Přejít na obsah

KENWOOD KDC-W3534


Doporučené příspěvky

Zdravim,

chystam se koupit tohle radio (http://www.korunka.cz/autoradia-s-cd/kenwood-kdc-w3534-ya) jen se zelenym podsvicenim. Cena je kolem 2800,- coz se mi zda dobry.

W3534G.jpg

Nemate s nim nekdo zkusenosti? Pripadne je to dobra volba?

Diky moc

za tu cenu ti ho doporuci vetsina prodejcu....a vzhledem kvality tohoto radia si myslim ze je ta cena 2800 hodne dobra ;)

rozhodne ho ber!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, super - diky za reakce. Jeste bych se zeptal - Kenwood dela tech modelu v cene 3-4 tisice asi 10. Me se zda, ze vsechny ty radia vypadaji UPLNE stejne a dokonce maji i stejne technicke specifikace/popisky. Jen cisla modelu jsou jina - mate nekdo tuchu, jake jsou mezi nima rozdily?

All_01: proc by jsi radeji koukal po Pioneerech ci JVC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OKi. Tak na 99% do nej pujdu. Jeste k tem rozdilum ruznejch modelu - tusite nekdo, jaky jsou rozdily mezi tema vsema modelama, ktery jsou vzdycky +/- 200,- jiny? Ja to proste nechapu, proc jich maj tolik v tomhle cenovym rozmezi (3-4 tisice). At na to koukam jak koukam, zda se mi, ze jsou vsechny stejny...

Mrknete treba sem:

http://www.pixmania.cz/cz/cz/89/353/xx/21/4/criteresn.html?s=89&m=353&t=xx&categorieid=4&cat=21&display=0&startrow=11&orderBy=Prix&sortBy=DESC&articleId=0

KDC-W410

KDC-W4034G

KDC-W3037A

KDC-W311

KDC-W534

KDC-W4037

Prijde mi to vsechno na jedno brdo jen trosku jiny ceny... Moc moudrej toho nejsem :unsure:

Editováno: , autor: mmerlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, protože JVC mám v sortimentu a taky Pioneer, Kenwood, Becker, Blaupunkt, Panasonic. Vyhýbám se Sony a LG.

Doporučuju proto, že Kenwoody mívají dost nevyrovnanou kvalitu. JVC se v posledních dvou letech prudce zlepšily což dokazují i výsledky testů. KD-G721, které se dá koupit okolo 5000,- S přehledem porazilo v testech Pincka DEH-P6800MP, Alpinky 9847 i 9850i, Clariona 368 a mimo jiné i Kenwoody KDC-W534 a KDC-W534UA a vlastně všechna další rádia této třídy. Mimo to, že má na tuto kategorii vynikající zvuk podívej se na výbavu.

Pincky jsou velmi dobré už léta.

Jo, jo. Mám JVC v sortimentu. Doporučuju ale to co jakž takž znám a neplácám hovadiny. Nebudu tvrdit, že JVC je obecně lepší než Kenwood ale třeba KD-G421 je s tím Kenwoodem zvukem minimálně srovnatelné a dá se snadno koupit za trojku. Navíc u JVC (ale taky Panasonicu) funguje evrposká záruka což nelze říct o Pioneeru. U Kenwoodu nevím.

Jo, jo. Mám ho v sortimentu a vím proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No..já Kenwoody mám v nabídce také a srovnání v této cenové relaci s Pioneerem nebo JVC je těžké.Já osobně bych řekl,že naopak Kenwood má nejlepší zvuk a příjem rádia v porovnání s ostatními základními řadami.

Tohle rádio na které koukáš je model 2006 a už se doprodává...být tebou koupím radši model 2007 KDC-W3037 se stejnými parametry a navíc má čelní AUX vstup

http://www.autohifistore.com/product/1018-...VINKA+%21%21%21

A k těm rozdílům v modelových řadách.....designem čelního panelu se opravdu shodují,ale vnitřní vybavení se liší...

post-29-1172217634_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...oproti jiným např. ///Alpine nebo Kenwood komplikované menu....ale je to o zvyku....ovládání není intuitivní....ale to je u všech Pioneer vyšší řady....bez manuálu neuděláš ani základní nastavení...pokud jsi teda s tímto rádiem nepřišel do styku....ale nic proti... ;)

Editováno: , autor: fancarhifi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

All_01: diky za objasneni tech modelu (aspon trochu). Koukal jsem na ten model 3037 a mas recht, ze je novejsi. Nicmene se musim priznat, ze se mi 3534 libi vzhledove o dost vic. AUX je podle me naprosto k nicemu (resp. k cemu by to mohlo bejt? Me nic nenapada...) protoze posloucham jen radio a CD s MP3kama... Jo a navic jsem schopen tu 3534 sehnat pod 2500,- s DPH coz je myslim primovy ;)

Editováno: , autor: mmerlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fancar - díky. Ještě mám dotaz - které z těchto rádií by jste si vybrali? Vím, že špatně neudělám ani s jedním, ale které? Díky (BT není podmínkou)

Clarion DXZ-468-RMP

Alpine CDE-9881R

Pioneer DEH-P55BT

PS: omlouvám se za nabourání již zavedeného tématu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fancar - díky. Ještě mám dotaz - které z těchto rádií by jste si vybrali? Vím, že špatně neudělám ani s jedním, ale které? Díky (BT není podmínkou)

Clarion DXZ-468-RMP

Alpine CDE-9881R

Pioneer DEH-P55BT

PS: omlouvám se za nabourání již zavedeného tématu

Já bych vzal ten Clarion

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...