Přejít na obsah

Utrženej setrvačník???


Vilda

Doporučené příspěvky

předtím než jsem loni měnil olej se mi stalo a bylo to v létě, že po nastartování se ozývalo pořádné klepání z motoru, jako kdyby při každém otočení hřídele něco o něco bouchlo. po chvíli to hned přestalo a od té doby co jsem vyměnil olej to už nedělá.

Jinak ze zvědavosti za kolik se dá pořídit setrvačník na OCT I.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sem si myslel-když je v tahu, tak je klid, když třeba dojíždim na křižovattku, dobržďuju a vyřadim, tak je to jak kdyby se tem motor jakobi chvěl-kope... a občas se mi stane, že při přeřazování, když spojku pouštim, tak to zavybruje, jak kdybych ji pustil moc rychle a ona se chtěla zadusit... nevim. nechám jí žít a uvidim... udělám diagnostiku, jestli tam náhodou není někde nějáká chyba, ale přijde mi to spíš jako nějáka mechanická závada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sem si myslel-když je v tahu, tak je klid, když třeba dojíždim na křižovattku, dobržďuju a vyřadim, tak je to jak kdyby se tem motor jakobi chvěl-kope... a občas se mi stane, že při přeřazování, když spojku pouštim, tak to zavybruje, jak kdybych ji pustil moc rychle a ona se chtěla zadusit... nevim. nechám jí žít a uvidim... udělám diagnostiku, jestli tam náhodou není někde nějáká chyba, ale přijde mi to spíš jako nějáka mechanická závada...

tak to je urcite setrvak, mel jsem to samy, dobrzdovani krizovatky atd .. po vymene setrvaku klid .. do r.v. 00 s nima byl problem, uz to tu resilo spousta lidi a vsichni meli 97, 98, 99 atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to ja vim, taky počítám se setrvákem z nového modela... ale fakt mi není jasny jak u auta, ktery neni čipovany a má najeto 70000km slušná jízdy, žadnej dravec se muže utrhnout... zatim se mi to moc nechce věřit...

tak hod sem potom foto,at to take vidim..dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...