Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

ok, mimochodem mischicka je moderátor, tak mu nic nebrání v tom to tu mírně promazat ;) prozatím :)

Nebrání, ale podle mě tu není co mazat, je to všechno co se točí kolem Letky, takže se připojuju k Jiříkovu původnímu návrhu, nešlo by někde na titul. straně fóra udělat téma Letka s několika podtématy dle našeho uvážení-fotky, plány na akce, atd.?

Ok, pak ale neapeluj tady, ale ve správný sekci ;)

Jen jsem reagoval na to cos napsal, nejsem tu týden abych nevěděl kam a komu napsat :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, mimochodem mischicka je moderátor, tak mu nic nebrání v tom to tu mírně promazat ;) prozatím :)

Nebrání, ale podle mě tu není co mazat, je to všechno co se točí kolem Letky, takže se připojuju k Jiříkovu původnímu návrhu, nešlo by někde na titul. straně fóra udělat téma Letka s několika podtématy dle našeho uvážení-fotky, plány na akce, atd.?

Ok, pak ale neapeluj tady, ale ve správný sekci ;)

Jen jsem reagoval na to cos napsal, nejsem tu týden abych nevěděl kam a komu napsat :p

Nonono :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně jsme se tu sešli, ale už zase budu muset zmizet, a to jsem si nepřečetl víc než Letku...

No ....v takovém hojném počtu jsme tu fakt nebyli dlouho ....hezký pohled

Jj, když už i P2M chce do Letky :p

Mam uz delam nalepky ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně jsme se tu sešli, ale už zase budu muset zmizet, a to jsem si nepřečetl víc než Letku...

No ....v takovém hojném počtu jsme tu fakt nebyli dlouho ....hezký pohled

Jj, když už i P2M chce do Letky :p

Hele a když si to vezmeš na litry tak ani zápisné tolik nestojí :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co noveho

Člověče ...nového je toho moooc. Třeba předseda si kupoval nové trenky....ale to tě asi nezajíma.

Každopádně koukal jsi na znak a na ty trička ...budeš to chtít? ..Bereme si je i pro holky

Editováno: , autor: Geoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co noveho

Člověče ...nového je toho moooc. Třeba předseda si kupoval nové trenky....ale to tě asi nezajíma.

Každopádně koukal jsi na znak a na ty trička ...budeš to chtít? ..Bereme si je i pro holky

jeste jsem nic nevidel trochu jsem ted byl mimo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...