Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

No tak to se už těším!!! Doufám, že bych od Olomouce nebyl sám, kdo by jel. ;)

jo jako udělat nějaký poznávací zájezd z Olomouce za Letkou jo? :-) Že bychom Vám ukázali krásu Vysočiny

Jihočeši,teď kluci z moravy. Ještě pozvem "Ústečáky" a bratry slováky. Uděláme mega akci a budem se dopravovat autobusem. :)

Nazveme to TOUR de VYSOČINA. Trasa bude Králíkov 2 - Žďár n/S - Králíkov 1 - Havl.Brod - Králikov 2. :-*

Dobrý nápad Luďo, ...a ty to zaplatíš :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to se už těším!!! Doufám, že bych od Olomouce nebyl sám, kdo by jel. ;)

jo jako udělat nějaký poznávací zájezd z Olomouce za Letkou jo? :-) Že bychom Vám ukázali krásu Vysočiny

Jihočeši,teď kluci z moravy. Ještě pozvem "Ústečáky" a bratry slováky. Uděláme mega akci a budem se dopravovat autobusem. :)

Nazveme to TOUR de VYSOČINA. Trasa bude Králíkov 2 - Žďár n/S - Králíkov 1 - Havl.Brod - Králikov 2. :-*

Dobrý nápad Luďo, ...a ty to zaplatíš :p

A odridis... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to se už těším!!! Doufám, že bych od Olomouce nebyl sám, kdo by jel. ;)

jo jako udělat nějaký poznávací zájezd z Olomouce za Letkou jo? :-) Že bychom Vám ukázali krásu Vysočiny

Jihočeši,teď kluci z moravy. Ještě pozvem "Ústečáky" a bratry slováky. Uděláme mega akci a budem se dopravovat autobusem. :)

Nazveme to TOUR de VYSOČINA. Trasa bude Králíkov 2 - Žďár n/S - Králíkov 1 - Havl.Brod - Králikov 2. :-*

Dobrý nápad Luďo, ...a ty to zaplatíš :p

A odridis... :)

Bingooo ...a mi se dáme v buse hezky vínko i na Luďu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jooo ...klucííí ...kdepak jste. Nechte toho a neschovávejte se!! mě je smutno :p

Já jsem tady, a jen Tvůj...

Ty jo ...co se děje??? Jsi tu už dobu, předseda předsedovič tu byl taky a jako nikdo se nejde na mě ani podívat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jooo ...klucííí ...kdepak jste. Nechte toho a neschovávejte se!! mě je smutno :p

Já jsem tady, a jen Tvůj...

Ty jo ...co se děje??? Jsi tu už dobu, předseda předsedovič tu byl taky a jako nikdo se nejde na mě ani podívat

Jiříčku, :p , měl jsem jen čas rychle prolítnout fórum a zase musím, nezbude Ti tu nikdo jiný než předseda :p

Editováno: , autor: Geoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane kapitane mischicko, hlasim poslusne splneni ukolu...pouzil jsem specialni maskovaci barvy....skoro neni videt ;)

post-5923-1192176367_thumb.jpg

Ty bláho ....já na to zapomněl ...kalšu na absolventskou práci a jdu malovat vojáčky. Hele mischicko, musíme to mít podepsané od rodičů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane kapitane mischicko, hlasim poslusne splneni ukolu...pouzil jsem specialni maskovaci barvy....skoro neni videt ;)

post-5923-1192176367_thumb.jpg

Ty bláho ....já na to zapomněl ...kalšu na absolventskou práci a jdu malovat vojáčky. Hele mischicko, musíme to mít podepsané od rodičů?

Jasně, aby bylo zřejmé, že jste to dělali doma a ne někde na srazu před zahájením pod lavicí :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A koukám, že nás našel i pan divx :p

no jo zatim se jen tak orientuji :help:

Viděl jsem Tě ve srazech a akcích a říkal si, jestli nás najdeš :p

ja jsem sikovnej po mamince :p

...umíš vařit, prát, žehlit, hmm, škoda, že s náma nejezdíš častěji na srazy, bysme mohli ženské nechat doma a přesto mít plný servis :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A koukám, že nás našel i pan divx :p

no jo zatim se jen tak orientuji :help:

Viděl jsem Tě ve srazech a akcích a říkal si, jestli nás najdeš :p

ja jsem sikovnej po mamince :p

...umíš vařit, prát, žehlit, hmm, škoda, že s náma nejezdíš častěji na srazy, bysme mohli ženské nechat doma a přesto mít plný servis :p

hahaha ale mati to neumi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co jinak noveho

Nového ...asi snad ani nic člověče ...co u tebe? Jak se má Kamila? ..pozdravůj jí

take nic noveho kamca v poho taky vas zdravi tak cau

Tedy to jsi byl z tou odpovědí nějak rychle hotov :-)

Hele až budu mít trička tak se někde sejdem a ohodnotíte je co a jak ...hm? Ale to ti dáme vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co jinak noveho

Nového ...asi snad ani nic člověče ...co u tebe? Jak se má Kamila? ..pozdravůj jí

take nic noveho kamca v poho taky vas zdravi tak cau

Tedy to jsi byl z tou odpovědí nějak rychle hotov :-)

Hele až budu mít trička tak se někde sejdem a ohodnotíte je co a jak ...hm? Ale to ti dáme vědět

Mě dáš taky vědět :p?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to se už těším!!! Doufám, že bych od Olomouce nebyl sám, kdo by jel. ;)

jo jako udělat nějaký poznávací zájezd z Olomouce za Letkou jo? :-) Že bychom Vám ukázali krásu Vysočiny

Jihočeši,teď kluci z moravy. Ještě pozvem "Ústečáky" a bratry slováky. Uděláme mega akci a budem se dopravovat autobusem. :)

Nazveme to TOUR de VYSOČINA. Trasa bude Králíkov 2 - Žďár n/S - Králíkov 1 - Havl.Brod - Králikov 2. :-*

Dobrý nápad Luďo, ...a ty to zaplatíš :p

A odridis... :)

Bingooo ...a mi se dáme v buse hezky vínko i na Luďu

Jo odřídím. Jen víno nebude! pivo a slivovice poteče proudem!!! A k tomu se bude podávat knedlo vepřo zelo,co holky ukuchtí. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co jinak noveho

Nového ...asi snad ani nic člověče ...co u tebe? Jak se má Kamila? ..pozdravůj jí

take nic noveho kamca v poho taky vas zdravi tak cau

Tedy to jsi byl z tou odpovědí nějak rychle hotov :-)

Hele až budu mít trička tak se někde sejdem a ohodnotíte je co a jak ...hm? Ale to ti dáme vědět

Mě dáš taky vědět :p?

Jistě že dám ..o tom žádná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...