Přejít na obsah

Komfortka 6Q0 959 433 E


amarek

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím páni, dnes som chcel vymeniť komfortku na DO 433E do Fabie rok výroby 2006, mám originál centrál, el.okná, zrkadlá. Vybral som pôvodnú komfortku a tá má len dva konektory, komfortka je označená 6Q0 959 433H. Komfortka s DO 433E má tri konektory. Je to v poriadku? pôjde mi tá 433E nakódovať s trojtlačítkovými kľúčami na DO? Zapojil som ju teda na dva konektory, všetko funguja ako predtým. Len musím nakódovať s VAG?

Editováno: , autor: touareg3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si si asi neprečítal poriadne moju otázku. Mám v aute pôvodnú komfortku 433H. Mením ju na 433E,a kúpil som dva trojtlačítkové ovládače s kľúčom, aby som mal otváranie a zatváranie plus kufor na DO. Tak sa pýtam, prečo mám len dva konektory v aute a nová komfortka 433E ,ktorú som zohnal má tri konektory. Alebo je niekde ten tretí konektor v aute schovaný? Tu na fóre sa píše, že stačí vymeniť komfortku za 433E a Kľúče s DO na tri talčítka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alarm mám samostatný, to je v pohode. Tak som sa dozvedel, čo som chcel. Tie konektory 12 pin. sa nedajú medzi sebou predpokladám zameniť na tej komfortke, či som sa náhodou nesekol a nezapojil som ho do toho druhého protikusu na komfortke. ale predpokladám, že to je mechanicky istené nejakou drážkou,aby sa nedali zameniť:) Dík. Okná na DO mi pôjdu, či nie? Otravujem asi, čo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím dojezdem oken bych to neviděl, tak slibně, protože nestačí flešnout jen komfortku,ale i dveřní jednotky. A od faceliftu jdou dveřní jednotky po LIN a dojezdy jdou aktivovat přeflešnutím pouze u jednotek přes CAN.

Editováno: , autor: Kubenec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komfortku přepíšeš vždycky, v ní problém není, problém jsou dveřní mozky, které jsou dva druhy, canové - ty jdou přepsat a lin-busové - ty přepsat nejdou, takže záleží na dveřních jednotkách, komfortka je stejná pro obě a 433E je v poho, ale není to sranda přepsat, hlavně soft a kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím dojezdem oken bych to neviděl, tak slibně, protože nestačí flešnout jen komfortku,ale i dveřní jednotky. A od faceliftu jdou dveřní jednotky po LIN a dojezdy jdou aktivovat přeflešnutím pouze u jednotek přes CAN.

Jestli to sleduješ od začátku tak šlo o DO ne okna to už byl jen dotaz jestli to jde.

Editováno: , autor: Volvak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chci se zeptat na odemykání/zamykání samotného kufru pomocí DO. Mám Fabii r.v.2006 1.2 HTP 47 kW Elegance a asi originál DO s 3 tlačítky. Ovladač je původní, ale jelikož už bývalý majitel auta neměl 2. klíč (zámky už se jednou měnily - bourané dveře a kód ze štítku byl jiný), dal sem raději nové zámky (jen spínačka a zámek dveří u řidiče) - s jedním klíčem už neriskuju. Momentálně funguje samozřejmě na DO jen odemykání a zamykání celého auta. Ptám se tedy, když zjistím, že v autě náhodou mám komfortku 433E, stačí už jen třeba v servise "nakódovat" ten ovladač pro 3. tlačítko nebo se ještě něco musí úplně předělat? Ještě upřesním, že sem tady nováček a tak i ve fabii. Čerpám z toho co sem se tady dočet. Komfortku bych tedy podle návodu možná našel a zjistil typ. Zatím sem zjistil, že když zamknu auto DO a jako poslední zavřu kufr, je zamčený, ale to je asi normální u všech. Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat na odemykání/zamykání samotného kufru pomocí DO. Mám Fabii r.v.2006 1.2 HTP 47 kW Elegance a asi originál DO s 3 tlačítky. Ovladač je původní, ale jelikož už bývalý majitel auta neměl 2. klíč (zámky už se jednou měnily - bourané dveře a kód ze štítku byl jiný), dal sem raději nové zámky (jen spínačka a zámek dveří u řidiče) - s jedním klíčem už neriskuju. Momentálně funguje samozřejmě na DO jen odemykání a zamykání celého auta. Ptám se tedy, když zjistím, že v autě náhodou mám komfortku 433E, stačí už jen třeba v servise "nakódovat" ten ovladač pro 3. tlačítko nebo se ještě něco musí úplně předělat? Ještě upřesním, že sem tady nováček a tak i ve fabii. Čerpám z toho co sem se tady dočet. Komfortku bych tedy podle návodu možná našel a zjistil typ. Zatím sem zjistil, že když zamknu auto DO a jako poslední zavřu kufr, je zamčený, ale to je asi normální u všech. Děkuju

Zkoušel jsi podržet tlač. na kufr minimálně po dobu 1s?Tláčítko se totíš musí podržet déle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...