jezdil ale je zima tak příště :D čus!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak děcka. Grilovačka se blíží, tejden uteče jako voda. Chtělo by to možná začít už polehoučku plánovat, jako : kdy, jak, s kým, kde, proč atd. :)

jasně!kdy?9.6.!jak?autem až na místo činu!s kým?no přece s vámi,jinak sám se svou octou!kde?to nám prozrad kde je místo činu!proč?si nás pozval na picí a demoliční derby!atd. :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jináč by to chtělo domluvit jestli se srazíme až tam, nebo někde v Budějkách a pojedeme společně. Kde ta vesnička středisková leží snad všichni místní ví, jestli néé tak tady jsou nějaký malůvky. Mapka vesnice neni zrovna aktuální, ale docela to jde. Parkování je přímo před chalupou a vejdou se tam i klidně 4 tatrovky. Takže jestli mischicka chce, tak může přijed služebákem :smich: Pitivo a jídlo si teda asi každej bere sám, nebo v případě potřeby točeného vitamínu B je hospoda cca. 20metrů vedle. Bohužel od loňska už není Budvárek, ale Gambrihnus a rádoby plzeňská 12ctka <_<

post-599-1180698461_thumb.jpg

post-599-1180698470_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jináč by to chtělo domluvit jestli se srazíme až tam, nebo někde v Budějkách a pojedeme společně. Kde ta vesnička středisková leží snad všichni místní ví, jestli néé tak tady jsou nějaký malůvky. Mapka vesnice neni zrovna aktuální, ale docela to jde. Parkování je přímo před chalupou a vejdou se tam i klidně 4 tatrovky. Takže jestli mischicka chce, tak může přijed služebákem :smich: Pitivo a jídlo si teda asi každej bere sám, nebo v případě potřeby točeného vitamínu B je hospoda cca. 20metrů vedle. Bohužel od loňska už není Budvárek, ale Gambrihnus a rádoby plzeňská 12ctka <_<

Hej, já myslel, že to je od Budějek na rakouskou stranu, ne na českou, tím líp:)

Ségra zdárně odmaturovala, takže v pátek 8.6. máme menší rodinnou oslavu, ale udělám(e) všechno proto abychom dorazili. Ještě by to chtělo nějaký čas, my dorazit, pokud tedy, spíš odpoledne, a bez bab, jedna pojede do divadla a druhou necháme doma :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...