Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

To močení nic moc, ale houpačka přežila, takže pohodka :smich:

nazdárek

málem nepřežila,měli jsme s Olou takovou debatu o houpání,no a já že to prubnem no a ......... naštěstí to vydržela! :D

jo a močení bylo good,ted je tam pěkná louže! :D :D

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

setkání uspořádal náš "KVĚTINOVÝ"Oggy na své chatě,za což mu patří veliký DÍÍÍÍÍK!

sešli jsme se 9.6.07 v 15:30 u výstaviště v Českých Budějovicích odkud byl odjezd na chatu,po cestě jsme přibrali další 2 účastníky.tentokrát přibila nová jihočeška Saša.po příjezdu proběhlo nastěhování do chaty,seznámení s objektem a odchod do blízké hospůdky na "1" chlazené kde nás obsloužila usměvavá hospodská.přesun zpět na chatu,kde se zatopilo v krbu a začalo se volně pít a hlasitě hovořit,někdo si sjel i na koloběžce :D ,na skejtu,střílelo se ze vzduchovky atd.někteří nás dříve opustily z jiných důvodů,někteří odešli později.celá akce proběhla myslím v klidu,bez hádek,bez násilý,bez těžké opilosti atd.počasí bylo O.K.,děkujeme tedy tomu kdojej objednal,v noci bylo též příjemné teplo,spaní bylo v celku dobré,tedy aspon pro mne,neboli jak si kdo ustlal tak si lehl :D ,já jsem ráno našelnazemi ožralý spací pytel :D :D

post-4463-1181509680_thumb.jpg

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To močení nic moc, ale houpačka přežila, takže pohodka :smich:

nazdárek

málem nepřežila,měli jsme s Olou takovou debatu o houpání,no a já že to prubnem no a ......... naštěstí to vydržela! :D

jo a močení bylo good,ted je tam pěkná louže! :D :D

Zvěřinec :p

Ale prdlačka, jen oqqy řval že mu močíme na fialky, jinak opravdová balada. Přespání v houpačce se dalo přežík, vždyť jsem spal jen cca 75 min a trošku mě probudily raní zvony z nedalekého kostelíku.

Oggy fakt SUPER a ten kdo obědnal to počásko tak má veliký Dík. :)

Editováno: , autor: Miha77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pic, to byl ale hic :)

Takze moje fotky budou az odpoledne nebo si qeceru, vcera jsem byl nejakej KO a prospal jsem skoro celej den.

Jinak velka paradicka. Jezdilo se na :scooter: Strilelo se :kol-51: Bumbalo se -_- A nekdo i :horse: Vsichni odesli po svych :crutch: .... proste nadhera :palec2:

Editováno: , autor: MAr(c)el
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...