Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Má Peťa upect nějakou buchtu :o

Nemůžu si pomoct, mi to připomělo jednu blbou hlášku kámošů...

Když jsem začal studovat na vojáčka, jedna bývalá spolužačka z gymplu mě pod nabídkou vztahu se vším všudy lákala ať nechám školy a jdu si dosloužit rok vojny k nim do HavlBrodu, že prej mi každou neděli bude nosit buchtu a kámoš mi na to odpověděl, že tak tu svojí :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má Peťa upect nějakou buchtu :o

Nemůžu si pomoct, mi to připomělo jednu blbou hlášku kámošů...

Když jsem začal studovat na vojáčka, jedna bývalá spolužačka z gymplu mě pod nabídkou vztahu se vším všudy lákala ať nechám školy a jdu si dosloužit rok vojny k nim do HavlBrodu, že prej mi každou neděli bude nosit buchtu a kámoš mi na to odpověděl, že tak tu svojí :smich:

:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v sobotu v 15:30 u výstaviště!!!!!!!!

jedu jen já a můj lenoch tdi!!!!!!

Olo zprasit Kátu????????nee!za co nás máš!nám bude stačit když ukáže pupík,plnění ti necháme neboj :smich: ale normal jedeš s námi v koloně pojedeme pomalu neboj.

tak teda kuželky jo?ha,já myslel že miha bude ten oný pingl ..... :D tak ne no.takjá teda beru basu gamb. a tvrdý se taky nosí??????

miha:buchtunevím,záleží jakou,někdo sladkou já radši s vepřovým nebo s uzeným jiank se mnou nepočítejte.

mám vzít ten oný dokumentátor jako posledně?si jo,přijde v hod,teda zas abych nepil co?ajajaj!

Ludo:congratulacion :palec2: to se musí zapít,zbytek dokonej sám.

mischicko:proč výčitky?se nemáš za co stydět ani nic jiného,dělají to všichni tak co?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octaviaman : a pro me bys mohl vzit ono pro mne dlouho ocekavane DVD :)

Olo : za Feldu se nestyd, ja taky s jednou jezdim i kdyz v praci, ale jezdim ... mi TDIckari budem kvuli tobe, protoze te mame radi, vyuzivat otacek jen do 2000/minutu .... a to je ferova nabidka :rtfm:

oggy : covece, sifon, na B12 by sice chut byla, ale budu v pracovni pohotovosti kol11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octaviaman: já se taky hlásim o to DVD z Bechyně :)

jináč moje ženuška prej v sobotu ráno napeče nějaký slaný věcičky k pivu a dá mi sebou i bábovku. Takže bude slaný i sladký k zakosnutí. Tvrdý já sebou neberu, po něm strašně řádim. Vemu si nějaký kuželky nějakou pepsi nebo něco takovýho a mám tam balík dobrý vody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...