Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

jo a jinak jednu RSovou oktavku combi v modre barve ma taky jeden doktor u na na ZZS lol

Modrýho RS kombajna sem viděl stát dneska večer na Vltavě. Mooc fajnový.

Mě by se combajn RS líbil žlutý nebo černý :p Modrá RS mě nějak nebere..

Mas u me male plus za tu cernou barvu!! :)

No asi takhle: žlutá, bílá, červená, černá, modrá, stříbrná :p

To je poradi jakou by si volil barvu? ;) Bila je hezka-ale celkem neprakticka a zlutou bych moc nemusel...

Asi tak bych volil, někdy se mi líbí víc bílá, někdy žlutá, ale nejhezčí je stejně červená :p

Zase cervena!! :prc: Kuci ma taky jednu... :p Posledni dobou vidim jenom cerveny!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a jinak jednu RSovou oktavku combi v modre barve ma taky jeden doktor u na na ZZS lol

Modrýho RS kombajna sem viděl stát dneska večer na Vltavě. Mooc fajnový.

Mě by se combajn RS líbil žlutý nebo černý :p Modrá RS mě nějak nebere..

Mas u me male plus za tu cernou barvu!! :)

No asi takhle: žlutá, bílá, červená, černá, modrá, stříbrná :p

To je poradi jakou by si volil barvu? ;) Bila je hezka-ale celkem neprakticka a zlutou bych moc nemusel...

Asi tak bych volil, někdy se mi líbí víc bílá, někdy žlutá, ale nejhezčí je stejně červená :p

Zase cervena!! :prc: Kuci ma taky jednu... :p Posledni dobou vidim jenom cerveny!! :p

:blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a jinak jednu RSovou oktavku combi v modre barve ma taky jeden doktor u na na ZZS lol

Modrýho RS kombajna sem viděl stát dneska večer na Vltavě. Mooc fajnový.

Mě by se combajn RS líbil žlutý nebo černý :p Modrá RS mě nějak nebere..

Mas u me male plus za tu cernou barvu!! :)

No asi takhle: žlutá, bílá, červená, černá, modrá, stříbrná :p

To je poradi jakou by si volil barvu? ;) Bila je hezka-ale celkem neprakticka a zlutou bych moc nemusel...

Asi tak bych volil, někdy se mi líbí víc bílá, někdy žlutá, ale nejhezčí je stejně červená :p

Zase cervena!! :prc: Kuci ma taky jednu... :p Posledni dobou vidim jenom cerveny!! :p

:blbec:

:smich: Za chvili bude jezdit vic cervenych nez modrych!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: Za chvili bude jezdit vic cervenych nez modrych!! :p

:blbec: blbá legrace :blbec: Ne vážně, toho bych se nebál, spousta lidí tu modrou miluje :p

Ja vim!! -_- Pro spoustu lidi je modra NEJ!! :p

Tak si shlédl fotky? Seriál dokončen :p

Jo, musela to byt goood chlastacka!!! :palec2:

No právě že piva se moc nevypilo, ale bylo to good!

Jo, nejvic me zaujala na Fiatkovi ta maska!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdárek chlapíci

žádné opuštěné téma,byl dlouhý víkend to se dalo očekávat ne?

mj. turbíko jsem dal nové a kombárko furt ne a ne jezdit :( se na to vyseru fakt že jo!

no a co jináč?dnes bylo konečně hezky po dlouhé době až mě to unavilo natolik že jsem si musel na 2 hodky chrápnout :)

a co vy ostatní?žijete? Olo,Miha,Luda,Oggy ... Marcel má dovču,chjo,to se někdo má no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadna dovca jeste neni, jen 2dny sluzebka a pak dlouuuuhej vikend :) Dovca bude pristi tejden a hned na 2 tejdny ... uz aby to bylo. Vcera jsem 3hodinky pobyhal kolem auta, umejval, lestil, luxoval, drhnul a vono bude tejden "chcat" :( Jinak mam prosbu, nezkousel jste nekdo narvat do auta kola? bych potreboval jeste nejakou inspiraci jak to tam narvat ... FOTO :help:

Ceka me tejden zarizovani a nakupovani na dovcu :( takze se tu ukazu asi az v srpnu lolkol103

Páčko kol11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí nic nestíhám. Manželka je po operaci očí, takže doma dělam všechno sám. Přebalování mrňouse neni žádnej problem, ale když mám uvařit a pak ještě lítat venku se psem tak je to katastrofa. Nikdy bych neřek že se budu těšit do práce lol No a večer sem tak stahanej že na interfernet neni ani chuť a když jo tak to tady jenom v rychlosti prolítnu a makam na kutě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadna dovca jeste neni, jen 2dny sluzebka a pak dlouuuuhej vikend :) Dovca bude pristi tejden a hned na 2 tejdny ... uz aby to bylo. Vcera jsem 3hodinky pobyhal kolem auta, umejval, lestil, luxoval, drhnul a vono bude tejden "chcat" :( Jinak mam prosbu, nezkousel jste nekdo narvat do auta kola? bych potreboval jeste nejakou inspiraci jak to tam narvat ... FOTO :help:

Ceka me tejden zarizovani a nakupovani na dovcu :( takze se tu ukazu asi az v srpnu lolkol103

Páčko kol11

Tak to se nekdo ma!! :p Kola? Kolik? Max. dve,ne? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí nic nestíhám. Manželka je po operaci očí, takže doma dělam všechno sám. Přebalování mrňouse neni žádnej problem, ale když mám uvařit a pak ještě lítat venku se psem tak je to katastrofa. Nikdy bych neřek že se budu těšit do práce lol No a večer sem tak stahanej že na interfernet neni ani chuť a když jo tak to tady jenom v rychlosti prolítnu a makam na kutě.

Muz pro celou domacnost, nic lepsiho si clovek prat nemuze!!! :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadna dovca jeste neni, jen 2dny sluzebka a pak dlouuuuhej vikend :) Dovca bude pristi tejden a hned na 2 tejdny ... uz aby to bylo. Vcera jsem 3hodinky pobyhal kolem auta, umejval, lestil, luxoval, drhnul a vono bude tejden "chcat" :( Jinak mam prosbu, nezkousel jste nekdo narvat do auta kola? bych potreboval jeste nejakou inspiraci jak to tam narvat ... FOTO :help:

Ceka me tejden zarizovani a nakupovani na dovcu :( takze se tu ukazu asi az v srpnu lolkol103

Páčko kol11

jako do auta dovnitř??????????já bez problému jsem dal 2 nasebe ale dámské což je určo menší.aledo fabky nevim nevim to tak leda dětské to by šlo i na výšku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí nic nestíhám. Manželka je po operaci očí, takže doma dělam všechno sám. Přebalování mrňouse neni žádnej problem, ale když mám uvařit a pak ještě lítat venku se psem tak je to katastrofa. Nikdy bych neřek že se budu těšit do práce lol No a večer sem tak stahanej že na interfernet neni ani chuť a když jo tak to tady jenom v rychlosti prolítnu a makam na kutě.

sám si vařím,sám si peru ......

to znám,mamina byla na operaci se žlučníkem v únoru,tak jsem si to taky řádně užil,jinak psa nevedem tak o tuto zkušenost jsem chudší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí nic nestíhám. Manželka je po operaci očí, takže doma dělam všechno sám. Přebalování mrňouse neni žádnej problem, ale když mám uvařit a pak ještě lítat venku se psem tak je to katastrofa. Nikdy bych neřek že se budu těšit do práce lol No a večer sem tak stahanej že na interfernet neni ani chuť a když jo tak to tady jenom v rychlosti prolítnu a makam na kutě.

sám si vařím,sám si peru ......

to znám,mamina byla na operaci se žlučníkem v únoru,tak jsem si to taky řádně užil,jinak psa nevedem tak o tuto zkušenost jsem chudší :D

Stejne zkusenosti!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...