Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

No, ja jsem zase v Plzni!! :feve: Jo treba pristi tyden by to asi slo!! ;) Zajdem nekam na zahradku at mame peknej vyhled po okoli... :kol-59:

Příští týden by to šlo :p A zahrádku beru, z bsuu vidím beaucoup de femme, ale nesmím se jim věnovat.. :p

beaucoup de femme?? :huh:

spoustu žen :p nechtěl jsem to napsat tak okatě :p

Jo tak!!! ;) femme je jasny, jen to beaucoup bylo nezname... :p No, ale nevim jestli se na ten bus nejaky femme chyti!! :smich::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja jsem zase v Plzni!! :feve: Jo treba pristi tyden by to asi slo!! ;) Zajdem nekam na zahradku at mame peknej vyhled po okoli... :kol-59:

Příští týden by to šlo :p A zahrádku beru, z bsuu vidím beaucoup de femme, ale nesmím se jim věnovat.. :p

beaucoup de femme?? :huh:

spoustu žen :p nechtěl jsem to napsat tak okatě :p

Jo tak!!! ;) femme je jasny, jen to beaucoup bylo nezname... :p No, ale nevim jestli se na ten bus nejaky femme chyti!! :smich::D

ženský jsou na to praštěný dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja jsem zase v Plzni!! :feve: Jo treba pristi tyden by to asi slo!! ;) Zajdem nekam na zahradku at mame peknej vyhled po okoli... :kol-59:

Příští týden by to šlo :p A zahrádku beru, z bsuu vidím beaucoup de femme, ale nesmím se jim věnovat.. :p

beaucoup de femme?? :huh:

spoustu žen :p nechtěl jsem to napsat tak okatě :p

Jo tak!!! ;) femme je jasny, jen to beaucoup bylo nezname... :p No, ale nevim jestli se na ten bus nejaky femme chyti!! :smich::D

ženský jsou na to praštěný dost

Nektery fakt jo... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja jsem zase v Plzni!! :feve: Jo treba pristi tyden by to asi slo!! ;) Zajdem nekam na zahradku at mame peknej vyhled po okoli... :kol-59:

Příští týden by to šlo :p A zahrádku beru, z bsuu vidím beaucoup de femme, ale nesmím se jim věnovat.. :p

beaucoup de femme?? :huh:

spoustu žen :p nechtěl jsem to napsat tak okatě :p

Jo tak!!! ;) femme je jasny, jen to beaucoup bylo nezname... :p No, ale nevim jestli se na ten bus nejaky femme chyti!! :smich::D

ženský jsou na to praštěný dost

Nektery fakt jo... :smich:

Když jim k tomu pustím Láďa jede autobusem :smich:

Ne, myslel jsem to tak, že očíhneš celý centrum ČB a vidíš kde se shlukují :p a pak už si tam dojdeš pěšky :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja jsem zase v Plzni!! :feve: Jo treba pristi tyden by to asi slo!! ;) Zajdem nekam na zahradku at mame peknej vyhled po okoli... :kol-59:

Příští týden by to šlo :p A zahrádku beru, z bsuu vidím beaucoup de femme, ale nesmím se jim věnovat.. :p

beaucoup de femme?? :huh:

spoustu žen :p nechtěl jsem to napsat tak okatě :p

Jo tak!!! ;) femme je jasny, jen to beaucoup bylo nezname... :p No, ale nevim jestli se na ten bus nejaky femme chyti!! :smich::D

ženský jsou na to praštěný dost

Nektery fakt jo... :smich:

Když jim k tomu pustím Láďa jede autobusem :smich:

Ne, myslel jsem to tak, že očíhneš celý centrum ČB a vidíš kde se shlukují :p a pak už si tam dojdeš pěšky :p

:smich: A uz to vis?? Poradne to zjisti dokud mas hezkej vyhled z busu!!! :p Pak teda nebude problem to najit... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: A uz to vis?? Poradne to zjisti dokud mas hezkej vyhled z busu!!! :p Pak teda nebude problem to najit... ;)

Mám pár tipů, ještě udělám nějaký průzkum bojem nebo zteč a bude to :p

Aby si si to nemusel za chvili zapisovat a znackovat, kde jsou ty mista!! :p

Tak místa kde se holky zdržujou přes den zmapovaný nemám vůbec. A to sem Budějčák. Ale večerní místa mám zmapovaný dokonale, můžu poskytnou průvodce s podrobným popisem :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: A uz to vis?? Poradne to zjisti dokud mas hezkej vyhled z busu!!! :p Pak teda nebude problem to najit... ;)

Mám pár tipů, ještě udělám nějaký průzkum bojem nebo zteč a bude to :p

Aby si si to nemusel za chvili zapisovat a znackovat, kde jsou ty mista!! :p

Tak místa kde se holky zdržujou přes den zmapovaný nemám vůbec. A to sem Budějčák. Ale večerní místa mám zmapovaný dokonale, můžu poskytnou průvodce s podrobným popisem :smich:

Tak to muzem hned nekdy overit!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to muzem hned nekdy overit!! :p

no problemo. akorát teď si musim dát min. 14 dní oraz aby na mě v těch dotyčných místech zapoměli. I když nevim jestli to bude dostatečně dlouhá doba na to co sem prováděl :)

Stačí když nás tam dovedeš, vlézt dovnitř už zvládneme sami :p

A cos teda vyváděl? nějaký tanec u tyče bo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to muzem hned nekdy overit!! :p

no problemo. akorát teď si musim dát min. 14 dní oraz aby na mě v těch dotyčných místech zapoměli. I když nevim jestli to bude dostatečně dlouhá doba na to co sem prováděl :)

Stačí když nás tam dovedeš, vlézt dovnitř už zvládneme sami :p

A cos teda vyváděl? nějaký tanec u tyče bo co?

Asi bylo z hospody hodne schodu!! :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta sem nechodí, to je dobrý. No zkrátka kombinace většího množství alkoholu, zejména redbull s vodkou a přítomnost tří slečen vedle mě zbůsobila nenadálou chybu v matrixu :smich: Prostě se vůbec nebudu divit když se někde objeví moje fotky do půl těla s těma slečinkama v tom samém stejnokroji :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta sem nechodí, to je dobrý. No zkrátka kombinace většího množství alkoholu, zejména redbull s vodkou a přítomnost tří slečen vedle mě zbůsobila nenadálou chybu v matrixu :smich: Prostě se vůbec nebudu divit když se někde objeví moje fotky do půl těla s těma slečinkama v tom samém stejnokroji :smich::smich:

manželka sem sice nechodí ale ty fleky - konkretně na té fotce musela identifikovat ne?hloupá není což?nebo dělá že nic nepoznala?hlavně jestli nemáš na "něm" kroužek podobného odstínu,to snad ani nevytahuj! :smich::smich:

Oggy,si prostě borec!!!!!!!!!! :palec2::palec2::kol-35::prc::prc::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta sem nechodí, to je dobrý. No zkrátka kombinace většího množství alkoholu, zejména redbull s vodkou a přítomnost tří slečen vedle mě zbůsobila nenadálou chybu v matrixu :smich: Prostě se vůbec nebudu divit když se někde objeví moje fotky do půl těla s těma slečinkama v tom samém stejnokroji :smich::smich:

manželka sem sice nechodí ale ty fleky - konkretně na té fotce musela identifikovat ne?hloupá není což?nebo dělá že nic nepoznala?hlavně jestli nemáš na "něm" kroužek podobného odstínu,to snad ani nevytahuj! :smich::smich:

Oggy,si prostě borec!!!!!!!!!! :palec2::palec2::kol-35::prc::prc::D

no tak to tedy prrr. kousanců na rukách si samo sebou všimla, ale já to profesionálně vysvětlil jako zranění z posilovny :smich: A spodní část těla je bez následků, páč tu jsem zásadně používal pouze na WC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...