Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

To močení nic moc, ale houpačka přežila, takže pohodka :smich:

nazdárek

málem nepřežila,měli jsme s Olou takovou debatu o houpání,no a já že to prubnem no a ......... naštěstí to vydržela! :D

jo a močení bylo good,ted je tam pěkná louže! :D :D

Zvěřinec :p

Ale prdlačka, jen oqqy řval že mu močíme na fialky, jinak opravdová balada. Přespání v houpačce se dalo přežík, vždyť jsem spal jen cca 75 min a trošku mě probudily raní zvony z nedalekého kostelíku.

Oggy fakt SUPER a ten kdo obědnal to počásko tak má veliký Dík. :)

:palec2::palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jenom sem trošku s obavou čučel na ty plameny z komínu. když sem tady dřív psal že sem krb připravil na sezónu a vykouřil z něj pavouk, tak se mi asi nevěřilo. museli jste to pro jistotu vzít rovnou ohněm :smich:

Důvěřuj, ale prověřuj.

no jo,prostě jsem drobet přiložil no,Kačence byla určitě na houpačce zima tak aby se to dostalo i k ní,nakonec máš jistotu že tam ty pavouci nejsou :smich:

jinak si myslím že jsi nás prověřil dost,nebylo to tak hrozné ne?chalupa stojí i po našem nájezdu,přiznám se že i já měl obavy ale dopadlo to dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a pro Michala, jsem žádnej pupík neulovil

ba ani já,a to co jsemměl jsem musel na žádost Kačenky vymazat,jinak by byla bitka :aggressive::aggressive:

No kluci to jste se moc nepředvedli :p Kdepak, jak tam nejsem :smich:

No ty aby sis nerejpnul co, neměl jsi dělat kůžičky a přijet. Víc foťáků víc pochytí.

My jsme se nasmály až ouvej, ještě ted mě bolí huba když jsi vzpomenu na nějaký seky :kol-43: co Oggy :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak,nebudu sem dávat vše,ted,jdu mrknout na to videjko,jinak kdo chcetemi pošlete fotky meilem v původní velikosti at mám na to budoucí dvd co dát :D

jinak to Kačence jako vždy moooc slušelo koukněte: :smich:

Kačko, fakt to pod tím rtem vydět nebylo, ale teď to vidí všichni. :palec2::help: Peťa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vážíní přátelé chalupáři. Váš "Květinový" oggy hlásí první škody po sobotní akci. Nějakým nedopatřením uschnul můj oblíbený Clematis Jackmanii Vypadá to že mu neudělalo dobře to topeniště jak pod vysokýma pecema :) V neděli ráno už sem stříhal uschlé květy, ale nepřikládal jsem tomu žádnou váhu. Ale denska jsem přijel a čučeli na mě jenom holý klacky :076 Jelikož to byl vzrostlý exemplář tak si ho cením na dejme tomu na 600 Káčé. Budu to muset rozpočítat a vypsat fakturky. Dohoda na splátkovém kalendáři je možná lollollol Ale je s podivem že konvalinky, které mi Miha a Olo tak pěkně zalévali, jsou v pohodě :smich::smich:

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a pro Michala, jsem žádnej pupík neulovil

ba ani já,a to co jsemměl jsem musel na žádost Kačenky vymazat,jinak by byla bitka :aggressive::aggressive:

No kluci to jste se moc nepředvedli :p Kdepak, jak tam nejsem :smich:

těžkej omyl kamaráde,já se zmínil,ale Kačenka řekla že pupík bude jen při startu,ale to chlastání nikdo neodstartoval víš! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vážíní přátelé chalupáři. Váš "Květinový" oggy hlásí první škody po sobotní akci. Nějakým nedopatřením uschnul můj oblíbený Clematis Jackmanii Vypadá to že mu neudělalo dobře to topeniště jak pod vysokýma pecema :) V neděli ráno už sem stříhal uschlé květy, ale nepřikládal jsem tomu žádnou váhu. Ale denska jsem přijel a čučeli na mě jenom holý klacky :076 Jelikož to byl vzrostlý exemplář tak si ho cením na dejme tomu na 600 Káčé. Budu to muset rozpočítat a vypsat fakturky. Dohoda na splátkovém kalendáři je možná lollollol Ale je s podivem že konvalinky, které mi Miha a Olo tak pěkně zalévali, jsou v pohodě :smich::smich:

ajajaj,to jemi moc líto,nu což,psaljsem již že přikládal sem já tak tedy já zaplatím tak pošli účet a pokud možno s předáním dalšího dvd (snad již brzy)ti zaplatím,no co se dá dělat,ale věř že úmysl to v žádnémpřípadě nebyl,to ne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ajajaj,to jemi moc líto,nu což,psaljsem již že přikládal sem já tak tedy já zaplatím tak pošli účet a pokud možno s předáním dalšího dvd (snad již brzy)ti zaplatím,no co se dá dělat,ale věř že úmysl to v žádnémpřípadě nebyl,to ne!

nehažme flintu do žita. sem ho pořádně ostříhal a snad se chytne zmetek jeden :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...