Přejít na obsah

Komfortka 6Q0 959 433 E


amarek

Doporučené příspěvky

Aaaale pusti. Len teraz je z toho trosku business ono treba si to spocitat ci sa oplati tat velky uplatok a demizon slivovice za daky program alebo si opisovat na papier adresy . :kol-31:

a predsa koncern je siroky ako aj uplatnenie

nooo klasika, :D

,takze nieje pravda,ze na to neni program,ale ze je ale nikto nepusti lol .

asi ma cenu zlata :smich: ,teraz ked su uz aj na 433E su zname dojazdy.Inak neviem co by sa dalo v tej komfortke vylepsit pripadne

doku***t.aspon mi nic nieje zname,pripadne som na to nenarazil. a co tam chces skusat?? jedine ze by sa dal cez to deaktivivat alarm,ked chces ukradnut auto, ale nebudem spekulovat kol102:blbec:

prepac ale musel so rypnut do temy,lebo ja davam vzdy tazke otazky a malo kdo mi vie odpovedat alebo chce.preto sem tam daco napisem,ked uz som tu lol

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na komfortce není co tunit.Horko těžko jsem sehnal datashet 433E a poskytl jsem jej pouze pro vývojové účely pro MKM manager.Ten už je na světe a je v období testování,proto není uvolněna sériová verze.

Jinak co se týče alarmu,fabia má továrně dva typy lišící se typem sirény a nedá se kombinovat a dále,což fabrika neumožjuje j udělat alarm,z kterého je vyloučena orig.siréna-dá se tedy připojit jakákoli nebo klakson a vyloučeno čidlo vnitřního prostoru.Tak as tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sa iba spytam,mam pomalejsie vedenie. smile.gif

ak mozem rypnut icon_no a keby som prehral eprom komfortky s alarmom do druhej bez alarmu mal by som komfortku z alarmom? viem ze treba prislusnu sirenu a cidlo.fakt mi to vrta v hlave aj ked mam nastastie uz alarm od vyroby. sleep.gif

Editováno: , autor: PTiCA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a ted jsem z toho definitivne jelen... A mam asi jeste delsi vedeni nez kolega nademnou.

Abych si to ujasnil

- do ted slo udelat stahovani dalkou pouze pro ty, co nemaji LIN. To se predpokladam nezmenilo

- alarm na E jednotkach bud z vyroby byl nebo ne. A lisil se bud zalohovanou sirenou, nebo nezalohovanou sirenou. Zamene to ale nebylo. Pujde to tou novou verzi menit? Jak se to na te jednotce pozna?

- Cosby flashne eepromku, pak se ta jednotka chova jako alarm, ale reaguje vlastne jen klaksonem a blinkrama na otevreni dveri/kapoty.

Mam 2 E jednotky a jednu zalohovanou sirenu a NEMAM cidlo vnitrniho prostoru, ale ani s jednou mi to nechodi. Je nejaka sance to rozpohybovat? V prizpusobeni komfortky je volba deaktivace hlidani vnitrniho prostoru... Navic se to chova tak, ze to pri zamknuti/odemknuti nekdy houkne, nekdy ne. Kdyz pak odemknu dvere klicem, tak to nekdy houka, nekdy ne. Jednou to zase zacalo houkat a koukalo jak blazen a nedalo se to zastavit, proste blazinec. Ale rad bych to nejak uzavrel s tim, ze to definitvne fungovat nebude a nebo jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAKY ME JDE O ALARM A CIDLO VNITRNIHO PROSTORU.NE O NEJAKE TAK ZVANE TUNENI KDYZ NENI CO.TECH 433E CO TO UMI MOC NENI K MANI PROTO SCHANIM NEJAKOU UPRAVU.

neviem vi aj VDS nema podporu pre skripty.napisat skriptik na citanie adresy od - do a mas to.sa mi daco mari ...

no a ta ten cosbyho tjuning,taha tam aj dake kable ci len SW uprava EEP.

som zvedavy,ze jak stara baba :kol-46: ,ale co narobim ,raz dostanem snaj odpoved. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no povazujem to za vice-mene jasne.upravuje sa eeproma a tahaju kable. to len pre poriadok -_-

aaale kedysi som patral po jednej info.a to ci ma dialkove plavajuci kod.je moderna vlastnost (mozno aj samozrejmost) vsetkych dobrych alarmov resp DO.

to som si nevedel daako zistit ani vycitat pripadne overit.

myslim,ze ma ale ci naozaj ma :kol-130:

v skoliacich priruckach som to akosi nepostrehol.

tak ma ci nema.ak je to chulostive piste na SZ :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synchronizace dálkového ovládání

Nelze-li vozidlo otevřít dálkovým ovládáním, je možné, že nesouhlasí kód klíče a

řídicí jednotky. K tomu může dojít za předpokladu, že tlačítka na dálkovém ovládání

byla vícekrát stisknuta mimo účinný dosah dálkového ovládání, anebo byla-li

vyměněna baterie dálkového ovládání.

Proto je nutné provést synchronizaci kódu následujícím způsobem:

• stiskněte libovolné tlačítko na dálkovém ovládání;

• do jedné minuty od stisknutí tlačítka odemkněte dveře klíčem

Nevím zda to funguje, ale je to z originálního návodu k autu.

Já to dělal nasledně:

Zapout zapalování

druhým klíčem zamknout

Následně zmáčkout libovolné tlačítko na DO a do 2s zmáčknout tlačítko na zamknutí

Tak jestli jsi četl i tohle, jediné rozumné vysvětlení je, že plovoucí kód samozřejmě má, ať už je to choulostivé nebo ne :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MUJ SOUHRN JE PROGOLOVAL JSEM SKORO CELY NET A MOJE POZNATKY JSOU ZE FABII A KONFORTCE JEJI UPRAVE SKORO NIKDO NEVENUJE MYSLIM ALARM ,OKNA.PROGRAM NA JEJI UPRAVU NEMYSLIM VDS-PRO PRO NAS SLIBOVANEJ MKM VERZE 2 JIZ BRZY NEVI CEMU RIKAJI BRZY 2 NEBO VIC LET SPIS NIKDY.

Editováno: , autor: Volvak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věnuje.Umíme nakonfogurovat všechny 3 verze alarmu.Bohužel nic víc se s ní nedá(krom toho co jde i přes VAG)

Co vim tak jich moc neni co to umi alarm a cidlo vnitrniho prostoru.Vim ze umi jenim okna a DO.Podle me by stacilo prepsat adresy aby byl aktivni pin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...