Přejít na obsah

Komfortka 6Q0 959 433 E


amarek

Doporučené příspěvky

Ano, zkoušel sem ho držet déle třeba minule 5s a nic, jen blikal ovladač. Kufr otevřít nešel, podle mě by měl nějak odskočit? Jak to má s tím ovladačem vlastně fungovat pro ten kufr - stručné info aspoň prosím. S autem se teprve seznamuju. A že mám Elegance tak by mi měl správně fungovat i kufr samostatně - jako už automaticky v té výbavě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som dnes tiez dosiel na to ze mi to nejde. V lete som menil konfortku za E lebo sa mi pokazila povodna a teraz v january som menil aj kluce a dnes som chcel otvorit len kufor a nesiel.

Viem ze v minulosti to islo len teraz neviem kde je problem ci v klucoch alebo v konfortke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže stačí vyměnit jen ten ovladač a nakódovat a mělo by to teda potom fungovat? A k těm typům - když seženu ten správný ovladač - pro kufr a ovládání předních oken pomocí DO, bude to fungovat, to zase asi záleží na komfortce, že? Hlavně ten kufr, okna nejsou důležité, ale když budou, tak bude líp. Ovladač 1J0 na začátku a to konečné číslo nejlíp jaké - 753 DA nebo ještě jiné? Díky za pomoc :band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nevím přesně,ale mělo by to být jedno

Jakmile budu mít ten nový ovladač 1JO, jak ho mám rozchodit s autem, aby mi odemykal/zamykal? To musím do servisu nebo se to jen nějak "synchronizuje"? VAG nemám a z okolí Ostravy tady asi nikdo není co? Nejsem v tomhle znalec. Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synchronizace dálkového ovládání

Nelze-li vozidlo otevřít dálkovým ovládáním, je možné, že nesouhlasí kód klíče a

řídicí jednotky. K tomu může dojít za předpokladu, že tlačítka na dálkovém ovládání

byla vícekrát stisknuta mimo účinný dosah dálkového ovládání, anebo byla-li

vyměněna baterie dálkového ovládání.

Proto je nutné provést synchronizaci kódu následujícím způsobem:

• stiskněte libovolné tlačítko na dálkovém ovládání;

• do jedné minuty od stisknutí tlačítka odemkněte dveře klíčem

Nevím zda to funguje, ale je to z originálního návodu k autu.

Já to dělal nasledně:

Zapout zapalování

druhým klíčem zamknout

Následně zmáčkout libovolné tlačítko na DO a do 2s zmáčknout tlačítko na zamknutí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím páni. Tak som prehodil komfortku vo Fabii r.v.2006, trojtlačítkové kľúče,zámok riadenia, všetko funguje, aj s odskokom kufra, prekódovaný imobilizér...Akurát jeden problém-ľavý zámok je zrejme z Octavie a ten nepasuje do Fabie. Ale to ma netrápi. Nechal som vo dverách pôvodné zámky, aj tak ich nepoužívam. Ešte raz otázka: dovretie okien u Fabii r.v. 2006 sa teda nedá v žiadnom prípade urobiť pri zamknutí auta cez DO? Inak nakódovanie obidvoch kľúčov s komfortkou prebehlo podľa návodu, čo tu napísal Kubenec na prvý šup. To bola dobrá rada:) Ešte jedna zaujímavosť:) Mám tam namontovaný alarm META aj s originálnym DO META. Po prehodení komfortky a nakódovaní trojtalčítkových kľúčov mi automaticky spína aj alarm META cez tieto ovládače. Zaujímavé:) Pôvodné DO k alarmu už nepotrebujem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak o tom žádná, jasně, ale dříve to byla záležitost pěti minut bez zásahu do auta, nevím jestli bych kvůli dojezdům oken na dálku měnil dveřní jednotky a tahal elektriku nebo tahal elektriku v případě modulu, taky u nýtovaných dveří je další problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Cau chlapci. Mam jen otazku. Dnes jsem menil komfortku za 433E a vsechno jde ok ale jednine co mi nejde je original autoradio. Blika mi v nem cervena dioda tak predpokladam ze je to asi kuli komfortce zablokovane. Nebo se pletu a je to neco jineho? Kdyz ne tak co potrebuju k tomu aby to zase hralo. Diky (tohle neni moc moje parketa)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ALE BLIKALO KDYZ DO JEDNOHO NEPUDE PROUD. NA PIN 4 A 7 JE TAM 12V.

Muzes mi priblizit ten pin?? Nechapu co si tim myslel... Kazdopadne kdyz sem to delal tak sem s radiem nic nedelal. Jen sem sudal plasty, ofuk na nohy a prehodil komfortku. Radio je to original na kazetu co se davalo do fabii. A nikdy takhle neblikalo (blika to jen na prave strane kde je kulate tlacitko na prepinani stanic a ladeni).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...