Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

To Mischa: tak jsem Ti kecal...muj nejlepsi pritel Mr.Outlook rikal, ze sraz se ZS mame az pristi tyden :)

...a uz mam ciste svedomi... :)

Takže v sobotu dorazíš ne? Filtry a další blbosti uděláš přes den a večer seš náš...

To cece nevim...ted jsem mluvil s brachou a jedu s nim a jeho klukama na turnaj do Brna...navrat nikdo netusi...

...a ja na ty plesy moc nejsem...a uz vubec ne ty vesnicky...nejsem valcikovej a uz vubec ne polkovej...a stejne sam tam strasit nebudu...ale kazdopadne rad potom mrknu na fotky, jak jste zase radili :)

(mozna se stavim pred plesem, abych va zkoukl slusne obleceny :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku, velikosti a počty triček máš zatím v příspěvku jedna, odpo doplním zbytek.

1) opravdu tam chcete davat nicky? myslim, ze to dost zvedne cenu...

2) a pokud je tam chceme/te, tak bych tam rad mel acter a ne Acter ... ,myslim, ze to bude vypadat zajimaveji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, dovolil jsem si doplnit další udaje týkající se akce "Tričkááá"

Pokud Vám to tedy nevadí dovolil jsem si také doplnit Michala s Lenkou i když zatím nevím zda budou chtít trička letky. Chtěli kupovat auto ale kupují byt a tak se koupě auta odsouvá. Kdyby s tím měl někdo morální problém vysvětlím objasním. Počítám že nebude mít:-)

Předsedo, dovolil jsem si tedy opravit Acter na acter ..opravdu to bude zajímavější i když si myslím že přezdívka na tričku by měla začínat vekým písmenem. Malé si může dovolit akorát moderátor pro pravopYs. Ne,......i v mischickově případě bych si myslel že by to měl být na tričku Mischicka a né mischicka. Vzpomeneme-li na hokejové drezy a podobné jím, nenajdeme nikoho kdo by měl počáteční písmeno malé. Jinak zduraznuji, že je to každého věc.

Ono je potřeba si uvědomit že budeme v tričkách cestovat i mimo dosah lidí z fora a potom malé písmeno na začátku bude vypadat divně.

Co tedy navrhuje předseda že by trička byla bez přezdívky tak pro Vaší informaci já si beru jedno s přezdívkou a jedno bez. Cena bude určitě nižší ale když si to vezmete bez přezdívky počítám že se bude platit na faktuře platit každé tričko zvlášť. Tudíš kdo si vezme bez bude to mít snad levnější. Technologie použitá na znak Ždárské letky ja jedna šablona kterou budeme platit všichny bez rozílu. Přezdívka nebude součástí této šablony a myslím že to bude postavené tak že každé tričko bude mít cenu jinou. Nejsem si tím jist ale bude se to asi počítat podle délky přezdívky. Nevím ještě jak to budou řešit.

Já se tady ještě tedy spojím s doctrem a zjistím jestli tričko chce taky.

Najde se ještě někdo kdo chce tričko???

Editováno: , autor: Geoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, dovolil jsem si doplnit další udaje týkající se akce "Tričkááá"

Pokud Vám to tedy nevadí dovolil jsem si také doplnit Michala s Lenkou i když zatím nevím zda budou chtít trička letky. Chtěli kupovat auto ale kupují byt a tak se koupě auta odsouvá. Kdyby s tím měl někdo morální problém vysvětlím objasním. Počítám že nebude mít:-)

Předsedo, dovolil jsem si tedy opravit Acter na acter ..opravdu to bude zajímavější i když si myslím že přezdívka na tričku by měla začínat vekým písmenem. Malé si může dovolit akorát moderátor pro pravopYs. Ne,......i v mischickově případě bych si myslel že by to měl být na tričku Mischicka a né mischicka. Vzpomeneme-li na hokejové drezy a podobné jím, nenajdeme nikoho kdo by měl počáteční písmeno malé. Jinak zduraznuji, že je to každého věc.

Ono je potřeba si uvědomit že budeme v tričkách cestovat i mimo dosah lidí z fora a potom malé písmeno na začátku bude vypadat divně.

Co tedy navrhuje předseda že by trička byla bez přezdívky tak pro Vaší informaci já si beru jedno s přezdívkou a jedno bez. Cena bude určitě nižší ale když si to vezmete bez přezdívky počítám že se bude platit na faktuře platit každé tričko zvlášť. Tudíš kdo si vezme bez bude to mít snad levnější. Technologie použitá na znak Ždárské letky ja jedna šablona kterou budeme platit všichny bez rozílu. Přezdívka nebude součástí této šablony a myslím že to bude postavené tak že každé tričko bude mít cenu jinou. Nejsem si tím jist ale bude se to asi počítat podle délky přezdívky. Nevím ještě jak to budou řešit.

Já se tady ještě tedy spojím s doctrem a zjistím jestli tričko chce taky.

Najde se ještě někdo kdo chce tričko???

Jasne Jiriku....nepocitam, ze by proti Michalovi a Lence nekdo neco mel !!! :) to ze zacina malym pismenem je vec esteticka...me se to libi vic...je to proste zajimavejsi :) kdyz jsem delal maturitni tricka, tak jen jmeno (byla to nejaka vyreazavana nazehlovaci guma), stalo pulku ceny celeho potisku - nepocitam do toho tricko samotne...je to drahe, protoze je to kazde original...

A Jiriku, jakej vlastne vidis rozpocet na jedno tricko...tipni radove na stovky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplnil jsem údaje :-)

Koukal jsem. Tak už jenom dostanu ty trička a budu to zařizovat. Předsedo je to na tobě. Jsem zvědavý kdy si uděláš služební cestu do Králíkova

Dneska si udělá, ať už se hnem z místa :p

Vždyť říkal, resp. psal, že Ne odpo mají volno -_-

No doufam kuci, ze to nejak poresim.......mame dnes odpoledne rodinnou oslavu...pak musim dodelavat jeste neco za zitrejsi sluzebku a Lena potrebuje neco do skoly....tak doufam,ze k veceru vyzbude cas....jeste bych Ti cinknul a domluvil se on-the-fly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplnil jsem údaje :-)

Koukal jsem. Tak už jenom dostanu ty trička a budu to zařizovat. Předsedo je to na tobě. Jsem zvědavý kdy si uděláš služební cestu do Králíkova

Dneska si udělá, ať už se hnem z místa :p

Vždyť říkal, resp. psal, že Ne odpo mají volno -_-

No doufam kuci, ze to nejak poresim.......mame dnes odpoledne rodinnou oslavu...pak musim dodelavat jeste neco za zitrejsi sluzebku a Lena potrebuje neco do skoly....tak doufam,ze k veceru vyzbude cas....jeste bych Ti cinknul a domluvil se on-the-fly :)

Předsedo dělej dělej. Já už chci chodit v Letka tričku. Tak žádný výmluvy a mazej do Králíkova!!!!!!!!!!!

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplnil jsem údaje :-)

Koukal jsem. Tak už jenom dostanu ty trička a budu to zařizovat. Předsedo je to na tobě. Jsem zvědavý kdy si uděláš služební cestu do Králíkova

Dneska si udělá, ať už se hnem z místa :p

Vždyť říkal, resp. psal, že Ne odpo mají volno -_-

No doufam kuci, ze to nejak poresim.......mame dnes odpoledne rodinnou oslavu...pak musim dodelavat jeste neco za zitrejsi sluzebku a Lena potrebuje neco do skoly....tak doufam,ze k veceru vyzbude cas....jeste bych Ti cinknul a domluvil se on-the-fly :)

Předsedo, Ty seš vážně předseda - v pátek nabízíš sobotu dopoledne a neděli odpoledne a teď zas že ne, se z Tebe kol100 Nejsi Ty člen ČSSD :doh?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...