Přejít na obsah

Komfortka 6Q0 959 433 E


amarek

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, rad bych si dodelal origo dalkove ovladani k origo centralu, ktery mam z vyroby. Koukal jsem na svoji komfortku, ta ma koncove oznaceni 959 433 H, mohl by mi prosim nekdo poradit, co vsechno tahle jednotka umi? Ve vyse uvedenem seznamu neni, protoze je to auto uz po faceliftu.

Predem diky za jakoukoliv informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, samostatné otevírání kufku je občas k "nezaplacení". Otevřeš kufr, položíš si klíče do auta, zabouchneš kufr, auto se zamkne .... a je po prdelce.

Já osobně nepokládal klíče do auta ani u Š120 a u Fabie už vůbec, protože když odejde mikrospínač ve dveřích a auto se po 30s zamklne. Máš útrum tak jako tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi doufám nestane :)

Kazdopadne kdyz uz to dodelavam a davam do toho prachy, tak chci aby to bylo kompletni, takze jsem objednal 1J0 ovladace, sice krapet drazsi, ale zato s kompletnima funcema :palec2:

Takze doufam, ze to do patka vsechno prijde-i komfortka a pres vikend to snad uspesne namontuju a pristi tejden akorat sehnat sikovnyho zamecnika, kterej mi vybrousi planzetu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky ne, ale pak jsou tu lidé jako manželka, děti, stárnoucí dědeček .... :D

nemusíš bej stárnoucí děda, dítě ani žena a jednou se ti to stane, otevřel jsem kufr dálkaáčem ještě zadní dveře a klíč šel do kapsy u bundy, naklonil jsem se až za za sedačku spolujezdce a klíček vyklouz za sedačku řidiče, já si toho ani nevšim a v klidu zabouch dveře a kufr. A potom šáhneš do bundy a ono hovno a ne klíček a jen slyšíš ono proklínané cvak cvak cvak cvak cvak. A jsi asi tam...............

Naštěsí jsem si zaolal domu pro druhý klíče a druhej den ráno tam přijeli. A od tý doby se ti to zaručene niky nestane :palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...